Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

beruska2x
30. zář 2009

holky nezlob te se ale ja k casto davate fusak do vajicka?? ja neznam osobne nikoho kdo ho tam dal vic jak 1x vzdyt v aute je hyc 😀

jasminet
30. zář 2009

hej, ale ked ides k lekarke, alebo chodis autom na nakup, navstevy, tak dieta vacsinou mas v sedacke, kt. nakliknes na kocik... moj nazor. dieta oblecies lahsie, das fusak a v aute fusak rozopnes. mozno sa ale mylim 😀

beruska2x
30. zář 2009

jenze i ve fusaku se diteti poti i zadicka takze na prejiti je podle me porad lepsi dat deku kterou lehce das pryc nez pak brat dite, fusak, vyndavat popruhy...

jasminet
30. zář 2009

ja sa nehadam - je to nase prve dieta a prva zima 😀

beruska2x
30. zář 2009

no uvidis ale podle meho je to neprakticke, v aute, v cekarne, v krame, na navsteve, vsude je teplo a bude se ti prcek hodne potit to bys musela chodit s vajickem a fusakem venku a to mi prijde zase pro dite nepohodlne, ono kdyz vajicko vysteles fusakem tak tam bude napresli dost 😅
kdyz se spoti zadicka tak se vetsinou opupinkuje 😖

jasminet
30. zář 2009

no ved uvidime ako to budeme riesit 🙂

beruska2x
30. zář 2009

no tak to jsem zveda to pak napis 😀

kubinkov
30. zář 2009

Ono našněrovat fusak na ty pásy autosedačky není úplně jednoduché a kdo má fusak jen do autosedačky? Já ho dávala do autosedačky jen na procházku, když jsme neměli celý kočárek sebou a to jsem ho tam jen vložila. Beruska má pravdu, všude je teplo a pár minutek na přejití je jednodušší vyřešit dekou. 😉

beruska2x
30. zář 2009

hele kazdej si to musi vyzkouset, kdyz pak mas ty zimni bundu, jsi spocena az na pr..li, v naruci dite, v druhy ruce fusak a popruhy nemas vytahnout jak 😀 tak uz to vickrat neudelas, dite je spoceny, jeci... presne tak to mela kamoska, taky si nedala rict 😀 😀 😀

kubinkov
30. zář 2009

beruska: 😀 😀 😀 😀 😀 😀

klara.t
30. zář 2009

Je fakt, že fusak v autosedačce asi nepoužiju. Maximálně na první cestu autem, protože se mi nechce kupovat mrňavá kombinézka, ze které mimi hned vyroste. Já totiž nevím, jak převézt v půlce ledna mimi z porodnice domů tak, aby mi nezmrzlo. Tak jsem myslela, že ho navleču do nějakých dupaček, bodýčka, chlupaté kombinézky a šup s ním do fusaku ve vajíčku.
No uvidíme. Stejně se mi nejvíc líbí ten emitex combi 3v1 2009/2010 a do ten by měl jít i na vajíčko.

Rozmýšlím se mezi Emitex combi 3v1 2009/2010 a Emitex combi Exclusive 3v1 209/2010. Ten exclusive by měl mít navíc to, že je složen jakoby ze dvou pytlů a lze z něj udělat zimní fusak, ale i letní (spíš jarní, podzimní) fusak. Ale ten nevím jestli je k něčemu potřeba. Liáší se pak v ceně cca o 1000Kč. Který myslíte, že je lepší?

první http://www.detskyraj.cz/zbozi/7583-emitex-combi...

druhý http://www.detskyraj.cz/zbozi/7594-emitex-combi...

kacka.l
30. zář 2009

Já taky zrovna řeším fusak, a i když jsme nejprve chtěla aesthetic, nakonec jsem od něj ustoupila, cena je poněkud jinde.
Taky chci emitex tu novou kolekci jako zimní fusak a ještě jsem našla za solidní peníze i ten letní, co bych využila už teď, takže za 1500 bych měla zimní i letní fusak, ale nevím, jestli to není zhýralost. 🙂
Jinak ammalko, do dneška mají ty fusaky v akci za 480 kč, nebo tak nějak. Takže by tě vyšlo levněji koupit si oba zvlášť, pokud to budeš chtít.
http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1078486

klufka
30. zář 2009

Ahoj kocky, chsem sa spytat - mam kocik Chicco CT 01 a pomaly prechadzam na sportovu verziu. Chcem do neho kupit fusak, myslela som, ze original Chicco by bol najlepsi, tak som si ho nasla na nete a chcela objednat. Ale! Bude dost teply? Nie je len na miernu taliansku zimu? Mate s nim niektora skusenosti? dakujem vopred za odpoved.

janina1977
30. zář 2009

klufka, myslíš ten chicco fusak, čo je ako nánožník aj vložka, ja ho mám, ale na zimu nie je vhodný, tak na chladnú jar a jeseň, na také chladné počasie, ako je teraz

pinco
1. říj 2009

ja som mala vo vajicku taky tensi fusak a praveze mi to bolo fajn, hlavne, ked sme isli ku doktorke, tak som ju nemusela tak naobliekat (lebo po poradni vzdy revala jak besna, tak som aj bola rada, ze nema vela vrstiev). Deka sa mi vzdy niekde odokryla, trcala jej raz noha, raz snezilo... No priste ten fusak som zazipsovala a bolo. ALe nie taky hruby ako emitex, ten som mala len do kocika. Tento bol z takej umelej kožušiny, takže hrial, ale vo vajicku bolo stale dost miesta na dieta. A mal aj otvory na pasy.
V aute je mozno teplo, ale kym sa rozkuri, tak sme uz aj boli pri dokine, takze zalezi aj od toho, aku dlhu cestu autom mate 😅

klufka
1. říj 2009

janina dakujem, este, ze som ho rovno nekupila. neviete mi teda niektora poradit, aky by bol do sportoveho kocika najlepsi, aby do neho dobre sedel a krpec nezmrzol?

kikinda
1. říj 2009

ahoj holky prosim vas chtela bych se zeptat mam fusak jeste po me takovi ten klasicky ve tvaru obdelniku ted jsem si obednata kocaret tako kiddy a nevim jestli se mi tan vejde. prosim poradte

janina1977
1. říj 2009

klufka, ťažko povedať, ktorý je najlepší, ja mám kaiser a lodger bunker a s obidvoma som spokojná, choď radšej pozrieť naživo do obchodu prípadne vyskúšaj v kočíku aj s malým

barunka81
1. říj 2009

holky ma cenu pořizovat fusak ro chodici batole?

poradte nakej kvalitni a dlouhej, diky

jahodas01
1. říj 2009

barunka81 http://www.prebabo.sk/Fusaky/Combizip-vel.2-4-1...

urcite ma vyznam, ja sm minulu zimu kupila tento, mala este nechodila a urcite ho vyuzijem aj tuto zimu, ked malá už bežká... bude si hoviet v teplcku... vyhoda je, ze neni tak moc hrubokansky a tazky, ale super zahreje... je taky odlahceny... pani v obchode hovorila, ze je to nejaky mtr, z takeho su vyrobene horolezecke bundy...

misak78
1. říj 2009

Ahoj maminy, koukám na debatu jak se ve fusaku dítko opotí.. Hele já to taky dost řešila a pak sem objevila Litle Angel- je to značka firmy Dita Tábor. Ti vyrábí fusaky i deky s tzv. OUTLASTEM. cenově jsou na tom stejně jako emitex, jenomže ten fusak je daleko lepší! Mám i deku a fakt maximální spokojenost. A hlavně- v tom fusaku se dítko nepotí( nevim jak to udělali, ale fakt se nepotí). V létě jsme využili fusak jako spacáček... Taky vidím velkou výhodu v tom, že letos to moje čírtě už bude capkat. Spodek je odepínací a tak nasadím Bětušku i s botkama do fusáčku a neušpiním ho.

palom
2. říj 2009

Ahoj holky, byla jsem dneska na veletrhu a koukala jsem na fusaky. Narazila jsem tam na Kaiser, Ditu a www.detske deky.cz (taky se tu na ne nekdo ptal). Porovnam Kaiser Iglu thermo fleece, Dita angel Exclusive, Kaarsgaren - detskedeky.cz. Kaiser mi pripada dost dlouhy pro male miminko vzhledem k tomu, ze jej nelze zkratit, pouze odepnout do, jinak je materialove velmi dobry, ikdyz ten vnitrni fleece mi prisel lepsi u jak u Dity tak u Kaarsgaren. Dita Exclusive nema chybu. Ikdyz nema protizkluz, je z takoveho trosku hrubsiho materialu (vyrabi se z nej horolezecke bundy), takze by nemusel klouzat. Kaargaren je z tech trech nejlevnejsi, ale za ty penize je naprosto fantasticky. Hezky popsane je maji tady:
http://www.zenskaruka.cz/pro-miminka-a-male-det...

zlatouch
3. říj 2009

klara t., mame combi exclusive - ten, jak lze odepnout zimni cast a je z nej tenci - a musim rict, ze na zimni mimi byl fajn, je opravdu extra teply, pouzili matros jako na funkcni sportovni obleceni, tak k tomu mam docela duveru 😉 Byl teda drahej jak pes, u nas to snad byla jedina vec z vybavicky, kde jsme se rozsoupli, ale stalo to za to. Se 4mesicne jsme byli v Alpach a vubec hodne spala venku, tak mela krasny teplicko 😉 A na jare jsme tu teplou vlozku vytahli a jeste chvili jezdili s tenkym fusakem.

Mam i origos k Chiccu, na vetsi dite do sportaku bude OK, ale i ted je asi o pul metru delsi nez dite a navic neni moc teply 😒

dorotkaa
4. říj 2009

caute baby, neviete poradit kde by sa dal vidiet nazivo fusak kaiser iglu s kozusinou? bratislava a okolie, vieden a okolie, pripadne aj brno a okolie...
http://www.fusaky.cz/index.php?kat=17&dtl=V038
co ja viem, tak v predajniach vacsinou maju len ten iglu s fleesom, ale mna zaujima konkretne tento...
a co myslite, bude vhodny aj pre dieta rovno od narodenia? dieta sa nam narodi v januari... rozmysalm nad tymto fusakom alebo nad lodger bunker, pacia sa mi obidva, ale pri lodger si neviem vybrat farbu...

kvetik
4. říj 2009

ahoj, taky jsem viděla na veletrhu fusak dita angel exclusive a líbil se mi. je to nějaká kolekce, takže misak, ty máš asi nějakou starší, že? je teda dražší než emitex,cca 2000,- jako aesthetic cena, ale zdá se mi příjemnější materiál, u emitexu se mi zdá takový tvrdý. máte někdo s ním zkušenosti:
http://www.dita-angel.cz/site/katalog/fusaky/Fu...

palom
4. říj 2009

dorotkaa - ja osobne bych moc neverila tomu vrchnimu fleecu u lodger bunker. pokud budes ale mit kocarek, ktery je z nylonu ci polyesteru (nepromokne a neprofoukne) nanoznik nebo kryti hluboke korbicky, asi bych do nej sla. Precijen bude pro male mimi prijemnejsi. Co se tyce toho Kaisru, myslim, ze bude dost velky pro novorozence. Pokud ho planujes i na dalsi dve zimy (tedy az diteti bude cca rok a 2roky, mozna bych se poohledla spise po nejakym s moznosti prodlouzeni. Zalezi na tom, co od toho fusaku chces.

beruska2x
4. říj 2009

ja jsem mela Kaiset do zacatku av pohode, melej byl pekne zachumlanej a byl v nem nejak od 3m 🙂

marselitta
4. říj 2009

Baby chcem Vás poprosiť o radu. Mám 6mesačnú dcérku, kúpila som fukak Kaiser, len neviem či mi ešte treba kombinézu do neho, alebo to by už bolo veľa v zime. Malá bude ešte len sedieť. Mám kočík Teutoniu, takže budem dávať ešte nánožník. Ak viete poradiť, tak budem rada.

kolca
4. říj 2009

marselito do fusaku bych teda kombinézu určitě nedávala, buď jedno nebo druhé. To by se Ti malá uvařila.

ejaja
5. říj 2009

mám dotaz na zkušené maminky. má cenu kupovat letní fusak? myslím, že to tu už zaznělo. nevim, jestli bude stačit jen přikrýt dekou (mužete mi doporučit i tu, prosím). večer může být chladněji.