Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

pusinqa
12. říj 2010

@bamarama82 naživo sa mi kaiser zdal trošičku mäkší

kejtty
12. říj 2010

@bamarama82 no Eisbarchen je v tej spodnej casti skor do takeho ovalu a Kaiser mi podla fotiek pripada ze to ide do stvorca - ze ma hranate rohy na spodu. Ale oba maju zvnutra na spodu umyvatelny potah - kvoli topankam...
Odporucam si radsej prezriet aspon jednu znacku nazivo, lebo na fotke sa zdaju take malicke tie fusaky, ale ked mi prisiel Eisbarchen domov a som ho rozbalila, tak som cumela aky je velky 😕 - ze synator sa do neho teraz vojde cely aj s hlavou 🙂

bamarama82
12. říj 2010

@kejtty
@pusinqa
lebo ja chcem fusak aj do vanicky a buducu zimu do sportaka, a nechcem kupovat dva, a niektore baby pisali ze ich malki vo vanicke., my mame concord proton vanu a sportak fusion buduci rok.

tanija133
12. říj 2010

@mooja23 Tazko ti ich niekto porovna, Emitex cocoon je tento rok novinka, este nikto ho doteraz nevyskusal, ja s a rozhodujem medzi Lodgerom Bunker a Emitex cocoon, Lodger je odskusany, je super, teplucky, kazdy je s nim spokojny, ja som ich videla obidva nazivo a rozhodla som sa pre Emitex Cocoon, lebo sa mi viac pacil farebne, a je to vlastne napodobnenina Lodgeru, tak si myslim ze vlastnosti budu velmi podobne...Ja si kupim Cocoon, lebo je krajsia bezova, taka vyrazna, Lodker puder, bezovy, je taka nevyrazna farba....Tot moj nazor... 😉

garonka
12. říj 2010

babce ja som dnes naživo bola kuk fusaky a mam z toho hlavu ako jeleň 🙄

kaiser sa mi zda veľmi mohutny sice vyzera na zimu aj teply ale maly v ňom bol strateny

emitex 3v1 sa viac pozdava manželovi lebo aj spodok sa da rozopnuť ale mne pride nejaky tenky

emitex cocoon je tiež super ale od neho ma predavačka odhovarala, že mi synček z neho rychlo vyrastie a bude mu maly

a lodger bunker je takisto skvely no odradila ma cena

lamem si hlavu nad tymi fusakmi

bamarama82
12. říj 2010

@garonka a eisbarchen?

garonka
12. říj 2010

@bamarama82 ten som ešte nevidela ako vyzera? niesom naročna len si neviem vybrať 😒

bamarama82
12. říj 2010

@garonka ja som ich vobec nazivo nevidela ani 1...

iloha
13. říj 2010

@garonka .......jestli můžu lehce poradit........tak po roce určitě budete dítku dávat kombinézku, zimní budničku, botičky a do fusaku asi už moc ne, alespoň naše Terezka po roce více venku capkala než seděla ve fusaku........
Takže bych klidně i do bazarového zboží. 😉
ale lodger bunker je úžasný.......sama jsem po něm móóóc šilhala.

gilly
13. říj 2010

ahojte, ja mam doma zavinovacku emitex http://www.samo-kociky.sk/zavinovacka-do-autose... - myslite ze to nebude babatku stacit do hlbokeho kociara, ked ho trebars dam do zimneho overaliku este a pripadne zakryjem dekou...
je naozaj nutne kupovat este aj samostatny zimny fusak?

gilly
13. říj 2010

este som azbudla, ze babatko sa nam narodi zaciatkom decembra 🙂

marcy30
13. říj 2010

@gilly ahoj, ja mam tiez tuto zavinovacku, ale kupila som aj fusak emitex, ten combi 3v1. Podla mna ta zavinovacka nestaci, zvlast, ked ty budes uplne malinke babo, to musi byt fakt v teple. 😉

vojtisek2007
13. říj 2010

@gilly já osobně bych teda takhle malé miminko dávala do fusaku, ta zavinovačka je fajn, taky jsem jí měla, ale tak do sedačky....ne do kočárku a na procházky. Fusak jsem si koupila taky od Emitexu 3v1 a byla jsem s ním naprosto spokojená http://www.eshopbaby.cz/katalog/fusak-do-kocark...

gilly
13. říj 2010

@marcy30 a ked pouzivas ten fusak, do coho oblecies babatko? aby mu nebolo ani horuco, ani zimka?

marcy30
13. říj 2010

@gilly este nemam na zimu pokupene veci, ale urcite si zadovazim nejaky zimny overal...zober si, ze babo sa nehybe, iba lezi v kociku, a ked si predstavim, aka mne byva zima, ked len stojim 10 minut na zastavke bez pohybu 😉

gilly
13. říj 2010

@marcy30 no to hej 🙂 asi to tak bude, len mne prislo nejako vela, ze obleciem babo do dupaciek a svetrika, potom mu dam zimny overal (ktory ja mam taky hruby ako vetrovka - akoby to bolo fakt vetrovka zimna s nohavicami) a este aj do hrubeho fusaku....nuz ale ked ten drobcek nevie regulovat svoju teplotu, tak asi potrebuje viac oblecenia...vsak v najhorsom vyzliect vieme 🙂

marcy30
13. říj 2010

@gilly tak nech vam vsetko dobre dopadne...budete mat krasny balicek pod stromcekom. 🙂

gilly
13. říj 2010

@marcy30 no ja dufam ze uz na Mikulasa 😀
dakujem

vojtisek2007
13. říj 2010

@gilly já jsem oblíkala takhle, když byla velká zima, ale neměli jsme hlubokou korbičku, ale jen takovou tu vložnou tašku do kočárku....

eximka
13. říj 2010

pokud mohu vstoupit do vaši diskuze a doporučit fusak tak my máme lodger bunker a musím říct že kudy chodím tak ho chválím, sice je dražší než jiné fusaky, ale když vezmete v úvahu, že je možné ho po vyndání vložky využívat i na podzim a na jaře, rázem ho využijete nejen v zimě 🙂
takže neváhejte a přesvědčte se o jeho kvalitách a krásném designu 😉

ivanek
13. říj 2010

Někdo se ptal ... ano,je to Exclusive od Dity.
Jinak já dnes byla v dětském obchodě, tak jsem schválně testovala fusaky. Eisbarchen a Kaiser jsou úplně stejně dlouhé, možná tak o centimetr je delší Kaiser. Zkoumala jsem i Cocoon od Emitexu a kdybych se rozhodovala mezi Lodgerem a Emitexem, vezmu Emitex. Je lépe vyřešený oblasti noh a navíc má omyvatelnou spodní část. Lodger je úžasný, ale hůř se do něj dostává straší dítko.
Třeba tím někomu pomůžu 🙂

weri1
13. říj 2010

@ivanek to jsem se ptala já 😀 a ten Kaiser??Já přemýšlela mezi outlastem a Kaiserem a vyhrál asi ten outlast, už jen z důvodů že nebudu muset mimi tak balit a že mu nebude horko když budeme v obchodě

weri1
13. říj 2010

jo a někde jsem četla, že Kaiser není pro úplně malé miminka, že nemá zkrácenou verzi tak se tam jakoby "utopí"

tinnka9
13. říj 2010

@gilly ja som mala maleho septembroveho a teda do fusaku som ho dala len raz (mame kaiser) a nenormalne sa mi v nom spotil. my sme teda pouzivali zimny overal, v tom siel do zimnej zavinovacky od emitexu, prikryla som ho hrubsou dekou a na to nanoznik 😉 .

miska1981
13. říj 2010

@gilly ahoj ak mozem poradit tak ta zavinovacka ti stacit nebude, ja ju uz teraz pouzivam, neviem si predstavit ked bude -10 ze by v nej mala bola. uricite kup fusak nejaky kde sa da spravit skratena verzia, budes mat male mimi a to potrebuje teplo teplo teplo 🙂 a urcite vyuzijes aj kombinezy ked nebude velmi zima, teraz maju v tescu, ale maju len male akurat pre tvoje mimi ked sa v decembri narodi a nie su drahe 😉

miska1981
13. říj 2010

@ivanek
@eximka myslite si, ze ten lodger a cocoon je aj do velmi tuhej zimy, tak -15? lebo niekde som citala, ze nie, mne sa velmi pacia, len sa bojim ci bude stacit ked bude velmi zima...?
a su obidva z tej istej latky, je rozdiel len v znacke, inak su rovnake, nie je jeden hrubsi, jeden tensi?

inak co sa tyka ceny vyjdu skoro na rovnako, lebo ku cocoonu treba dokupit tu vlozku a lodger ju ma v cene.
neviem co je lepsia volba.

kejtty
13. říj 2010

Pridavam fotky fusaku Eisbarchen v kociku Xlander... je na zimu dost hruby... 😎

neurologia
13. říj 2010

@miska1981
nasa mala sa narodila v oktobry....a zima bola teda tuha fakt -16 v pohode....a bola vo fusaku Lodger ktory som este prekryla dekou a uplna pohoda mala tam krasne teplucko az som jej niekedy zavidela a mala chut sa tam zachuchlit k nej....

miska1981
13. říj 2010

@neurologia dakujem, tak neviem preco niekto tvrdi, ze nie je velmi hruby. a 😒
ten cocoon si nevidela nahodou nazivo?

neurologia
13. říj 2010

@miska1981
no my sme zimu v nom prezili a to bola naozaj malinka v tom case.....ja som si ho vydrazila z ebay-u za 50 ecok novy!..ten coccon som nevidela nazivo