Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

europa8
15. lis 2009

lisanda-ja som fusak vyberala asi 2 tyzdne,rozhodovala som sa medzi Kaiser,Emitex a Angel Exclusive.Nakoniec som sa rozhodla pre Angel,ani nie tak kvoli outlastu,aj ked je to super vec,ale skor podla toho,ze zatial sme vo vanicke,ale coskoro pojdeme do sportaka a tento fusak sa tomu da prisposobit,da sa zuzit-rozsirit,skratit-predlzit,co napr.Kaiser nema...Podla mna vsetky vyssie spomenute fusaky plus urcite aj niektore ine su dobre,tu uz rozhoduje to,naco ten fusak potrebujes.
Ja som len vyjadrila svoj nazor,ze som nim zatial fakt nadsena...

arteph
15. lis 2009

Ahoj holky, čtu si tady rady, díky moc. Máme inglesinu Magnum a taky pořád váhám mezi Kaiserem IGLU a Angelem. Nevýhody KAiseru vidím v tom, že se nedá zúžit. Malá má 4,5 měsíce a je drobek (necelých 6 kg), tak mám srach, že by se v Iglu utopila. Je tu někdo, kdo má Inglesinu Magnum a k tomu nějakou zkušenost s fusakem? Chtěla jsem sice beránka, ale toho mám teď půjčeného od kamarádky - pro jistotu, ale chci si koupit i svůj fusak. Tak , prosím, poraďtě. Jinak Outlast je super, taky v tom nevidím propagandu, máme deku a jsem s ní moc spokojená. Když mám s něčím dobrou zkušenost, tak přeci poradím a nebudu si to nechávat pro sebe 🙂 Taky máme deku z čistého merina (myslím, že jeto DISANA) a i ta je skvělá, obě deky jsou sice dražší, ale lehké a teplé. I když je to vlna, tak se dobře pere a i suší. Tak čekám na rady

ivanek
15. lis 2009

Ahoj, prosím o radu, chtěla bych pořídit fusak od Dity 😉 Ale napřed bych ho chtěla popř. používat v korbě a autosedačce. Je lepší do autosedačky Angel exclusive nebo Angel thermo?
Děkuji 🙂

misak78
15. lis 2009

ivanek: vyrobila sem fotoalbum- srovnání exclusive a thermo. Bohužel vajíčko už doma nemám, tak nepomůžu. Ani jsem ho v korbičce neměla. Ale thermo se dá "zmuchlat" do opravdu malilinkatého rozměru. Ikdyž exclusiv není také nijak obrovský...
arteph: nerada 😉 ale nepomůžu 🙂 ...

ivanek
16. lis 2009

Miso, díky moc. Fotky jsou krásné. Vypadá to, že Thermo bude do vajíčka lepší. Netáhne tam, když se to jenom utáhne šňůrkama (myslím tu zkrácenou verzi)? K fialovému sporťáku asi nejlíp pasuje ten černo-zelený nebo ten žlutý, že?

misak78
16. lis 2009

určitě tam netáhne, protože u thermo si "přebývající" část zasuneš (nahňácáš- jak chceš 🙂 )dovnitř. Ta není vůbec odepínací. Kdybych si mohla dovolit ten "luxus" a koupit fusak vždy když bude třeba nový, tak bych koupila thermo a pak exclusive. Pakliže bych byla limitovaná penězy, tak bych koupila exclusive- není zase o moc větší když se zatáhne, ale pak se nechá rozšířit a tudíž ho využiješ určitě delší dobu.
Materiál vrchní vrstvy je u thermo jako u lepších spacáků- takový ten hodně jemný materiál, kdežto u exclusive je drsnější.
k barevným kombinacím- vůbec neporadím,každému se líbí něco jiného, takže od tohoto dávám ruce pryč 😀

Já děkuji babičkám, které nám daly peníze na oba 🙂

hviezda22
16. lis 2009

arteph mala som fusak Kaiser iglu, je naozaj obrovsky, kupila som ho pre moje dvojky..hned som ho predala, tiez boli maličky a este aj su, teraz maju niečo cez 6 kg, vmestili by sa tam obaja 😀 , ja sama zvažujem kupu inych fusakov, kedže su takí maličky asi kupim nejaky vhodny do autosedačiek, buducu zimu zasa iny

ivanek
16. lis 2009

Miso, díky moc. A ještě, nezavazí, to "nahňácané" potom v tom fusaku? Počítám s fusakem na úplně prťavé mimnko (tam asi zavazet nebude 😉), ale potom i na další zimu, tak aby tam ten zbytek fusaku prckovi nezavazel.
Když mě se líbí Thermo, že je takový asi víc tvárný (hlavně do té autosedačky) ... Zase barevně by se mi víc hodil asi ten zelený Ecxclusive 😉
Ad peníze, já ho dostanu od Ježíška 😀 Ale oba by Ježíšek asi už nerozdýchal

Na dceru jsem měla do autosedačky Red Castle Combizip a taky byl super, teď jsem se vzhlédla v Outlastu a v české firmě 😉

misak78
16. lis 2009

ivanek- tak jsme na tom stejně- jsem trochu"nácek" 😀 . Nevím jestli většímu vadit nebude- dneska do něj tedy nacpu dítko(bude premiéa) a pak dám vědět.

ivanek
16. lis 2009

Miso, jsi moc hodná, děkuji 🙂

A ostatním se omlouvám, že to tady zahlcuju "Ditou", ale není nad osobní zkušenost, tak toho musím využít 😉

ejaja
16. lis 2009

mamka mi pořídila tenhle a je skvělej -
http://www.nejbaby.cz/104|.d.E085094.fusak_do_k...
doporučuju! dobrá cena. je prodloužitelný, měkký, omyvatelná spodní část, jemnoučký vevnitř, ...

ejaja
16. lis 2009
tymothy
16. lis 2009

Já si objednávala fusak Womar od polské firmy Polar. Máme prodlužovací verzi s ovčí vlnou uvnitř - trochu jsem se bála kvality, protože byl skoro "za hubičku". Ale když mi přišel, byla jsem vcelku příjemně překvapená. Je lehoučký, uvnitř krásně měkký, nádherně pasuje i do autosedačky maxi cosi (vajíčka). Jediné, co mě na něm trochu zklamalo, byl materiál na povrchu. Nicméně po prvním použití jsem mu to odpustila. Magdalénce v něm bylo očividně příjemně - byla teploučká, ale rozhodně ne zpocená, jako naše malá sousedka v Emitexu. Prodlužovací nástavec jsme ještě nezkoušeli (to až příští rok), nicméně už dopředu oceňuju, že je uvnitř omyvatelný. 🙂

germik
16. lis 2009

ahoj holky, prosím tie, ktoré majú fusak Kaiser Iglu - ako obliekate svoje miminká v tomto počasí? Niekedy mam pocit,že ju obliekam až moc,pretože je fakt teplučký ale na druhej strane sa zas bojím aby mi nenachladla ☹ tak ako obliekate vy?
Inak je Kaiser Iglu fakt z príjemného materiálu, je teplučký a je fakt pre hooodne veeeeelke detičky 😀

ivanek
17. lis 2009

Ejajo, o KAARSGAREN jsem taky přeýšlela, vlastně pořád přemýšlím 😉 Ale hodně mě láká Outlast, jelikož třeba dcera byla ve fusaku Emitex (a to na něm v obchodě jenom ležela) spocená. Proto jsem pořídila Red Castle. Bohužel jsem všechno prodala 😀

Tymothy, mně se třeba víc osvědčil fusak, který má zapínání uprostřed na jeden zip. Už jiný nechci 😉

Germik, já měla Kaiser už pro větší, takže moc neporadím. Ale moc bych to s oblékáním nepřeháněla. V tomto počasí bych dala punčocháče + kalhoty a body s dlouhým rukám + teplejší mikinku (třeba chlupatku). Pokud by teda miminko bylo zapnuté až úplně "ke krku". Nebo nějakou fleece kombinézku a pod ní body a punčocháčky.

Miso, prosím tě, ty jsi viděla barvy fusaků od Dity naživo, Nevíš, jak vypadá ten zelený Thermo?

tymothy
17. lis 2009

Ivanek - je pravda, že by byl ten jeden zip uprostřed asi lepší, ale co dělat...naštěstí mám zkušenosti jen s tímhle dvojzipem, takže si to ani neuvědomuju. 😉 Popravdě,když do něj Magdalenku dávám (nebo vyndavám), rozepínám jen ten zip na levé straně.

ejaja
17. lis 2009

ivanek - no, mne za tu cenu přijde úžasnej. je měkoučkejříjemnej. s pocením uvidíme. outlast chci koupit nejaky deky a jednu zavinku.

zdenkaradek
17. lis 2009

Ahoj holky,
zrovna jsem objednala fusak Angel Exclusiv a to rovnou dva 😉 . Akorát, jsem vzala ten černošedý a zrovna není skladem ☹ , tak jsem zvědavá, kdy bude, snad to do mrazů ještě stihneme 😕 . A snad budeme i my spokojení.
Na staršího jsem měla nejdřív Emitex zimní rychlozavinovačku (a moc jsme jí nevyužili, je narozený 21.března, dost jsem ho dávala do klasické peřinky, co mám ještě po sobě 🙂 ), no a pak jsem koupila originál fusak od Jané do sporťáku. Teď jezdíme v sourozeneckém kočáře Phil and Teds a tam ty sedačky nejsou moc široké, oproti Jané jsou užší, tak i proto jsem vzala ten Angel, Jané jsem na to ani nezkoušela. A rovnou jsem i objednala deky s Outlastem.
Misak 78 nemáš náhodou i zkušenost s přikrývkami od Dity (peřina a polštář), ty co jsou s Outlastem? Vypadají docela pěkně (jejich cena je tedy taky pěkná 😒 ). Asi budeme brzy stěhovat malého z postýlky do velké postele, tak že bych mu je objednala.

misak78
17. lis 2009

ivanek: omlouvám se, ale nějak sem se na navlečení dítka do thermo vyprdla. Až se vzbudí, tak jí tam nacpu 😉 . Možná ti pomůže album martulikk- která si jej koupila, tu barvu vyfotila téměř dokonale. Rozhodně není limetkový, jak se může zdát. Připodobnila bych to barvě hrášku na bonduell konzervě- ber to s rezervou 😀 .
ejaja: musím upřímně říct, že za málo peněz docela dost muziky- mají hezké barvy, to bez debaty. Jsem zvědavá, jak budete spokojení
germik: dnes sem dala malé punčocháče,takové ty ťapky místo botiček, bodýčko s krátkým rukávem, na tom tričko s dlouhým a mikinku. Fusak sem zapnula do úrovně bradavek, s pacičkama venku.

ejaja
17. lis 2009

misak78 - uvidime. tenhle mi koupila mamka, tak v nejhoršim koupim ja dita angel (stejně zvažuju deku a zavinovačku). teply se zdá být. mám chut se do něj zachumlat sama.k tomu mám emitex zimní do autosedačky. prý je super na podzim a jaro 😝

ivanek
17. lis 2009

Ejaja, jsem zvědavá, jak se fusak osvědčí. Když tak napiš.
Emitex zavinovačku jsem si objednávala letní verzi do hluboké korby a příjemně mě převapilo, že má otvory už na 5bodové pásy, což ještě před rokem určitě neměla. Tak ji asi užiju i do autosedačky.

Miso, k Matrulikkovii už jsem mrkla. Zelená je nádherná. Myslím, že s fialovou by to byĺ super kontrast (budu mít fialový sporťák). Ale u Thermo vypadá, že je ta zelená jiná.
Pořád přemýšlím, jestli thermo nebo exclusive. Ježiš, to jsou starosti 😀
A díky za vyfocení 😒

Tymothy, jasně, každému vyhovuje něco jiného. Na prcka je to jedno, jak se fusak zapíná, na chodící už je asi praktičtěší jeden zip.

tymothy
17. lis 2009

ivanek - asi ti dám zapravdu, a budu mít důvod alespoň pořídit mého favorita - Kaisera (jó, ty prachy) 😖

ejaja
18. lis 2009

chci se zeptat, tady někdo psal, že si koupil dva fusaky. proč to? kvůli praní?

misak78
18. lis 2009

ivanek: tak kočička se do srolovaného thermo vejde, ale nelíbí se jí to jelikož je opravdu drak... Ale v rozloženém je v pohodě. Každopádně foto není- protože klasika- došla baterie, tak nabíjím a až bude, tak přidám foto.
ejaja: nevím, jestli ještě někdo jiný, ale já sem psala že jsem si koupila fusaky dva- thermo a exclusive. Praní sem neřešila, nemohla jsem se rozhodnout který a díky bábinkám bylo na oba...

ivanek
18. lis 2009

Miso, díky moc 🙂
A myslíš, že do autosedačky by byl "skladnější" ten Thermo nebo to vyjde nastejno? Ta srolovaná část vevnitř teda nezavazí? Nebo v tom srolovaném má prcek nohy?
Ach jo, proč jsem tak nerozhodná 😢

misak78
18. lis 2009

protože to stojí prachy. 😉 .O něco skladnější je ten thermo, v tom srolovanémmá nožičky. Hele a odkud jsi? Protože jestli z Prahy, tak nabízím osobní setkání- ať se na to jukneš in natura 😀

ivanek
18. lis 2009

to bude tím 😀 No, já když konečně vyberu (zatím vede Thermo), tak stejně budu pak ještě pár dní dumat nad barvou 😀
jsem bohužel z Olomouce. Díky za nabídku 😉

misak78
18. lis 2009

tak to se musíš rozhodnout sama 😀 😀 😀 a to je ten důvod, proč mám doma fusaky dva... Naprosto ti rozumím

ivanek
18. lis 2009

😀
Tak na 90% to bude žlutý Thermo 😉 No a kdyby něco, tak na příští zimu koupím Exclusive 😀

Ještě jednou moc děkuji za všechny rady 🙂
A kdyby sis vzpomněla na ty fotky, budu ráda

erinbrock
19. lis 2009

http://www.online-obleceni.cz/cs/katalog-oblece...

holky a co tyhle fusaky - mate nekdo??? diky