Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

beruska2x
2. zář 2009

😀 😀 😀 😀 to brzo 😀

atreides
2. zář 2009

jak jsem psala, jsem to nepotřebovala 😅 😀

jituskak
3. zář 2009

Tak v tom mám zase tmatek. včera jsem viděla naživo emitex a je taky dobrej. měkej, teplej... ne obrázku vypadá strašně, ale ve skutečnosti... já bych chtěla černej, ale ten kaiser má černej i vnitřek, tak te´d zase váhám. a není ještě brzo na kupování fusaku? je to asi jedno, co? 😀

beruska2x
3. zář 2009

ja ho kupovala v loni na zacatku zari taky 😀 mam Kaiser v te limetkove a je krasnej, do neutralniho kocaru muzes daj jakoukoliv barvu, aspon to rozsviti 🙂

atreides
3. zář 2009

zdravím, tak jsem právě odepsa spodek u kaisera, fakt to jde 😀 Jen mi trošku vadí, že samotný fusak je dole otevřený, to má emitex taky jo?

lundova123
3. zář 2009

Milé maminky od narození miminka doporučím fusak od Emitexu, protože se dá rozdělit na menší a větší celková délka 110cm a pro starší dítko do sport. kočárku Kaiser, je dobrý má protiskluz a dobře se rozepíná v předu uuprostřed

beruska2x
3. zář 2009

no kupovat 2 fusaky je teda podle me dost zbytecnost 🙄

atreides
3. zář 2009

podle mě to lundova nemyslela, aby se kupovali dva fusaky, ale koupit jeden nebo druhý podle věku dítěte

beruska2x
3. zář 2009

no prave.. prece staci koupit jeden a ny ty 2 zimy co je to treba vydrzi v pohode ne?? 😅

atreides
3. zář 2009

ale to jo, akorát uvedla přednosti každého fusaku a s tím, že oba vydrží na ty dvě zimy

misa.ottovka
3. zář 2009

Tak Emitex mám taky (zimní), a na to, že výrobce udává že je univerzální, tak do kočárku mi tedy vůbec nesedí (ABC Design 3-tec-sportovní korba)☹ Alena Quinny Buzz sedí perfektně.

jituskak
3. zář 2009

beru, nemáš to někde na fotce? mám stejnej kočárek a na zimu už budeme ve sportáku.

rolenka
3. zář 2009

Ahojte holky, my nakonec dva fusaky asi kupovat budem. Protože do Vánoc se nám Štěpánka vejde do hluboké a pak přejdem na sporťák. Do hluboké by se mě líbil fusak od Condoru. A pak se uvidí, ale do sporťáku by se mě asi nejvíc líbil ten Kaiser a vydržel by i na příští rok. Jen ještě vybrat který typ, mám v tom pěkný guláš. Vy máte který typy? 😕

jituskak
3. zář 2009

Já váhám mezi Emitex combi 3+1 a Kaiser Iglu. Já v tom mám taky pěknej zmatek, no uvidíme. Chtěla bych vidět ten Kaiser na vlastní oči,a le to se mi asi u nás nepoštěstí.

beruska2x
3. zář 2009

jitu bude nekde ume v albu ale v korbe ja davala sportak az v dubnu 🙂

jituskak
3. zář 2009

ta zelená je fakt hezká. je to moje barva🙂 máme takový doma skoro všechno😀

atreides
3. zář 2009

máme taky Kaiser iglu v barvě lima
jity kdyžtak mi písni do IP mejlík a já ti pošlu fotečky 😉

jituskak
3. zář 2009

ještě mě tak napadlo, jakou máte zavinovačku do autosedačky? ten emitex je i do ní, právě. já mám letní do autosedačky a vzhledem k tomu, že v zimě se mi do vajíčka rozhodně nevleze, zak budu dávat jenom tu. v autě je stejně zatopeno a tím pádem teplo.

atreides
3. zář 2009

do autosedačky jsme nepoužívali nic, jsem ji ve vajíčku při přenášení přikryla akorát dekou, páč jak píšeš, v autě je teplo

marcela72
6. zář 2009

neznáte náhodou někdo tyhle fusaky?

http://www.detskedeky.cz/fusaky-c-45.html?zenid...

safira1
23. zář 2009

Začínam byť zúfalá z výberu fusaka. Najradšej by som chcela original od teutonie, ale čakať niekoľko týždňov sa mi nechce. Páči sa mi aj emitex, len sa bojím, že do športového kočíka bude príliš dlhý...

klara.t
25. zář 2009

Holky, chápu dobře, že u fusaku Emitex Combi 3v1 se dá odpojit ta spodní část a budí mít tím pádem kratší fusak? Protože mě se mimi narodí začátkem ledna a v tom velkém by dost plavalo. No možná i v tom malém. Nevím. Ale tenhle se mi moc líbí.

Proč je 3 v 1?
Znamená to?
1) dlouhý fusak - až bude dítě velké, bude třeba ve sporťáku, tak v té spodní (omyvatelné) části bude moct být i s botičkama
2) krátký fusak - pro malé mimi
3) fusak do autosedačky - asi v té krátké verzi ne?

Ta vnitřní vložka je jen krátká? Je dole uzavřená, nebo otevírací? Až bude dítě velké, bude v něm moc být i v zimě? Nebo je ta vnitřní vložka jen do krátkého a do velkého ne, pže je krátká?

josifek
25. zář 2009

Děvčátka i my koukali na Emitex 3v 1 a nakonec jsme koupila iu nás v obchůdku podobný jen mě vyšelk o mnoho levněji,Máme i berana ale jsem pro praktické věci a tento se dá rozepnout na dvě poloviny a v klidu vyprat v pračce 🙂 .Do autosedačky mi není třeba fusak, neboť dám kombinézku a případně přikrijí dekou a v autě je teploučko 😉

josifek
25. zář 2009
danu
29. zář 2009

martulikk • 1d • Dnes o 10:08
Ahojte, chtěla bych vás poprosit o rady s výběrem fusaku. Máme první miminko, takže nemám nejmenší ponětí na co se u výběru zaměřit.
Zajímá mě např.:
1) velikost - jestli musí být fusak tip-ťop nebo může být větší apod.
2) jaký je vhodný materiál - všimla jsem si, že někde je beránek, někde peří, jinde zase flauš...
3) kde všude je dobré, aby bylo rozepínání
4) zapínání na zip, suchý zip, cvočky...?
5) značka, se ktrerou máte dobré zkušenosti
6) případně další věci, které je potřeba zvážit.
Kočárek máme Teutonii s hlubokou korbičkou. Naší holčičce jsou teď právě 2 měsíce. A i když to není žádný obřík (v 6-ti týdnech měla 55cm) myslím, že do Vánoc, kdy jí bude teprve 5 měsíců, budeme muset přesedlat na sporťák ☹ Dnešní hluboké korbičky jsou zřejmě navrhované jen pro panenky, ach jo... Takže budeme muset vlastně použít fusak do hluboké i do sporťáku. Dá se použít jeden nebo jsou na každý typ kočárku zvláštní? Díky moc za případné rady! 🙂

beruska2x • 1d • Dnes o 10:33
mam Kaiser a jsem moc spokojena, fusak nikdy tiptop, mel byt ti vydrzet na 2 zimy co ho budes potrebovat, hlavne je dulezity material aby nepromokl a neporfoukl, beranek je sice peknej ale zabere v kocarku hodne mista a uz se ti tam nevejde dite, totez u peri...
😅
vetsina ma dute vlakno a flis a uplne to staci 😉 jsou krasne teplonkate
i zapinani byva kombinovane - zip a suchac 🙂

klara.t • 25tt • Dnes o 10:45
Já slyšela samou chválu na Emitex 3v1. Také mám v plánu ho pořídit.

luckai • 1d • Dnes o 10:54
Ahojte,
tak ja som práve pozerala v obchode EISBÄRCHEN, vyzerá podobne ako Kaiser na obrázku, v podstate neviem aký je tam rozdiel, ale asi si kúpim ten EISBÄRCHEN. Tiež s tým nemám veľmi skúsenosti, ale vraj je najlepšie ísť kupovať fusak s kočíkom a skúsiť ho napasovať na bezpečnostné pásy. Ozaj - niekde som čítala že Emitex nevojde do všetkých hlbokých kočíkov, tak na to si asi treba dať pozor. my sme už našťastie v šporťáku. 😉

nanika • 1d, 11tt • Dnes o 11:01
Zeby Emitex nevosiel? No, ak nemate dieta vyslovene v hrantiku, tak tam musi vliezt aj keby co bolo 🙂

beruska2x • 1d • Dnes o 11:22
radim prohlidnout si fusaky vedle sebe a pak uvidis ten rozdil v materialu a je to znat na 1. pohled 😉

kubinkov • Dnes o 12:00
Jsem pro moderní materiály, protože se lépe udržují. Rychleji schnou a hřejí i vlhké. Důležité je, aby fusak měl na spodní straně neklouzavou textilii ( např jsko neklouzavé ponožky), protože pak dítko, když už sedí, nemusíte pořád povytahovat nahoru. To jsem podcenila a teď se tluču do hlavy. 😉

beruska2x • 1d • Dnes o 12:06
kubinkov presne tak...

vite holky jak bych tu koupi brala?? jako kdyz si chci koupit poradnou kvalitni zimni bundu 😉 ty priority na tom a i mateialy jsou hodne podobne 😀

baruna • 1d, 35tt • Dnes o 12:30
Mám fusak od Aestheticu - sice byl drahej, ale je dlouhej, takže jsme ho využili dvě zimy a není tak naducanej jako třeba Emitex. Údržba super, schne rychle, malá v něm byla spokojená a já ho určitě využiju i pro druhé mimi.

jahodas01
29. zář 2009

ja som min.rok kupila malej fusak red castle a je perfis, neni moc hruby, ale super hrejivi zo speci. vlakien a spodok je na cvocky, cize sa da pouzívat aj ked ma dieta napr.dva roky do buginy... spodok sa rozopne a nohy v cizmach trcia von... da sa poskladat do troch variacií... 🙂

jasminet
30. zář 2009

ja som povodne chcela emitex 3v1, ze aj do vajicka to bude a v BM mi povedali, ze to je uz do vascej autosedacky, ze do vajca urcite nie. tak sme kaiser kupili...

kubinkov
30. zář 2009

Mě teda emitex do vajíčka šel bez potíží. 😨

klara.t
30. zář 2009

Emitex 3v1 nejde do vajíčka? Mě přišlo, že jo. Mám obrázek v albu a příjde mi to navlečené na vajíčku (4 obr. od konce).

jasminet
30. zář 2009

nam vraveli, ze do nasho romera nejde kvoli hlavovej opierke... tak neviem...