Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

jaa
1. zář 2010

@beruska2x Právě proto se mi tam do toho krátkého dílu malá brzy nevešla.je to škoda,že mají ten vrchní díl tak krátký.Ale třeba už to vymakali a dělají ho delší..Jinak je to dobrý fusak.. 😉

beruska2x
1. zář 2010

@jaa tak to nevim..

jaa
1. zář 2010

@beruska2x Já také ne..Koupila jsem si sporták už s fusakem,aby se to lépe prodávalo a po Emitexu jsem pak už nekoukala...

beruska2x
1. zář 2010

me Emitex prisel materialove slabej .. nebo jako horsi.. a kamaradka ma Lodger a ten je vubec na prd, neni pro vetsi ditko, neni z nepromokavyho... 😒

kach82
1. zář 2010

Ahoj, taky řeším, jaký na zimu pořídit fusak a docela se mi líbí fusak uvnitř s beránkem, např. tento: http://www.batolatko.cz/?p=productsMore&iProduc....
Nemáte někdo zkušenost? Nebo aspoň vaše názory na něj? Líbí se mi, že má držet tělesnou teplotu, kterou si dítě vytvoří.

beruska2x
1. zář 2010

@kach82 nepisou tam jestli ma prurezy na pasy aby ti sel i do sportaku, ale vseobecne beranci byvaji mohutnejsi - do kocarku se ti vejde bud fusak nebo dite ale oboji vetsinou ne 😉

zajo79
1. zář 2010

lodger bunker. jedine.

kdaniela
1. zář 2010

@jaa no nám by se do korbičky určo s prodluž.dílem nevešel i tak jsem byla ráda,že se mi ho tam podařilo dát při zkušební akci🙂a to bez prcka... bylo to tak akorát,počítám,že ho pár měsíců budu potřebovat a v korbičce,tak to mě trefí pokud by mi měl vydržet 2 měsíce do korby a to mi i přijde jako jeden z největších...no musim ty deky někdy osahat až bude možnost,ať si na to můžu udělat taky názor,protože o špatnym materiálu jsem slyšela u fusaku a pravda to není,u dek nevim,jen holky psaly,že za tu cenu byly z nich zklamaný,ale na obrázku vypadaj hezky...

kach82
1. zář 2010

@beruska2x hmmm, to máš asi pravdu, to jsem jaksi nedomyslela. 😖 Tak to budu ještě hledat dál něco jinýho.
Díky 🙂

jaa
1. zář 2010

@kach82 je dost krátký☹
@kdaniela Fusak je krásně teplý a materiál je super.Ale zkusila bych si ho od někoho půjčiu a dát ho do kočárku i s miminkem.Já ho prala několikrát a flís a celý fusak zůstaly krásně nadýchaný.žádné žmolky ap.A vrchní materiál je bezkonkurenční...
Ono s miminkem to pak v kočárku vypadá jinak.ten spodní díl si vytáhneš co nejvíce nahoru v korbě a pak by se ti tam celý fusak mohl vejít bez problémů... 😉 Co máš za kočárek?

jaa
1. zář 2010

@kdaniela Tak už jsem mrkla..řekla bych,že Teutonka bude přibližně stejně velká,jako Gesslein a gesl.fusak je větší,než Emitex a vejde se do korby bez problémů...Tak si ho zkus v prodejně vypůjčit oproti záloze a zkus ho 😉

jaa
1. zář 2010

http://www.eshopbaby.cz/katalog/showdetail.php?...
Já mám nyní tento.Má termoreg. vnitřek a v zimě hřeje a v létě chladí...
http://www.detskydum.cz/detail/emitex-fusakcomb...
a měla jsem tento.
S oběma jsem byla spokojená.jen u toho Emitexu bych udělala delší vrchní díl. 😉

kdaniela
1. zář 2010

@jaa už ho mám právě doma,no uvidim za měsíc,to už bude i mimi 😵 v nejhorším zjistim,že to tak nepůjde a budeme muset koupit jinej fusak,ale doufám,že nee,přijde mi to stejně divný...

jaa
1. zář 2010

@kdaniela A zkoušela jsi ho nacpat až dozadu?jak ti pak vychází dole u nožek??Dá se i trochu zdrchmat.

kdaniela
1. zář 2010

@jaa ale je pravda,že jsem ho tam měla položenej prostě tak,že vykryl korbičku,ale nebyl nikde ohnutej,takže pokud bych ho zašoupla dál do korby a nástavec ohnula směrem nahoru,tak by se tam asi vešel i s nim,to zítra vyzkoušim,nějak jsem to neřešila,myslela jsem,že se mimi vejde do tý zkrácený verze podstatně dýl teda...

kdaniela
1. zář 2010

@jaa mi čteš myšlenky 🙂

jaa
1. zář 2010

@kdaniela Když ho dáš až dozadu a ohrneš ten lem na vrchním díle,tak by se měl vejít bez problémů... 😉 Já měla malou ve 3měs,jako půl roční dítě...prostě se tam nevešla.byla už moc vylezlá ven.Ale každé dítko má jinou postavu a třeba se bude prcek vejít déle...Mě taky překvapilo,že se tam tak brzy nevešla☹Fakt déle,jak do ztěch 3 měs v té krátké verzi nebyla...

kdaniela
1. zář 2010

@jaa vyzkouším to,no kdyby to tak bylo,tak aspoň nebudu překvapená,že z toho tak rychle vyrostl,jsem to nějak automaticky brala malý mimi korbička zkrácenej zimní fusak a pak větší mimi sporťák a s nástavcem nebo už teplo a totéž pak další zimu...

jaa
1. zář 2010

@kdaniela Uvidíš 🙂 další zimu už bude naknop.Stejně je divné,že všude píší do 3 let a přitom je problém tam nacpat 17 měs.dítko.Ale ono je to tak i s kočárky🙂

jaa
1. zář 2010

@kdaniela Jinak já jsem nejdřve používala takovou teplou saténovou zabalovačku.starší dcera v ni byly až do půl roku a Nella v ní končila ve 2,5 měsících 😲

kdaniela
2. zář 2010

@jaa no právě,tak jsem tohle vůbec neřešila teda...tak my snad dlouhý nebudeme,není po kom,tak snad chvíli vydrží...dnes to vyzkoušim ještě s tím nást.dílem

kdaniela
2. zář 2010

@jaa tak jsem to zkusila- když to dám i ke stranám a trochu to nahňácám,tak se vejde komplet do korbičky i s tim nást.dílem,takže snad v poho 🙂

jaa
2. zář 2010

@kdaniela Super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

kdaniela
2. zář 2010

@jaa no musim teda říct,že mě teď napadlo,že kdo tam nacpe fusak s beránkem a dítě-nemyslim úplně malinký,tak musí mít asi dost velkou korbičku,o tom jsem taky dřív uvažovala hlavně na první zimu,ale to bych asi už fakt nedala 🙂 vím sice o kočárku,kam by se tohle všecko určitě vešlo v pohodě a tenkrát mě nadchnul,ale když jsem pak zjistila váhu jeho apod.,tak nepřipadal v úvahu,jinak ty ostatní korbičky nejsou nijak obr,takže s tim maminy asi musí dost válčit

jaa
2. zář 2010

@kdaniela JJ.To máš pravdu-.velký je jen Roan Marita a ve srovnání s moderními kočárky je dost velká ta Cortina.Ale jinak se to vštšinou pohybuje kolem 70cm.. ☹

sweetjanka
3. zář 2010

Pocujte zienky ma niekto fusak lodger bunker? Mne sa velmi pacia preto, lebo sa dieta da dobre zababusit okolo hlavicky..cast okolo kapucky sa dobre stiahne okolo hlavky..ak mate niekto skusenost prosim napiste. Moj maly je velky chlap 4.11.bude mat jeden rok, mali sme fusak este po mne, no teraz chcem novy, no neviem sa rozhodnut. dakujem

jaa
3. zář 2010

@sweetjanka Kolik malý měří?,Pak dle toho vybírat... 😉

pett7
3. zář 2010

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli nemáte zkušenost s fusakem Kaiser pro roční dítko? Nějak se nemůžu rozhodnout pro nějaký fusak 😖

beruska2x
4. zář 2010

@pett7 ja jsem pouzivala kaiser od asi 4mesicu do vic jak 1,5 roku - pak uz bylo jaro 😀

pett7
4. zář 2010

@beruska2x já právě nevím jestli kaiser nebo třeba lodger aby byl pohodlnější pro sedící dítě, a abych ho narvala do teutonky.Nevíš jestli ten kaiser jde nastavit tak aby měl i ruce ven? Na každé fotce čouhá jen hlava 🙂 loni jsem měla fusak s beránkem, značku už nevím nebyl špatný jen měl rozepínaní na boku z každé strany a už se mi zdá dost malý..