Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

marselitta
5. říj 2009

Kolca veľmi pekne ďakujem. Ja som sa bála, aby mi nezamrzla. Ale tiež som si myslela, že asi skôr nie.

beruska2x
5. říj 2009

ejaja a jak mas velike mimco?? myslim stare?? ja mela na chladna rana a vecery zimni zavinku Emitex a pak jsem ji pouzivala i pres den doku jsem nedala fusak, vyplatila se mi hodne, deku deti "rozkopou" 😉

ejaja
5. říj 2009

beruska - díky za info! cekame. ja zatim koupila jen podlozku do kocarku.

beruska2x
5. říj 2009

😀 aha.. no ta zavinovacka se vyplati davala jsem ji do narozeni a i ted do sportaku kdyz je chladno uz ted rano... a pak tak v listopadku jsem davala fusak , mam Kaiser a mc spokojenost a taky ho pouzijeme jeste letos, tak to se myslim oplati 😉
a v zime bylo i -15 a stacil..

ejaja
5. říj 2009

cetla jsem, jak chvalis kaiser. presvedcilo me to. predpokldam,ze do te zavinovacky uz clovek moc mimco neoblika, ze? Díky za info!

beruska2x
5. říj 2009

asi jako pod deku.. zalezi jak je pres den treba tak obliknes normalne a pak jen prikrejes... davala jsem bodycko a mikinku a teplacky nebo bodycko a overalek... ale to bylo v srpnu 😉 a na zacatku zari

ejaja
5. říj 2009

ja koupila i navleky na nozicky kvuli teplu a rychlymu prebalovani. tak to zkusim jen tak.

beruska2x
5. říj 2009

jezis tak to jsem vubec nemela takovy veci 🙂 uvidis co to bude platne, a kdy se ma prcek narodit??

martulikk
5. říj 2009

Holky, fusaků je hromada, ale do finále ve výběru se mi dostala Emitex Combi Exclusive a Angel Exclusive... Bohužel, nemám kde je vidět v reálu ☹ Viděla jsem jen Emitex Combi... Máte někdo tyto fusaky? Poraďte prosíííím 🙂

ejaja
5. říj 2009

beruska - ty navleky jsou fajn, ze se nemusi sundavat pri prebalovani. nejsou drahy. a nozicky jsou v teple. cekame v zime, zacatkem roku.

palom
5. říj 2009

Martulikk - Cetla jsem i na jinych forech, ze v Emitexu se holkam deticky celkem poti. V tom je diky outlastu Angel lepsi. Uvidis, co ti holky napisou.

beruska2x
5. říj 2009

ja myslim ze hodne zalezi co do fusaku diteti das, kdyz ho navleces tak se zpoti v kazdym, kazde dite jako dospely se poti jinak - je teplo nebo chlado milne 😀 chce to vychytat jak moc dite oblekat coz zjistis skoro hned ...

misak78
5. říj 2009

Pro Kvetik: ale i ostatní 😀 . Už jsem v jedné diskusi psala, že mám jeden fusak a letos budu kupovat další, protože mne všechny výrobky co mám z Dity přesvědčily o skvělé kvalitě( tady sem se nechtěla rozepisovat, abych neměla dva "totožné" příspěvky) . Mám loňský a letošní jsou fakt úžasný! V Táboře má Dita svou pobočku a myslím, že i v Plzni( ale nechci kecat, mají to uvedené na stránkách). V pátek se jedu podívat na fusáčky naživo- mám vyhlídnutý ten super "limetkově" zelený, ale i oranžový se mi líbí, ale nejpraktičtější- vzhledem k temperamentu mého dítka bude asi ten hnědý. Mám kočárek X- lander loňská kolekce: zelená- korba a grafit sporťák, a kamarádka má tu oranžovou barvu. Tak když budete holky chtít, můžu pak napsat, jak se mi jeví- v porovnání s těmito jistě známými barvami.

ejaja
5. říj 2009

a opravdu ten outlast funguje? ja to povazovala za reklamni trik.

misak78
5. říj 2009

ejaja: já mám tu hezkou podložku do kočárku- červeno- černou a červenou deku. V srpnu sme byli v Dolomitech a lezli po kopečkách. Takže docházelo ke střídání teplot- rozdíl až 15stupňů. Malá byla stejně oblečená jak v údolí, tak nahoře na hoře 😀 a byla v pohodě. Nejenomže se nepotila, ale ani jí nebyla zima. Teď, jak se střídá studené dopolko a teplé odpolko, tak jí mám taky jenom na podložce a zabalenou jenom touhle dekou a vše ok. Opravdu nevím, kam a jak to nacpali, ale funguje to. Kamarádka má podložku do autosedačky a jeli do Jugoslávie- malá byla také celou dobu ok, aniž by se výrazně potila. A jak sem psala, fusáček sme použili i jako spacák- když bylo moc horko, tak Bětuška spinkala na rozepnutém a přikryla sem jí plínou.

soanpe
5. říj 2009

martulik
mam emitex combi exclusive a nedám dopustit 😉 ten, kdo vymyslel odepínací teplou vložku má u mě velké + ,protože tím odpadne řešení problému, či vzít deku, nánožník... jestli koupit lehkou zavin.do autosedečky atd.
už jsem ho i prala a je netknutej.rozebrala jsem ho a zvlášt jsem prala vložku a zvlášt zbytek, aby se mi nepolámala látka.no a dnes bych ten fusak už užila,protože na bundu to ještě není a deku mi malá z kočárku vyhodí a hlavně když jdeš do obchodu,tak nemusíš dítě celý svlíkat, jednoduše otevřeš fusak, aby se nepotilo. Hlavně si nedovedu představit,že bych Sofí navlíkala jako pumpu a nemohla se hejbat.tohle vyhovuje mně i jí 😉
a co se týká pocení...když navlečeš prcka a pak ho strčíš ještě do fusaku,tak se bude samozřejmě potit.mimča maj mít jen o vrstvu víc než dospělý.
takže to vidím na body, kalhoty s podšívkou,mikču a ten fusak bez vložky
ale když přituhne,tak přidám bundu 😀

martulikk
6. říj 2009

soanpe (i ostatní 🙂 ): moc děkuju!
máte ještě někdo zkušenost s tím Angel exclusive?

kvetik
6. říj 2009

misak: a kam se na něj jedeš podívat? nevíš, kde jej prodávají v praze? protože do tábora nebo do plzně, fakt nepojedu, ale chtěla bych se znovu na něj mrknout i t barvy....

misak78
6. říj 2009

kvetik: netuším, kde by mohl být v Praze k vidění- ale budu kousek od Tábora, tak tam zajedu. Jsem téměř 100% rozhodnutá nějaký koupit a kamarádka chce ten žlutooranžový. Jsem z Prahy, tak jestli budeš chtít- můžeme se pak někde setkat a já ti ho ukážu...

ikke
6. říj 2009

lifeguard • Včera o 22:25
Ahojky,
muze mi nekdo poradit jak vybrat ten spravny fusak? Mam 5,5m starou holcicku, ale uz jsme ve sportaku a hledam ten pravy fusak. Mame kocarek Cortina...
Diky

soanpe • Včera o 22:32
kouni do diskuse s návem výbava. tam je spoustu rad.já osobně nedopustím na emitex combi EXCLUSIVE-má vyndavací zimní vložku

kay • Včera o 22:36
life, já včera objednala po mnoha dotazech a srovnávání atp. emitex combi 3v1. uvidíme, zatím jsme na něj měla jen kladné až nadšené ohlasy.

soanpe • Včera o 22:42
kay, a to nemáš ten exclusive ten se dá použít už v tomhle počasí,když vyndáš tu teplou vložku s vložkou je fakt hooodně teplý.vloni v prosinci jsem v něm měla měsíční mimčo jen ve fleece kombinéze.Mám ho už vypraný a je jako nový.smaozřejmě záleží na tom, jak se vypere.Nesmí se přeždímat a prala jsem ho v tekutm prostředku.
Pozor! Nepoužívej na něj aviváž.Zničí se tím nepromokavost (ani textil s lycrou a elastenem, či funkční prádlo NESMÍ do aviváže)

kay • Včera o 22:44
soan, díky no exklusive byl na mě drahý, ale hlavně já zatím nosím v šátku a kočár jsem nepoužila ani nepamatuju takže je to spíš taková jistota.. ale díky za tipy

soanpe • Včera o 23:00
kay

petja • Včera o 23:15
já mám emitex combi a je úžasný,stál mě 800 a měla sem v něm mimčo po týdnu z porodky,narozené v listopadu a i v mrazech tam měl teploučký hnízdečko
Řekla bych,že emitex je úžasný.Mám ho combi na golfáč chicco s 5 bodovým pásem a i na autosedačku.Dá se odepnout část fusaku pro malé mimčo a potom přidat zpět od cca roku věku.

palom
7. říj 2009

Jeste k tomu Outlastu jak se tu Ejaja ptala. Velmi casto se pouziva do sportovniho obleceni aby lepe dychalo a clovek se v nem tolik nepotil. Videla jsem ho i v prikryvkach - Presneji Klinmam, pouziva je do prikryvek i Dita. Chvili jsem outdoorove veci prodavala, takze vim docela presne jak ten outlast vlastne vypada. Jedna se o tenouckou textilii, ktera je vlozena mezi ostatni vrstvy. U deky o kterre mluvila misak78 je vlozena mezi dve vrstvy fleecu, ze kterych je deka usita. Jak misak78 opravdu to funguje.

ejaja
8. říj 2009

to s tim outlastem je zajimave. mně tam zaujal i ten letni fusak. zkusim koupit deku. diky za tip!

misak78
9. říj 2009

Ahoj, tak sem neodolala a trochu "ulítla" http://www.dita-angel.cz/site/katalog/fusaky/Fu... koupili sme tento- na omak je vrchní vrstva skutečně jako spacák, vevnitř super měkoučký flís. Při pohledu ze zhora je vpravo super výšivka ve stejné barvě jako vnitřek fusaku- působí to docela luxusně. Nechá se smotat do docela malého balíčku- využiju opět jako spacák i fusak. http://www.dita-angel.cz/site/katalog/fusaky/Fu... No a tenhle teda opravdu nemá absolutně chybu- je "rozebíratelný". Pro malé miminko se odepne spodní část a spojí- je to menší fusak, přidáním "klínu" se zvětší jeho objem i na šířku, takže sem přesvědčená, že bohatě vystačí i příští rok, co bude malá už "velká". Svrchní materiál je jakoby hrubší a zřejmě je i dost odolný. A posun v kočárku asi nehrozí, protože má vstupy pro pásy kočárku, za které se k němu připne. (koupili sme oba dva 😅 )
Zelená není tak jasně zelená jako loňský X lander, ale určitě na ní nebude vidět tolik upatlání. A žlutý je jako kanárek- naprosto odvážná luxusní barva.
Jsem unešená všemi barvami...

kubinkov
9. říj 2009

Jen aby ho ty pásy udržely na místě. 😝 ( Podle mě pásy na místě fusak neudrží. 😔 )

martulikk
9. říj 2009

misak? vy jste si koupili dva fusaky??? 😲 🙂 já se pořád nemůžu rozhodnout mezi Angel exclusive a Emitex Combi Exclusive, (případně jen Combi)... moc ráda bych fusaky viděla na "živo", ale u nás mají jen ten Combi, ach jo... ráda bych to do konce týdne už objednala, ale asi to nebude tak horký 😀 mohla bych tě poprosit, jestli bys nedala fotky do alba? na netu toho moc není ☹

misak78
10. říj 2009

martulik- jo, ulítla sem a koupila oba dva. Když se malá narodila, měla sem od emitexu a loňský typ od Dity. Emitex už nechci, jak sem psala: přesvědčila sem se o kvalitě Dity. S fotkama to bude slabší- jsem na chalupě a tady je předpotopní PC, ale pokusím se. Nafotím i další, co chtěla kamarádka- je to ten hnědooranžový. Jinak mi to nedalo a dnes sem vozila dítko v červenočerným fusaku- měla punčocháčky a mikinku a byla mooc spokojený miminko v teploučku(bylo tu mezi 8-10stupni a pršelo). A ikdyž je velmi aktivní, tak fusak držel na svém místě..Nepopírám, že se po nějaké době třeba může šoupnout, ale teď fakt držel jak přibitý.

martulikk
10. říj 2009

misak: to budeš moc hodná! budu se těšit na fotečky 🙂 ještě se zeptám... dá se ten Angel používat s 5-ti bodovými pásy? jo a jak bys teda porovnala ten Emitex a Angel?

misak78
11. říj 2009

martulikk: mám to již vyfocené, včetně pětibodových pásů. Jenom to potřebuju nějak dostat do PC.. Srovnat emitex a angel je pro mně těžké. Jsem skutečně přesvědčená o kvalitě Angel. Použitím outlastu je fusak použitelný i v teplejším období. Jinak je také nastavitelný, co se délky týká, včetně spodku který můžeš odepnout- když ti začne dítko ťapkat- takže koukají ven jenom botičky. Pak je velká výhoda v tom, že uprostřed je klín, kterým nastavíš i jeho šířku- hodně se myslí na to, že je potřeba dlouhý fusak, ale je potřeba i širší( nečekaně dítko roste nejen do délky, ale i do šířky). Ve srovnání s fusakem od emitexu, který sem měla ze začátku půjčený je i takový bytelnější( měla sem půjčený fusak, který byl loni na začátku roku kupovaný a na podzim již chlapečkovi nebyl, proto sme jej měli). Není asi úplně košer, abych to porovnávala zrovna já 😔 - jak sem již několikrát psala, pro mně je celý sortiment Dity naprosto skvělý 😅 ( krom fusaků, deky, podložky do kočárku, povlečení, apod. mám i "pelíšek" http://www.dita-angel.cz/site/katalog/pelisky/P... který také doporučuji(mají i jiné barvy..)- je složením podobný kojícímu polštáři- má takové ty kuličky, vytvaroval se podle malé, která v polosedu sledovala, co se děje a byla v klidu, využila jsem jej i pro krmení a nyní se o něj přetahuje se psem- má dobré termoizolační vlastnosti..) takže bude asi lepší, když napíše svůj názor i někdo jiný... 😖

martulikk
11. říj 2009

misak: ještě jednou díky moc za popis! 🙂 nevím proč, ale všechno zbytečně moc řeším... 😅 když to nebude ono, tak se holt pak pořídí něco jiného, že? tak to jdu objednat... máme doma už tu zimní zavinovačku od Emitexu na to chladné počasí, takže jdem do fusaku Angel Exclusive... máme červený kočárek, ale fusak bude zelený (vybíral manža), snad ta barva bude v reálu hezká... k tomu červenou deku (tu jsem vybrala já) a taky ten kulatý zelený polštář (to zase manža), ten je fakt bezva! když se nebude líbit naší malé princezně, tak pejsáčkům určitě 😀 tak a kdyby bylo potřeba, koupíme pak ten Emitex Combi 😉 ale snad budeme spokojeni 🙂

palom
12. říj 2009

Holky ja nakonec taky koupila Angel exclusive, ale ne primo u Dity. Tady ho maji malinko levnejc. Uz jsem u nich nakupovala a byla jsem spokojena, tak jsem se vratila.

http://www.zenskaruka.cz/pro-miminka-a-male-det...