Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

elixia
25. zář 2010

@weri1 ja som sa tiez rozhodovala medzi tymito dvoma, Lodger sa mi veeeelmi pacil (a paci sa mi doteraz), nakoniec som sa vsak rozhodla pre Emitex celorocny - kvoli tomu, ze ho chcem pouzivat teraz aj neskor do sportaku a Emitex ma tu spodnu cast, ktora je zvnutra umyvatelna (pre vacsie dietatko, ktore to raz dva okope spinavymi topankami), ta cast sa navyse da odzipsovat kym je babo male.Takze u mna vyhralo toto prakticke hladisko, keby islo o vzhlad (pripadne by som nevedela co s peniazkami a mohla mat obidva 🙂 ), tak by som kupila Lodger.

weri1
25. zář 2010

@elixia a máš combi nebo exlusive, jak je to s tím protiskluzovým?

elixia
25. zář 2010

@weri1 ten celorocny,myslim,ze je to exclusive...O tej protismykovosti zatial neviem aka je,kedze ho dostameme ako darcek az ked sa maly narodi 🙂 Dufam vsak,ze to bude ok, ked uz stal tolko penazi.

weri1
25. zář 2010

@elixia teď jsem se dívala a i ten lodger má to na nožičky omyvatelný zevnitř. Je do 3 let

weri1
25. zář 2010

@elixia promiň to má ten emitex cocoon

tanija133
25. zář 2010

Ja sa rozhodujem medzi Lodgerom Bunker a Emitex Cocoon, vraj Emitex cocoon je napodobnenina Lodgeru , co moze byt pravda . Lodger je super, ale ten Cocoon je aj na dve nozicky a je aj umyvatelny zospodu, co je velmi prakticke, len cakam kedy ho dostanu v obchode ,lebo je to uplna novinka, aby som ho videla aj nazivo....a potom sa rozhodnem medzi tymito dvoma..... 🙂

katarina.banska
28. zář 2010

mate niekto aj kaiser fusak?

jasminet
28. zář 2010

@katarina.banska ano, kaiser jooy

katarina.banska
28. zář 2010

@jasminet a ako si s nim spokojna?

jasminet
28. zář 2010

velmi, je hebunky, teply, rozopinanie v strede, zatiahnutie okolo hlavy, rozopnutie pri nohach, farebne ladi ku kociku 😀 jednu zimu sme s nim uz prezili, pripraveny je na dalsiu 😉

pusinqa
28. zář 2010

aj ja som sa nakoniec rozhodla pre kaiser, máme iglu, je mäkkučký, poddajný, píšu že termo a ostatné čo píše @jasminet, dúfam že budeme spokojní, spodok na nohy je zo šuštiaku, dá sa aj celkom odopnúť, má aj otvory na pásy sedačky alebo kočíka

bamarama82
28. zář 2010

@jasminet prosim vas aky je rozdiel medzi kaiser iglu a jooy? mali ste ho aj v hlbokej vnaicke? dakujem

jasminet
28. zář 2010

@bamarama82 je tam rozdielny material vnutrajsku a iny tvar fusaku okolo hlavy. ten jooy je microfleece - nieco ako plysova hracka a okolo hlavy sa da zatiahnut (neviem teda, mozno aj ten iglu sa da). iny rozdiel asi nie je.
mala som ho aj v hlbokej aj v sportaku. v teutonia cosmo.

bamarama82
28. zář 2010

@jasminet my mame vanicku concord proton, a neviem, ci sa mi tam zmesti napchaty....vnutro vanicky je 74cm. viem ze fusak ma 105 ale ved sa trochu zosuchori, len ci to nebude az moc

jasminet
28. zář 2010

@bamarama82 aj teutonka ma okolo 75cm, neviem presne, ale vobec to nejak nevytrcalo, ani to nebolo nejake nasuchorene. ja som to pri hlave dala tak vyssie aby som mohla okolo hlavy zatiahnut fusak, takze aj tym sa to trochu skratilo...

pusinqa
28. zář 2010

iglu sa tiež dá aj okolo hlavy zatiahnuť, len má iný tvar ten vrch to si všimneš aj na fotkách, ktorý sa ti viac hodí si vyberieš a teda aj ten materiál vnútorný je flees alebo mikroflees iný rozdiel asi nie je

miska1981
28. zář 2010

@pusinqa
@jasminet baby a maju obidva kaisery vzadu nejaku protismykovu latku, alebo nejake protismyk. pasy, aby sa v sportaku nezosmykoval? lebo mne sa neda tak prevesit cez operadlo ako to maju niektore, tak musim mat vzadu nieco protismykove.

pusinqa
28. zář 2010

iglu má 2 dosť veľké zóny a vzadu 🙂 aj na priviazanie kúsok látky čo tebe asi ale nepomôže 😉

weri1
28. zář 2010

tak já objevila další fusak- angel exlusive outlast 😀 máte ho některá?

pusinqa
28. zář 2010

@weri1 pozri v diskuske dozadu tuším o ňom baby písali 😉

jasminet
28. zář 2010

@miska1981 to ti teraz neviem povedat, mam ho zabaleny v spacebagu a uz si nepamatam co ma vzadu. ale ma dierky na pasy na kociku. cize je aj tym uchyteny.

weri1
28. zář 2010

@pusinqa děkuji už jsem se dívala 🙂

elaine
29. zář 2010

@marky27 Ahoj. Taky jsem vyhodnotila, že ten Emitex Combi Exclusive je nejlepší, že ho použiji tuto zimu do korby a příští do golfek a přes léto to rozepnu a budu používat zvlášť... tak jsem si ho objednala. Dnes mi přišel a jak tak nad ním sedím, přijde mi, že těch zipů je fakt hodně. Jaká je s ním ve skutečnosti manipulace? Vidím, že už jej používáš. Myslela jsem, že ten vnitřní fleece fusak prostřihnu a budu používat do autosedačky a pak jednoduše vepnu do vnějšího, ale zase tak jednoduché to není☹

elaine
29. zář 2010

@marky27 Prosím Tě a ještě se chci zeptat, jde Ti dobře to stažení kolem hlavičky? Mě to moc nejde stáhnout, se to zadrhává. Jak u toho fleecového, tak u toho vnějšího.

klara.t
30. zář 2010

@elaine já taky byla z toho množství zipu a šnůrek vedle, ale ty zipy jsou tam právě proto, že se odepíná ta vnitřní vložka. Já ho do autosedačky nepoužívala, takže v tom neporadím. Kolem hlavičky to jde zatáhnout málo, jde to ztuha. Ale to nebyl problém. Mimčo stejně má teplou čepičku a v korbičce se to kolem mimča stejně nahrne o něco víc. přikládám foto, jak jsme to měli my. Ty šňůrky jsou tam na to stáhnutí fusaku. Odpoj si rovnou ten spodek, ten nebudeš zpočátku používat. Tam to mírně stáhni, aby to bylo užší. Ty šňůrky nahoře jsou taky na stáhnutí a taky na to, že ten plasový jezdec provlékneš těma očkama a drží ti to nahoře zachycené.

brusnica1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kejtty
30. zář 2010

brusnica1 , ktory kaiser mas? Iglu alebo jooy?
Baby, ktory z nic je lepsi do sportiaka? A aky je rozdiel medzi fleece a mikrofleece?

pusinqa
30. zář 2010

@brusnica1 ako vyzerá tá vložka? nehodíš na ňu nejaký link?

@kejtty pozri si podľa tvaru kočíka ktorý strih hornej časti sa ti podľa obrázku viac hodí, ja si myslím že mikrofleece bude taký ešte jemnejší ako ten fleece fakt ako tu ktosi písal ako na plyšákoch, ja mám len fleece ale aj ten sa mi zdá v pohode mäkký

elaine
30. zář 2010

@klara.t Děkuji za odpověď, ještě budu zkoušet možnosti. Malá vypadá ve fusaku spokojeně🙂

lisanda
30. zář 2010

My loni koupily Lodger Bunker a využili jsme ho maximálně, malá v něm jezdila od podzimu do jara. Podzim, jaro bez teplé vložky, třeba jen na něm ležela, hlavně měla teplo od zádíček. Dá se krásně stáhnout kolem hlavičky a vypadá suprově. Ale je dražší. Vybírala jsem mezi ním a aestetickem. 🙂