Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

marionn
20. lis 2009

ahoj eri
ja ho síce nemám, ale vyzerá perfektne 😵, krásne farby a dá sa stiahnuť okolo hlavičky. Podľa mňa super

bendacka
26. lis 2009

Ja mám od tejto firmy fusak Teddy Vario, je z nižšej cenovej kategórie, ale je fantastický. A to ho porovnávam s Emitexom aj fusakom Kaiser. Je tenší, ale teplučký, veľmi dobre prispôsobivý, neposobí tak mohutne a veľmi dobrý vrchný materiál, ktorý sa super čistí. Podľa mňa by to bola dobrá kúpa. Firma Odenwalder je dlhoročne fungujúca firma a dosť uznávaná. Takže by som ho určite odporučila.

steffule
30. lis 2009

Holky, musím ještě jednou vychválit fusak Angel - jsem z něho fakt nadšená. Pořád jsem se bála přendat malou z korbičky do sporťáku, aby mi tam nenastydla, ale v tom fusáčku je jí prostě nádherně teploučko. Vůbec jí tam nenavlíkám, ani rukavičky nedávám, jen stáhnu kolem hlavičky a je to. Moc dobře se jí tam spí. Použila jsem ho i u babičky v cestovní postýlce na noc jako spacák a na návštěvě místo deky. Krom toho, že je ten fusak super funkční, tak mi ho ještě každý chválí, jak je krásný 🙂 Z téhle koupě mám fakt radost 🙂

duplicka
1. pro 2009

ahojte ja som mala prvu zimu fusak do autosedacky maxi cosi cabriofix original a pouzivali sme ho do autosedacky aj do vanicky a obcas aj doma ked som prala spaci vak🙂, tak si zdriemol vo fusaku, bol velmi teply a z vybornych materialov, vrch sa dal odzipsovat bud celkoma lebo len tak zrolovat po nozicky a samozrejme sa utahoval okolo hlavicky. malemu bolo prijemne teplucko 🙂. pri prvom som mala fusak quinny a teiz max spokojnost, ale doporucujem aj fusaky odenwalder, tie su tiez super a z kvalitnych materialov🙂

benjik
4. pro 2009

my máme emitex cobi letošní kolekci a bomba,dávám jen body a lehčí bundičku,bez kalhot a ponožek a má tam jak někde v karibiku

danioool
8. pro 2009

Ahojte, ako babusite deti do sportaku? Mne sa zda nas fusak - origin.od Casualplay dost tenky, rovnako ako steny kocika.. davam tam este deku malej pod fusak a deku aj na nu..napriek tomu prechladla :s Nanoznik je hore dost kratky podla mna..horna cast tela je dost odhalena (viem ze je to na-noznik, nie na-telnik;) ale aj tak...Ma 5mesiacov, a do vanicky sa nezmesti uz (pritom vazime len 6,5 kg). Diky! A este sa chcem spytat, kde ste zohnali pravy kozusinovy fusak?

kubinkov
8. pro 2009

Dani: www.fusaky.cz Tam si určitě vybereš. Osobně mám radši kvůli praní moderní materiály, ale tobě to vyhovovat nemusí. Máme něco jako Emitex, ale zip uprostřed mi přijde lepší. Pak ještě fusaky od Dita Tábor. Nabídka je nepřeberná. 😉

tymothy
9. pro 2009

danioool - já mám zase raději ty s beránkem. 😉 Zase tak často ho neperu. Přijde mi, že jsou teplejší a přitom se v nich dítě nepotí. Když si zadáš do vyhledávače fusaky s ovčí vlnou, fusaky s beránkem nebo fusaky s kožešinou, určitě ti něco vyleze. V kamenných obchodech se těžko shání, protože jsou prý dražší než ty umělé. Ale také to není pravda.
Jestli chceš fusak do sporťáku pro takhle malé mimi, dala bych si určitě pozor, jestli jsou i dost stahovací okolo hlavičky.

cerkris
9. pro 2009

ahoj ja mám kaiser je až do troch rokov je termo a má odopínateľný spodok, kúpila som ho nový v akcii v máji za 850sk, síce mali len niektroré farby , ale to nevadí je super oplatilo sa

danioool
9. pro 2009

Diky baby, ste zlate!!

juliankaaa
13. pro 2009

Ahojte maminky,
poradte mi aky fusak mam kupit? Nasa mala ma 4 a pol mesiaca, cize v hlbokom kociku vydrzi este asi mesiac a potom sup do sportiaka. A chcela by som taky fusak ktory by bol uz aj na buduci rok. No a aby sa mi mala v nom moc nepotila.
Poradte s ktorym fusakom ste spokojne 🙂

europa8
13. pro 2009

juliankaaa-ja som zatial velmi spokojna s Angel Exclusive,zatial je maly este vo vanicke,ale uz coskoro tiez pojde do sportiaka ,tento fusak sa mi paci v tom,ze sa da zuzit/rozsirit a tiez skratit/predlzit-ked je babo uz vacsie

martulikk
14. pro 2009

juliankaaa: my také máme Angel Exclusive a jsme velmi spokojení! naše malá má taktéž 4,5 měsíce... ve fusaku se vůbec nepotí (narozdíl třeba od zimní zavinovačky od Emitexu odkud je vždy mokrá, a to ji oblékáme dost na lehko)... fusak je hodně příjemný na dotyk, je docela slabý (ale i tak opravdu hodně teplý!), takže nemáme problémy vměstnat se do hluboké korbičky i s ním... myslím, že i díky tomu do 6-ti měsíců v pohodě v hluboké korbičce vydržíme... dá se rozšířit i prodloužit... jsem sama zvědavá, jak bude sedět ve sporťáku, ale když se podíváš o pár stránek zpět, tak se tu docela dost tento fusak řešil 😉

juliankaaa
15. pro 2009

dakujem za odpovede 🙂
ja som si uz o tom fusaku citala, takze fakt je taky dobry? ja som rozmyslala nad niecim s ovcim runom
a kde ste ich kupovali? priamo v obchodaku, alebo ste objednavali cez net?

mimisek1
15. pro 2009

Ahojky. Tak my jsme koupili fusak z berana. Jsme moc spokojení. Už ho máme druhý rok. Vůbec jsem ho nečeistila. Malá se narodila v srpnu, tak jsme ho brzy potřebovali. Opravdu jsme moc spokojeni. My máme ten levnější typ, ten druhý dražší je nový model. http://obchod.teplodomova.cz/fusaky-detske
Ale určitě se vyplatí zainvestovat.

No a jako druhý fusak (asi za 600Kč) jsme měli z fleesu, měli jsme ho v autosedačce - ve vajíčku - a než začlo mrznout jsme ho měla v kočárku, taky v něm bylo teplo, ale ten beraní je holt kvalita.

martulikk
16. pro 2009

juliankaaa: já ho kupovala tady: http://www.miminakup.cz/mimiobchod/eshop/7-1-VS... myslím, že jsem ho asi našla nejlevněji 😉 v kamenných obchodech toho celkově moc neseženeš, já ráda nakupuju přes net jak kvůli nižším cenám, tak kvůli většímu výběru...

juliankaaa
17. pro 2009

martulikk-a urcite je ten fusak teplucky? ja tiez vela veci objednavam cez net, ale ten fusak by som najradsej ohmatala 🙂
nak dakujem za link, fakt je tam za super cenu, len musim zistit ci posielaju aj na SR

mimisek -a ten z berana nie je moc tazky?

klara.t
1. únor 2010

Tak jsem koupila fusak Emitex 3v1 exclusive. Je krásně teploučkej. Ale mám problém. Na co jsou všechny ty šnůrky? Příjde mi, že některé ani nepoužiju. Stáhla jsem to kolem hlavičky, pak trochu pod krkem a dole u toho zipu, jak jsem odepla tu spodní část. Pak jsem našla takové gumy v úrovni hrudníku. Na co jsou? Abych to stáhla v té části?

Také vám jdou ty šnůry tak těžko stáhnout? Kolem hlavy mi to jde jen tak tak, aby tam nefoukalo.

zuzankast.
2. únor 2010

Klarko taky ho mam, je super. Ty snurky kolem hrudniku jsou dobry pak kdyz dite sedi.. Mne zas vrta hlavou na co je vespod ten kus sustaku, co vede odprostredka. Kdyby byl shora, nasadim ho na operatko v kocaru, ale takhle netusime nikdo doma 😕😅

ivika18
2. únor 2010

zuzanka, ten kus šušťáku vespodu se má přehnout přes opěradlo a stáhnout těma šňůrkama, ale nám to teda nijak zvlášť nedrželo.

misak78
12. únor 2010

Tak už můžu zcela zodpovědně zhodnotit oba moje fusaky- první: http://www.dita-angel.cz/site/katalog/fusaky/Fu... je super do teplejšího počasí- Bětule byla teda v pohodě i při mínus15, ale musela bejt víc oblečená- punčocháčky, bodýčko, svetřík, kombinéza. Oproti http://www.dita-angel.cz/site/katalog/fusaky/Fu... v něm byla Bětule v punčocháčkách, tepláčkách a bundě i při mínus 20 hodinu a půl venku a úplně v pohodě. Je ještě víc skladnější než exclusive- ano, opravdu to ještě jde 😀 . Ovšem je mnohem méně praktičtější než exclusive- do tohoto fusaku dám malou daleko lépe, botičkama se skutečně vnitřního fleecu nedotknu a jsou jenom v "omyvatelné části". Díky jeho skvělé rozložitelnosti. Thermo má "menší" prostor, ale opět ve srovnání s emitexem je na tom o cca5cm líp...
Jinak za celou dobu, co v nich malou mám mi popojedou opravdu jenom trochu- o trochu víc thermo( řekla bych že exclusive skoro vůbec nehne), takže úchyty proti posunu skutečně nepotřebují.

ninnaricci
27. únor 2010

ahojte
...nemáte niektorá skúsenosť s týmto fusakom?

http://obchod.teplodomova.cz/fusak-detsky-kasmi...

...velmi sa mi páči...neviem sa rozhodnúť...už síce zima končí (dúfam 😉 ) noo potrebujem ešte fusak...a hádam bude dobrý aj nabudúcu zimu

sonita
1. bře 2010

ninnaricci no ja by som určite nekupovala taky drahy sú aj lacnejšie.a či to na budúcu zimu využiješ to neviem to som sa chcela opýtať do kedy sa zmestí malé do fuksaku ???už si to ja nepamätám.dakujem

kubinkov
2. bře 2010

Našemu V. jsou dva a čtvrt a ve fusaku venku stále spí. Končí mu cca v horní čtvrtině hrudníku. Jsem ráda, že ho mám a nemusím ho složitě balit do deky, která by asi sjížděla.

sonita
2. bře 2010

kubinov-dakujem pekne

dupik
31. črc 2010

ahojte holky, vím, že je na nákup fusaku brzo, ale přestouž poněm pokukuji. Líbí semi moc (a nejen cenou) fusak emitex combi 2011 -
http://www.babylife.cz/fusak-combi-od-narozeni-...
hlavně připorovnávání s kaiserem semi líbí, že i pro větší dítě ten spodek je uzavřený a nemátam díru a boty venku-nemrznou nožičky. tedy aspoň tak jsem kaisera pochopila. Co na ten nový emitex říkáte vy? Doporučujete ho?

misak78
12. srp 2010

dupik: já prostě nedám dopustit na little angel, koukni se sem: http://www.littleangel.cz/fusaky . Jsou i na facebooku, kde jsou ohlasy i jiných maminek.

slunce_veruna
31. srp 2010

Ahoj vsem,
prave vybiram fusak, tak bych potrebovala poradit. Kocarek mam Inglesina Magnum a synkovi jsou 3 mesice. Vaham mezi Little Angel Thermo Outlast, Emitex combi a Kaiser Iglu.
Prosim Misak78 at uz mi k tomu nic nepise, uz jsem jejich prispevku na vsech diskusich o fusacich cetla dost.
Outlast me laka, jen ta cena me dost desi a taky to ze nema zadny protiskluzy. Nevite kde bych ho mohla videt v Praze na zivo?
Kaiser Iglu se mi libi, jen mam strach z toho ze neni prodluzovaci, nevite nekdo jestli by se vesel do hluboke korby Inglesiny?
No a na Emitexu zatim nevidim mouchy, jen zatim vsechno co jsem od Emitexu videla melo nevalne provedeni (slunecni clona, taska na kocarek) tak se bojim ze to s fusakem bude taky tak.....

jaa
1. zář 2010

Emitex kombi je super...měla jsem ho na malou.ted jsem ho prodala spolu s kočárkem,protože byl do barvy.Ale jinak super..ted mám sporták Gesslein a i fusak ges.. a ten je trochu větší,než Emitex a neklouže... 😉

rejsek
1. zář 2010

Ahoj, taky teď řeším, jaký fusak malé koupit... je toho všude tolik, že se vůbec nemůžu rozhodnout ☹ Zvažuju ten Emitex combi, jedna známá ho má a je s ním spokojená. Pak mě i zaujal tento zelený na Aukru, ale fakt nevím: http://bit.ly/cwG6Ud . Dívala jsem se i na ten Littele Angel Thermo Outlast, jak píšeš, ale ten se mi teda moc nelíbí.