Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

beruska2x
4. zář 2010

@pett7 me v nem malej sedel v pohode a ruce venku mel urcite - cpal je ven uz v leze..

pett7
4. zář 2010

asi ho koupím, líbí se mi nejvíc 🙂 právě, že už jako malý měl ruce venku a když jsem viděla ty fotky tak jsem měla obavy..škoda, že není nikde v obchodě mají jen emitex...

beruska2x
4. zář 2010

a odkud jsi? treba v nachode v Kocarkove ho maji, muzes si ho tam prohlidnout.. a urco i jinde 😉

pett7
5. zář 2010

beruska Náchod mám trochu z ruky 🙂 musím se podívat po Ostravě, ale asi ho koupím rovnou přes internet 🙂

beruska2x
5. zář 2010

@pett7 treba na nej nekde narazis.. urcite ho nekde maji, ale ja ho objednavala pres net rovnou a nezklamala jsem se 😉

miska1981
6. zář 2010

@beruska2x som trosku mimo o akom fusaku pises? 🙂

beruska2x
6. zář 2010

Kaiser...

miska1981
6. zář 2010

@beruska2x aha dakujem a ty by si mi ktory odporucila, ze je lepsi? emitex ci kaiser?
mala si oba, tak vies posudit, ide mi o tom, aby bol velmi teply pohodlny aj pre dietatko ked uz bude sediet a aby nam vydrzal co najdlhsie...

majatob
6. zář 2010

holky, nemela jste nektera Red Castle? me se libi, ale rada bych neco proverenyho 🙂

katarina.banska
6. zář 2010

tak toto aj mna zaujima, ktory fusak je najlepsiii 🙂 🙂 🙂

beruska2x
6. zář 2010

za me Kaiser 😉

miska1981
6. zář 2010

@beruska2x a mozes povedat preco? porovnat ich? a aky presne typ bol ten kaiser?

beruska2x
6. zář 2010

Kaiser iglu davala jsem link asi o stranku dal, prijde mi lepsi materialove, pekne se udrzuje, proste ja bych ho nemenila...jsme moc spokojena...a proste se mi libi 😉

sweetjanka
7. zář 2010

zienky, moj maly ma velkost oblecka80-86, bude mat v novemb.rok. velmi sa mi paci lodger bunker,no neviem,ci mu bude dost,teda ci ho dostatocne vyuzijeme, pytam sa aj preto lebo drobec sa zacal stavat na nohy a lodger nema umyvatelnu cast pre nozky. Ak mate niektora skusenosti s tymto fusakom prosim poradte. Dakujem velmi pekne.

paxies
7. zář 2010

Ahoj holky,

taky se zrovna rozhoduji, jaký pořídím fusak. nejdříve jsem chtěla Emitex, ale nějak jsem od něho ustoupila. Teď přemýšlím nad Dita outlast a Kaiser. Od Dity už mám spoustu věcí a jsem spokojená, ale víc se mi líbí fusak Kaiser i cenově. Nevíte jaký je rozdíl mezi tím Kaisrem iglů a Jooy?Te´D jsem se dívala, že na MMB ho mají jen za 850. 😉

maly_prcek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
siskasdetmi
14. zář 2010

Ahojte mamicky. Ja mam odskusane obidva fusaky Emitex aj Kaiser. Obidva su dobre ale teraz pouzivam iba Kaiser. Ma jednoduchsie odopinanie a ma protysmikovu latku, takze fusak pevne drzi, co som velmi ocenila. Mam ho v oranzovej farbe a som s nim spokojna. http://www.bombahracky.sk/detske-fusaky-detske-... .

Ak by ste mali nejake otazky, pytajte sa.

pusinqa
14. zář 2010

@siskasdetmi ja sa ešte len rozhodujem, najprv som bola presvedčená že určite emitex ale zdá sa mi taký trošku "tuhý", teraz som v obchode "omakala" ten kaiser a veru sa mi oveľa viac pozdáva.
tiež by ma zaujímal rozdiel medzi iglu a jooy kaisermi

tanija133
14. zář 2010

ahojte, mate sksuenosti s fusakom Lodger - bunker? Cakam babo teraz a rozmyslam nad nim,....

bamarama82
14. zář 2010

ahojte, prosim o radu, v novembri sa nam narodi babo a potrebujeme fusak do hlbokeho kocara, ale chcem aby mi vydrzal uz aj na dalsiu zimu ked bude mat male rok a bude v sportaku. paci sa mi kaiser, ale neviem, ci ho natrepem do hlbokej korby /concord proton/. ako ste to riesili vy? dakujem

miska1981
14. zář 2010

@siskasdetmi a aky si mala presne emitex? lebo aj tam by mala byt ta protismykova latka, nie?
a keby si ich mala porovnat ake vidis plusy a minusy u oboch?

siskasdetmi
14. zář 2010

@miska1981 ahoj ja som mala ten emitex Fusak COMBI 3v1 a dost nevyhoda fusak sa stale zosmykoval a musela som ho stale nadvihovat. Fusak sa otvara s obidvoch stran, co je pre mna tak isto nevyhoda. Kym dieta odtial dostanete tak to trva, hlavne ak uz troska vacsie. Na tom emitexe som nikde nevidela protismikovu

ja som mala v sportaku emitex,a klzal sa dole ,stale som musela maleho za fusak podvihovat. Keiser doma nemam,neviem ako by sedel. Takze ja som pre to zosmykovanie kupila aj keiser. Jo a nevyhoda emitexu v sportaku je,ze sa zipsuje po stranach,a nie v strede.to je obrovske negativum! Ano v popise je ze ma emitex protismikovu zabranu, citujem zaistenie proti skĺzaniu je v zadnej časti fusaka, zatiahnutím za šnúrku sa vytvorí kapsa, ktorá sa pretiahne cez operadlo a tým sa zabráni zosúvania fusaka. Ako nam to vobec nepomahalo.

Kaiser na ten fusak nemam zatial ziadne negativa, mozno casom ale zatial nic.

atreides
14. zář 2010

@bamarama82 do Kaisera jdu zase, spodní část oddělám, zkoušela jsem ho dát do korbiček, a to si myslím, že pro dvojčátka jsou menší než jiné, a v pohodě 😉

bamarama82
14. zář 2010

@atreides da sa na kaiser iglu odzipsovat spodok uplne??? ja som myslela ze len rozopnut ako otvorit ale ze sa neda spravit kratsia verzia.

bamarama82
14. zář 2010
atreides
15. zář 2010

@bamarama82 úplně oddělat jde,ale potom samotný fusak zaponout nejde, to máš pravdu

tinnka9
15. zář 2010

@bamarama82 myslim, ze ho do hlbokej vanicky das v pohode. ja som ho tiez kupovala pred porodom, ale maleho som v nom mala v zime len raz, bolo mu v nom dost teplo. ja som ho radsej davala do zimneho overalu a zimnej zavinovacky do autosedacky 😉 . ale tento rok ho budeme urcite pouzivat 😀 . spodok sa da uplne odmontovat, fusak zapnes, ale na spodu je vlastne diera - to je napr. na to, aby vacsie dietatko topanockami neuspinilo fusak zvnutra 😉 . takto topanocky budu trcat von 🙂

pusinqa
15. zář 2010

@bamarama82 ja som ho dosť okukovala tiež sa mi pozdával len potom som si všimla ten obrázok že zips je rozzipsovaný len po ten nápis Tako, aj pod ním je ten límec vcelku, takže pochybujem že sa dá rozložiť na deku ako tam píšu, ak by išiel celkom rozzispovať tiež by som ho brala ale ak nie zdá sa mi to nepraktické ako tam bude chodiť väčšie dieťa 😒

bamarama82
15. zář 2010

@pusinqa tak to sa musime niekde opytat, asi napisat do obchodu, bo ich maju hlavne v ceskych shopoch.

bamarama82
15. zář 2010

pokukala som riadne tie foto a fakt sa neda rozlozit na deku, ze uplne otvorit, to je stasna skoda lebo je super. zas kaiser sa nebude dat zapnut zospodu. ach jaj.