Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

androna
9. zář 2007

no myslim si ze univerzalny od emitexu.je vhodny jak do autosedacky tak do kocarku.
ja doporucujem tento http://www.ecipisek.cz/detail/zimni-pytel-combi....

noelka
9. zář 2007

My máme fusak aesthetic a jsme moc spokojení. Je sice dražší, ale z kvalitních materiálů. Vydrží až do tří let a dá se použít i do sportovního kočárku a autosedky. Mají na výběr hodně barevných kombinací, takže si ho v pohodě zkombinuješ tak, aby ti ladil s kočárkem 😉
http://www.aesthetic.cz/detail/1

smoulinda
9. zář 2007

Ahojík.
Já si budu objednávat přesně ten fusak, na který dala odkaz androna. Je combi, takže paráda. Jen jsem ho našla ještě o 200,- levnější 😉

Poupe dnes už je většina fusaků univerzálních, takže jdou do všech kočárků 😉

makelka
9. zář 2007

Holky já mám X-lander XT a do nánožníku se fusak nevejde, teda aspoň myslím, že nemá šanci, je uzoučkej, máte s tím někdo zkušenost?

tiki
10. zář 2007

My mame taky ten od emitexu, jak pise Androna. Loni jsme ho teda nevyuzili, protoze v breznu uz na nej bylo moc teplo, zato jsme ho ocenili letos na tabore, kdy jsem ve stanu strcila ditko nejdriv do tohodle neuveritelne tepleho fusaku, a pak jeste do spacaku 🙂 . Tak doufam, ze bude stejne slouzit i letosni zimu (teda jestli nejaka bude 😉 )

cemulka
10. zář 2007

Smoulinda - mohla bys prosím tě hodit odkaz,kde jsi ho sehnala levněji? Taky bychom ho chtěli koupit,ale všude jsem ho našla nejlevnější za 1190 😝 Jinak my máme X-lander XA a myslím,že se tam vejde,holky to rozebíraly na diskuzi X-lander a měl by se vejít,ale já to nezkoušela,tak snad jo 🙂

majka07
10. zář 2007

Máme Emitex co uvedla Andy a nedám na tuto značku dopustit, jsou to super fusaky a myslím si, že vydrží nejednu zimu 😀

poupe
autor
10. zář 2007

Diky za tip,asi ho taky objednam

smoulinda
10. zář 2007

Ahojík 😉
Cemulka vydržaj, už ho hledám 😀

lendy1
10. zář 2007

Holky nebo zkuste mimibazar, tam ho mají také za 990, kč nebo si zadejte na seznamu fusak Emitex a klikněte na zboží a vyjedou vám firmy, co ho prodávají od nejlevnějšího po nejdražší.

pho
11. zář 2007

Ahoj, ja jsem měla od Emitexu zavinovačku do autosedačky, fusak jsem loni nekupovala, máme březnové miminko a letos jsem ho koupila tady v bazárku, taky od Emitexu za 400 a je jako nový. Fakt super. Nekupovala jsem nový, protože příští zimu bude malý běhat a do fusaku nevím jestli ho ještě dostanu.

maddla
11. zář 2007

Ahojky, asi to s tím nesouvisí, ale odkdy tak dáváte vaše mimča do fusaku? Třeba teď je balíte do deky nebo do peřinky?

seymi
11. zář 2007

Holky a ten Emitex, jak velke mimco se do nej vleze. Ja bych rada fusak jeste i pro 2lete dite. Mate zkusenost? Ja mam teda jeste favorita Red Castle.

izy
11. zář 2007

ahoj,
diky za skvele tipy🙂

smoulinda - ty si to z te stranky objednala? jestli je ten obchod bezpecny🙂

smoulinda
13. zář 2007

Izy, už mi ten fusak včera přišel a obchod je určitě bezpečný. Všechno v pořádku 🙂 Mám ho v albu, tak se klidně mrkni 😉

bara_d
13. zář 2007

taky doporučuji Emitex, je naprosto úžasný i do autosedačky a hodí se do všech kočárků, mám PegPérego Centro a krásně se tam vleze i s malou. Měla jsem ho v červenci na Sněžce přímo na klokánce a malá byla jako v bavlnce.

izy
13. zář 2007

nevydrzela jsem cekat na odpoved a uz jsem ho taky objednala🙂 dneska ma prijit, tak se tesim🙂

smoulinda
13. zář 2007

Izy oni to posílají přes PPL, takže docela mazec, čekat celý den doma na zadku kdy konečně dojedou 😝 Já čekala do 12hodin a pak jsem volala na dispečink, kdy asi přijedou. Že prý do hodinky určitě a já potřebovala odjet. Odjela jsem, ale naštěstí mi volali na mobil, že stojí před barákem, tak jsem se v klidu vrátila. Jsou moc ochotný 😉

thanyk
18. lis 2007

My jsme koupili zimni fusak Polar od polske firmy Womar a jsme s nim naprosto spokojeni...idealni fusak do X-landeru.

natalien
18. lis 2007

My jsme zvolili fusak Kaiser-Iglu, taky do X-landeru XT sporťáku a je tam jak original, též naprostá spokojenost. Fakt můžu doporučit - je super, že je 105cm dlouhý a fakticky teploučký 😉

kapulet
30. lis 2007

Ahoj maminky, poraďte, kde bych sehnala zimní fusak z ovčí vlny? Našla jsem jen na stránkách teplo domova, ale je v něm asi 95%ovčí vlny a 5% kašmírová vlna. Nic mi to neříká, tak nevím. dík Evka

kyri
30. lis 2007

kašmírová vlna ja z kašmírský kozy, to by mělo být snad ještě kvalitnější než jen čistá ovce...

a seženeš je třeba na
mamaja.cz
nebo zlaticko.cz

možná i na branakdetem.cz
nebo vlneneoblecky.cz

anatanka
30. lis 2007

Nevite, jakej fusak jde do sportaku od Jane? (Kdyz nepocitam Jane, samozrejme... 😉 )

klaris
30. lis 2007

anatanka: máme stejný kočárek jako vy a fusak máme aesthetic jako noelka a je opravdu moc moc super. měkoučký, teplý. prokča je v něm moc spokojený.

anatanka
30. lis 2007

Klaris: Diky, mrknu se na nej

kapulet
30. lis 2007

Ahoj kyri, dík za info. moc jsi nám pomohla. Evka 😉

petris
30. lis 2007

a co řikáte na COmbi zip od Red Castlu?

ammalka
22. dub 2008

Ahojky holky, chci se zeptat- máme fusak od zn.Emitex, prý se nemá prát a jak tam malej šorní nožičkama, tak už je trošičku špinavý, hlavně u nožiček, máte někdo zkušenost např. ho dát po zimě vyčistit do čistírny???

minea
23. dub 2008

ammalka, jak víš, že se nemá prát? Já mám Emitex Combi a na cedulce je praní na 30 stupňů...