Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

tanija133
15. zář 2010

@bamarama82 Mne tie Kaisery a Emitexy pripadaju strasne obrovske hune, ktore sa nedaju tvarovat,a poriadne sa nezmestia do kocikov, smykaju sa , mne vo vsetkych obchodoch mi odporucaju fleeecovy Lodger -
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s..., tie su jednofarebne , ale maju aj take vysivane, daju sa dobre tvarovat, do kocika, aj autosedacky, aj do hlbokeho, tiez mam Concord Proton, a je termo, nepremokavy a teplucky, len sa nedaju nohy dole rozdvojit, a este tento som rozmyslala Emitex Cocoon, ten je podobny a daju sa aj nohy rozdvojit, ked dieta podrastie....
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...
Videla som v obchode, ako mi davali do kocika tie velke Emitexy a potom dali tento, tak to bol obrovsky rozdiel, naozaj tieto dva co som ti pripojila, mi pripadaju velmi multifunkcne.,....

miska1981
15. zář 2010

@siskasdetmi dakujem za odpoved, tak uz ani nejdem rozmyslat nad tym emitexom.
a este otazocka, aky je kaiser teply? myslim ako si v zime obliekala dietatko do toho? a farby su ake? videla si ich nazivo? su leskle ci matne? lebo u nas v obchodoch nikde nie su.

miska1981
15. zář 2010

@tanija133 mne sa paci ten lodger, ale myslis, ze je vhodny aj do velkeho mrazu? pripada mi nie az tak velmi teply ako napr. kaiser, co myslis?

gilly
15. zář 2010

@siskasdetmi ahoj, kedze si mala oba typy fusakov, chcela by som sa opytat. ja chcem fusak teraz v prvom rade do hlbokej vanicky a teda ci sa tie fusaky daju prisposobit sirke vanicky, alebo ako to tam clovek natrepe. lebo na nete sa pise ze maju sirku okolo 45 cm, pricom sirka vanicky je len najekych 30-32cm a kde dam ten zvysok? nie je tam potom dieta nejako extra napasovane?

gilly
15. zář 2010

no a este jedna otazocka na maminy, ked mam babatko v zimnom overale (ktory je z materialu ako zimna hruba vetrovka pre dospelych), naisto potrebuje este aj fusak? nestaci nejaka deka a tak?

tanija133
15. zář 2010

@miska1981 V predajni mi hovorili, ze je tak isto teply , ak nie aj teplejsi ako Emitexy alebo Kaisery, ten material je upraveny aj do velkeho mrazu, reguluje teplotu babtka...Velmi sa mi paci na nom ze je teply a taky lahko tvarovatelny, maju ho aj v predajniach predeti.sk, tam sa da aj vidiet.....

miska1981
15. zář 2010

@tanija133 lebo ja som chcela najprv lodger, len podla obr. sa mi nezdal az tak hruby a nepremokavy ako pisu, skocim teda pre deti kuknut.
a ten emitex cocoon si vsimni, ze potrebuje este nanoznik, lebo nie je nepremokavy, nad tym by som neuvazovala.
este ta nejaky oslovil okrem tych dvoch co si pisala?

juliagregor
15. zář 2010

ahojte,
ja mám Eisbarcher a som veľmi spokojná, vôbec som nepoužívala nánožník ...

miska1981
15. zář 2010

@juliagregor to mi nie je zname hodis link?
viem, ze trosku od veci, len sa chcem spytat vidim, ze mas jednovajecne dvojicky, vzdy ma zaujimalo ci sa fakt tak podobaju, ze ich nie je mozne rozlisit??? 🙂

juliagregor
15. zář 2010

@miska1981 kuk do albumu, ja ich rozoznám, syn sa nepomýli, ale ostatní v nich majú hokej 😀
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

pusinqa
15. zář 2010

@bamarama82 s tým kaiserom ako myslíš zapnúť zospodu?, ja si myslím že buď ho máš vcelku a bábo nohy dole v tej šuštiakovej časti alebo celú tú spodnú časť dáš preč a topánočky sú vonku @tinnka9 tu písala že zapnúť sa dá aj vtedy, u nás ho majú vystavený a ten kaiser sa mi najviac pozdával "na omak" v porovnaní s emitexom aj eisbarchenom, vyzerá byť super materiál aj farby pekné tie čo tu mali vystavené

@tanija133 na lodgeri si len potom zisti či do hlbokej vaničky ok on má keď si všimneš vzadu rozšírenú takú časť na sedenie, aby to pri ležaní nevadilo

mne sa ešte pozdáva aj tento http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... len by som ho rada vidieť naživo a chytiť, bez toho by som sa asi trošku bála, v podstate momentálne váham či tento, či kaiser, keďže to tako sa asi rozložiť nedá

pusinqa
15. zář 2010

aj keď musím dodať že aj tie eisbarcheny vyzerajú v pohode, to už len osobná preferencia že sa mi viac páči kaiser

juliagregor
15. zář 2010

na vrchu má ešte šnurky na priviazanie ku kočíku, mám niekde aj reálne fotky, ale teraz nemám čas ich hľadať...ak by ste niektorá chcela, môžem ich neskôr dať, je výborný, nie je moc hrubý, tak sa mi zmestili dva vedľa seba do kočíka, nešmýka sa, dole je magnetka na zapínanie...a je teplučký

juliagregor
15. zář 2010

kaiser má iný vonkajší materiál, ale tiež sú dobré...ja som hladala termofusak, čiže tenký ale teplý, aby sa mi zmestili do kočíka a prvý som našla tento...objednávala som cez net a vlastne "mačku vo vreci" ale som sa s predávajúcou dohodla, že ked mi nebude pasovať, môžem ho vrátiť...

miska1981
15. zář 2010

@juliagregor kraaasne deti a tie vlasky kucerave, ty nemas deticky to su anjelikovia 🙂 a ze vsetci v jeden den narodení, to je tiez "zazrak" 🙂 😅

juliagregor
15. zář 2010

@miska1981 dakujem 🙂
rožky majú, ale sú schované na hlave, ako vraví starší syn ...
fusak neskôr odfotím, lebo tuším to bude rýchlejšie, ako hladať fotku... 😅

bamarama82
15. zář 2010

@pusinqa no podla obrazkov sa mi zda ze kaiser sa da dole rozopnut ale neda sa cela ta spodna cast odzipsovat prec aby bol kratsi, a ak sa da aj odzipsovat, potom uz nejde fusak uzavret.
ked sa odzipsuje Tako, tak sa da dole fusak uzavriet, len s azas neda rozopnut cely.

pusinqa
15. zář 2010

@bamarama82 jasné už viem čo myslíš, to má napr. ten kaarsgaren čo som dávala ale zas podľa mňa má vzadu len kapsu nie našitú tú protišmykovú látku čo asi nebude celkom ono, áno kaiser musíš mať od miminka vcelku veľký asi

bamarama82
15. zář 2010

@tanija133 takze tieto su aj do vanicky aj sportaka? len ta cena je dost vysoka...ake su asi dlhe, ten cocoon sa mi zda dooost velky do vanicky

tanija133
15. zář 2010

@miska1981 Aha, tak to som nevedela o tom Emitexe Cocoon, lebo na ten som sa chystala pozriet do Enikibeniki.sk, maju predajnu v Petrzalke. Ale ak nie je nepremokavy, tak ten Lodger bude asi lepsi,tne urcite je nepremokavy, hrozne mi ho vychvalovali v predajni, akurat ze nema tie nohy na rozdvojenie.....

tanija133
15. zář 2010

@pusinqa prave aj to sa mi pacilo na Lodgeri, ze je vytvarovany aj na sedenie, a je aj do hlbokej vanicky, sedi to dobre, skusali sme to, a vyzeralo to super......

marky27
16. zář 2010

kudy chodím, tudy chválím fusak Emitex exclusive combi http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi-exklus.... Přes léto využívám jen vnitřní fleecový fusak, na jaro a podzim vrchní s voduodpudivou vrstvou (navíc neprofoukne) a v zimě oba spojené. Je i do autosedačky a sporťáku, navíc má přidělávací nánožník, takže jakoby roste s miminkem. Fakt super věcička.

klara.t
16. zář 2010

Taky mám ten Emitex exclusive a je skvělý, ale nenapadlo mě používat jen tu vnitřní vložku samotnou. Tu vnější jsem taky používala na jaře, ale vnitřní ne. Jsem ted zvědavá, jak nám půjde do sporťáku. V hluboké byl supr.

f.miracle
16. zář 2010

Taky mám Emitex, malý je narozený v únoru, takže jsme jej používali do vajíčka, do hlubokého kočárku a v zimě pak do sporťáku a na sáňky a ve všech případech naprostá spokojenost, takže taky doporučuju 🙂

tanija133
16. zář 2010

@bamarama82 ano, vraj su univerzalne aj do vanicky, sportaka aj do autosedacky sa zmesti, ukazovali mi to v predajni, videla som to. Ten Lodger ma dlzku 110 sm, a cocoon asi 120, ten som nevidela este nazivo......Lodger je sice drahsi, ale vsetci hovoria ze stoji za to, a ked vyberies vnutornu vlozku da sa aj na jar a jesen nosit....tot moj nazor....

tanija133
16. zář 2010

@miska1981 Bola som dnes pozriet emitex cocoon v enikibeniky, ale nemaju ho este, asi za dva tyzdne ho dostanu, ja to proste musim vidiet nazivo, a aby mi aj o tom povedlai nieco..... 😉 J eto novinka tento rok, a napodobenina Loddgeru a je aj o 20 eur lacnejsi.....

bamarama82
17. zář 2010

@tanija133 ty to kupujes tusim do concordu, vsak?

tatiana1985
17. zář 2010

ahojte dievcata, chcela by som vas poprosit o radu 🙂 my este fusak nemame... zvazujem ci kupovat, nekupovat..vyuzijem ho? nevyuzijem ? 😖 😖
....totizto, dostali sme asi 4 hrube , zimne overaly(kombinezy).... myslite ze potrebujem este fusak? alebo si v zime vystacime aj s overalmi? 😖 dakujem za vase postrehy uz teraz 🙂

tanija133
17. zář 2010

@bamarama82 Ano do Concordu , tiez......

tanija133
17. zář 2010

@tatiana1985 Ja som tiez nad tym premyslala, ale kazdy mi hovori , ze fusak proste treba.....Dieta v kocari s apredsa nehybe, a treba mu davat vzdy o vrstvu viac ako sebe.....