Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

kejtty
30. zář 2010

ten fusak kaiser je az taky dlhy v kociku ako na obrazku? Ved to skoro po kolesa je ☹

bamarama82
30. zář 2010

@kejtty tak toto sa mi do vanicky asi nezmesti

brusnica1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veqa
1. říj 2010

@bamarama82 zmestí...určite, my máme eisbärchen, je úplne podobný, a mala som ho aj v hlobkej vaničke aj teraz budeme mať v športovom

marky27
1. říj 2010

@elaine tak koukám, že klara.t ti už odpověděla 🙂 No nejdřív jsem z těch zipů byla taky vyjevená, ale nakonec s nima žádný problém nemám. Chce to jen napoprvé přijít na to, jak to pasuje, a pak to už to je v pohodě. A tak často ty fusaky zas do sebe nespojuju. Vlastně akorát na jaře jsem je rozpojila a používala zvlášť no a teď před zimou je zas dám dohromady, rozpojovat je celou zimu nebudu. Takže vlastně jen 2x do roka. No a kolem hlavičky jsem to zas až tak moc nestahovala, přesně jak píše klara - má teplou čepičku a třeba i kombinézu.
A co se týče toho sporťáku, tak fusak jsme v něm poprvé vyzkoušeli asi před 14 dny a spokojenost. Hezky jsme ho vzadu přichytili tou protismýkavou látkou za opěradlo a ani se nehnul, tak nevím, že s ním měla brusnica problém. Já na něj prostě nedám dopustit 😉

elaine
1. říj 2010

@marky27 A kdyz si je mela rozpojene, nevadi ten zip, co zustane na lemu kolem hlavicky? Ten mi tam asi vadi nejvice☹

siskasdetmi
1. říj 2010

@miska1981 Kaiser je od Emitexu o dost teplejsi. Asi rozdiel je ako jesenna bunda a zimna paperova hruba bunda. Normalne bunda a nohavice, samozrejme ked sa isiel sankovat tak aj kombineza. Farby nie su leskle, vid foto co napr. emitex bol.

miska1981
1. říj 2010

@siskasdetmi a aky mas kaiser?

siskasdetmi
2. říj 2010

iglu thermo fleeco oranzovy

marky27
2. říj 2010

@elaine no já ten zip ohnu jakoby dospodu, takže to vytvoří takový hnízdečko 🙂 Zkusila jsem to vyfotit.

miska1981
2. říj 2010

@siskasdetmi ja tiez chcem ten len sa stale neviem rozhodnut pre farbu. mam bielo-cierny kocik aky by sa mi hodil?

a to, ze ked sa ta spodna cast odzipsuje a neda sa ta skratena verzia zasipsovat nevadi?
lebo ja by som ho do vanicky asi pouzivala odzipsovany /ten spodok/ mam este male mimi, len ci by jej zas zospodu do neho nenafukalo 😕

kejtty
2. říj 2010

@miska1981 ved ku bielociernej farbe sa hodi hocijaka ina farba na ozivenie v chladnych zimnych dnoch 😎 akurat ze sa mozu zaspinit ked su svetlejsie 🙂

miska1981
2. říj 2010

@kejtty ja viem, ale ja sa neviem rozhodnut 🙂 🙂 neviem ci cerveny, zlty, cierny, alebo taky ruzovy army 😉

elaine
2. říj 2010

@miska1981 Pokud odepneš ten spodní díl (nánožník), tak ten horní díl jde dole zapnout. Teda u Emitexu, jestli si se ptala na nej.

elaine
2. říj 2010

@marky27 Jasně, takhle by to nevadilo. To je černo-zelená kombinace?

marrakech
3. říj 2010

ahojky, poradite mi? Kamaradka mi doporucuje Aesthetic, ja trochu premyslim i o Lodger Bunker. Prijde mi, ze velke plus Aesthetic je siroka skala barev a nepromokavost. U Lodgera me trochu odrazuje ten zavinovaci system. Mam Lodger Wrapper a kdyz se maly zacne nalezite vrtet, rychle se odkope, hlavne nozicky. Kdo mate tyhle dva fusaky - prosim o klady, ale i zapory. Diky.

marky27
4. říj 2010

@elaine jojo, hráškově zeleno-černá. Vnitřní fleecový fusak zelený a vnější zeleno-černý. Máme zelinkavý kočárek, tak aby nám to ladilo 😉

ivanek
11. říj 2010

Ahoj, jdu to tu trochu oživit 🙂 Loni jsem tady byla pro radu (díky letí pro "misak78" a "martulikk"). Mám fusak od Dity a musím napsat, že je úžasný. Nějměkčí fusak, co jsem kdy měla.

evcafrank
11. říj 2010

@marrakech mám bunker a jsem spokojená🙂 malá se neodkope a je teplounkatej 😵
na staršího jsem měla fusak od emitexu a byl dost nepoddajnej, takže mi z korby trčel a ve sporťáku klouzal.

adelinka3
11. říj 2010

Ahoj holky, nemám moc času pročítat příspěvky dozadu 😒 . Poradíte? Jaký fusak a jestli vůbec používáte pro 2leté dítě v golfkách? Mám chicco multiway a fusak ještě z casualplay, ale malá je už chodící a taky na svůj věk dost dlouhá, tak mám pocit, že tenhle fusak nám bude už k ničemu...uvažuju, že pořídím nějaký nový už pro takhle větší, chodící dítko, ale jaký??

vojtisek2007
11. říj 2010

@adelinka3 tak třeba my jsmě měli od EMITEXu 3 v 1 - je od miminka, pak se připne prodlužovací díl a je do golfáčů....ale loni (taky cca ve dvou letech) už jsem ho nedávala, protože Eliška hodně chodila, takže jsem jí stejně oblíkala tak, aby půl procházky mohla chodti, takže když chtěla na chvilku do kočárku, zabalila jsem jí jen do deky...Ale holky tady spíš vychvalovaly Kaiser nebo Lodger

beruska2x
11. říj 2010

@adelinka3 ja mam Kaiser, a je super ale promysly aby to nebylo zbytecne, ja ho mela loni ve sportaku parkat, malej uz taky chodil a to mel cca 1,5 roku - vic byl v kombineze aby mohl i chodit a jen jsme mu prehodila deku kdyz uz bylo hoooodne zima a letos uz do kocaru ani nesedne...

miska1981
11. říj 2010

@ivanek ja som ho tiez chcela, je fakt makkucky, len nema na zadnej strane protismykovu latku 😒 inak by som ho hned brala.

@evcafrank ja som citala, ze neni do najtuhsej zimy, ze nie je extra hruby, tak som sa bala ho objednat.

weri1
11. říj 2010

@ivanek to je ten angel exlusive outlast nebo je to něco jiného?

sevzuz
11. říj 2010

ahojte len vam chcem prispiet troskou do diskusie🙂
maly mal minuly rok v zime 1/2 roka a pouzivali sme najskor zmenseny do vanicky a potom normlanu velkost do sportaku fusaku emitex combi 3v1, na to, ze bol este malicky bol ten fusak dobry, ale tento rok som ho predala, pretoze som sa rozhodla pre lodger bunker a to z toho dovodu ze je vraj dostatocne teply na zimu napriek prvemu dojmu a dalsia vec ten emitex bol velmi nepodajn a teda maly uz dost chodi a v zime mi bude jednoduchsie obliect ho tak aby mohol aj vonku bezkat a zaroven ked bude sediet v kociku aby mu nebolo az velmi teplo lebo bunker je dost poddajny, ten emiex je sice teply dost ale dat tam naobliekane dieta aj ta cast kde ma mat nozicky - topanocky sa mi zdala dost uzka, maly ma rad volnost a to by mu v emitexe urcite chybalo.
inak som sa dlho rozhodovala ci ten lodger kupim ale je super nelutujem, uz teraz ked je chladnejsie tak som mu ho dala do kocika a aj ked na nom len sedi tak to staci 🙂

bufina
12. říj 2010

Ahojte, já jsem obědnala Emitex combi, barva černá/bílá. Zítra by měl dorazit, už se na něho těším, malýmu v něm bude určitě teploučko 🙂

mooja23
12. říj 2010

Ahoj maminky!
Ráda bych se vás zeptala na tyto fusaky: EMITEX Cocoon zavinovací fusak x LODGER Bunker x Elodie details fusaky. Nevím, který si mám vybrat a proto prosím poraďte mi, pokud již máte zkušenosti!! 😉 Děkuju!

bamarama82
12. říj 2010

dievcence prosim radu, aky je rozdiel medzi kaiser iglu a eisbarchen? pripadaju mi na nete dost podobne...

kejtty
12. říj 2010

@bamarama82 su podobne, akurat kaiser je dlhsi - 105cm a eisbarchen 98cm a odlisne su aj v spodnej casti - co si si asi vsimla 😅 ale material neviem posudit, lebo kaiser som nemala v ruke... ja som si kupila eisbarchen - kvoli dlzke aby mi velmi nevycnieval z kocika... a je dostatocne hruby, tak ako kaiser... 😎

bamarama82
12. říj 2010

@kejtty dik, ako su odlisne v spodnej casti. ani jeden som nevidela na zivo...