Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

beruska2x
18. říj 2010

tak to nevim...

iloha
18. říj 2010

@gilly já myslím, že bude......já jsem rodila na konci ledna a Terezka jela domů v kombinézce a ven chodila jak vidíš na fotce.Navrch měla jen fleesovou deku. Chodila jsem s ní ven i při -10 a studená nebyla. 😉

gilly
19. říj 2010

@iloha vdaka za info, asi ten fusak teda nebudem kupovat. vsak v najhorsom sa da dokupit aj neskor 🙂

iloha
19. říj 2010

@gilly určitě.........má ho dokupovala až do jiného kočárku asi v 10 měsících a už v něm ani moc nejezdila, používala jsem ho pak jako podložku 😉 ........měla jsem Red castle, tedy ještě mám a prodávám ho na mmb. vypadá takto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=38047801&tab=7

rampa
20. říj 2010

@misak78 tak som práve fusak objednala a tak ste ma tu vsetky presvedcili o vyhodach outlastu, ze som k tomu prihodila rovno aj deku a spaci vak. tak pevne dufam, ze budem spokojna. lebo uz aj dalsiu kamosku som na to namotala 😀

vojtisek2007
21. říj 2010

ahoj, ségra si chce koupit tenhle fusak - máte někdo zkušenosti ??? díky
http://obchod.teplodomova.cz/fusak-detsky-kasmi...

pia22
21. říj 2010

My sme pred tyzdnom kupili Little Angel. Je jemnucky, mäkky a teplucky a maly sa donho v pohode zmesti.

misak78
26. říj 2010

@rampa chvilku jsem tu nebyla... deku máme taky a spousty dalšího, tak ať se líbí a splní očekávání 😀

slavkah
26. říj 2010

tak se rozhoduju mezi little angel ex. a lodger bunker, ma nekdo zkusenosti s lodgerem? Funkcne se mi zda lepsi little angel ale vzhledove lodger, na tom se mi taky libi ze ho jde pouzivat cely rok a kdyz clovek vejde napr. do obchodu tak ho lehce rozepne ... ach jo tezke rozhodovani 😖

janulee
29. říj 2010

Ahoj, taky řeším fusak a stále se nemohu rozhodnout mezi little angel ex. a kaiser iglu...mám 2,5měsíční holčičku, zatím ji dávám do kombinézky a do takového obyč. flaušového pytle a deka, ještě vystačíme.... Máme kočárek Xlander, korbička je celkem malá, ale věřím že snad do půl roku v ní vydržíme, možná i déle, nemám být po kom dlouhán 🙂. Takže potřebuju, aby se fusak s malou v pohodě vešel do hluboké korbičky, zřejmě pak na konci zimy přijde na řadu ještě sporťák, za rok pak určitě...fusak si chci ale pořídit jen jeden. Vejdou se oba fusaky bez problémů do hluboké korby (konkrétně nemá někdo zrovna xlander ?)....jojo, těžké rozhodování 😕

rampa
29. říj 2010

@misak78 ahoj ahoj, tak fusak predvcerom dorazil. vyzera krasne a zatial aj funguje. dni sú však slnečné, tak ešte si počkáme na tie ozaj zimné. no zatiaľ sa rátam do zástupu s little angel výrobkami spokojných mamičiek. 🙂 nehovoriac o prístupe slovenského distribútora, ktorý bol viac ako ústretový. teraz ideme k svokre otestovať spací vak - keďže vzhľadom na to, že si doma kúria sami, je tam buď prekúrené, alebo kosa. 🙂 ešte raz vďaka za typ a za rady.

myskin
29. říj 2010

Ahoj, koupila jsem Lodger bunker pro 2,5 letou dceru (95cm) a zatím jsem s ním moc spokojená. Je teploučký (doufám že bude i v mrazech jak slibují), je poddajný - přizpůsobí se jak menším tak i velkým dětem. Fajn je i ta vyndavací vyteplovací vložka, užije se celoročně. A v obchodě fusak jenom rozbalím, nikde nic necourám. Dobře se pere a rychle schne. A vejde se v pohodě i do golfek. Za sebe můžu jenom doporučit. A počítám s tím že ho využiju i pro druhé dítě už od narození.

myskin
29. říj 2010

Jo a Lodger nemá uvnitř žádnou ochranu proti zašpinění od botiček. To jediné mě odrazovalo (a ještě jsem si vybrala ten nejsvětlejší 😀 ). Mám návleky na botičky od Emitexu, tak když bude hnusně tak to jistí. Mně by vadilo i kdyby fusak měl vevnitř tu ochrannou látku a lezla by tam se špinavýma mokrýma botama. A díky tomu že je Lodger tak poddajný tak ho smotám kus nahoru, malá si naleze aniž by ho pošlapala, zvedne nohy a pak strčí nohy do fusaku. Tak snad to pomůže někomu při rozhodování.

slavkah
30. říj 2010

@myskin diky, jdu si lodger osahat v pondeli do obchodu a pak se rozhodnu, ziju v Nizozemi a je zde dost popularni (aby ne kdyz je to jejich vyrobek), navic se mi ho mozna podari koupit v dobrem stavu z druhe ruky, tady maminy moc s kocarama nenajezdi tak je tak neopotrebi 🙂 Jsem asi jedina v nasem meste kdo porad trajda s malym venku misto toho abych ho soupla do jestli a sla do prace jak je tu zvykem.

melanche
31. říj 2010

potrebujem poradit, mam vyhliadnuty fusak KAISER IGLU THERMO FLEECE ale je dost dlhy, no my ho budeme potrebovat pre novorodenca a neviem ci sa mesti do vanicky - kocik mam jane slalom. viem ze emitex sa da zospodu odopnut ale zase kaiser sa mi zda byt praktickejsi aj pre vacsie babo. nechcem o rok kupovat dalsi.

samson
31. říj 2010

@melanche ahoj já mám koupený Kaiser a mám jané nomad - tím pádem stejná korbička - fuska se tam vejde, ale prostě moc netěsní okolo tělíčka je prostor. Když je mimčo ve sporťáku, ta, do toho fusaku krásně sjede. Takhle v hluboké korbě na to dát ještě deku, aby netáhlo na tělíčko

samson
31. říj 2010

@melanche já být tebou tak to vyřeším hodně teplou kombinézou a navrch dám španělskou deku. Kombinézy prodávají i jako tvar pytle - do kočárku jak dělané

melanche
31. říj 2010

@samson dakujem no problem je ze uz mam kupeny overal a nie moc hruby, ratala som prave s tym ze kupim kvalitny fusak, tak aby toho nebolo moc. takze musim vymysliet fusak. ja som sa na ten kaiser uz dost namotala, tak teraz uz fakt neviem. chcem ho vyuzit aj neskor a je proste praktickejsi ako emitex. uz ani casu nemam vela...

samson
31. říj 2010

nebo to vyřeš s tou dekou na ten fusak a bude to OK

jankohrasko
1. lis 2010

my sme dnes kupili zimny fusak do sportoveho kocika v Mobelixe za 9,99 eur 😀 😀 😀 Vyzera super, teplucky
presne ako tento 🙂 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4438985&tab=4

mimikuku
1. lis 2010

@jankohrasko v Mobelixe? nepoznam to to je len v BA

jankohrasko
1. lis 2010

@mimikuku ano, my sme ho kupovali v Ba, ale maju ho aj v mobelixe pri Viedni

mimikuku
1. lis 2010

@jankohrasko skoda ze som z Kosic hned by som ho b rala ☹

jankohrasko
1. lis 2010

@mimikuku vlastne teraz som zistila, ze Mobelix na Slovensku je len v BA 😒

jankohrasko
1. lis 2010

@mimikuku no keby som vedela, tak by som kupila dva 😅

mimikuku
1. lis 2010

@jankohrasko jejda ty si zlata a to stal vazne 10 E?

jankohrasko
1. lis 2010

@mimikuku No fakt, je to v letaku http://www.moebelix.sk/prospekt/aktualny-online... na 14. strane
ja som tiez neverila, hovorim muzovi, ze to musi byt nejaky obycajsky lacny. Isli sme sa pozriet nan, ale vyzeral uplne super, tak hovorim, ze za tu cenu zoberme 😀 😀 😀
U nas nebyvaju take extra zimy, ako na severe SR. Neviem ho porovnat s ostatnymi fusakmi, ale v nutri ma teplucky flis.

mimikuku
1. lis 2010

@jankohrasko waaaaaaaw...napisem ti ip cku

jankohrasko
1. lis 2010

@mimikuku ooooooooooooooooooook

bamarama82
2. lis 2010

@jankohrasko ahoj kukla som ten odkaz na fusak co si kupila, pripada mi uplne ako kaiser. ale ta cena je super. ty ho mas do korbicky alebo sportaku? a prosim ta na zadnej strane ja protismykovka alebo nie? dik