Zkušenosti s kočárem X Lander X1. Máte?

ver.kuc
11. zář 2008

Nazdárek, uvažuji o koupi tohoto kočárku. Holky, máte zkušenosti? Ale konkrétně s touhle x1 né xa!!! 🙂
1. Miminko budeme mít v lednu. Vejde se mi do té malé korby hlubokého kočárku zimní fusak? Na jak dlouho mi v tom malá vydrží? V kolika měsících ji budu lifrovat do sporťáku???
2. Dá se ta sportovní verze položit tak, aby tam malá mohla spinkat? Jde to do úplné roviny?
3. Jak ten podvozek? Chceme jezdit trošku náročnějším terénem... žádná nákupní centra ve velkém městě ale lesní cestičky, příroda atd. Pruží trošku? Dá se houpat???

Díky moc, jsem co se týče výběru úplně marná!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

cazadora
14. zář 2008

tak my máme X1 a jsme spokojeni jezdíme hodně do lesa a náročnějším terénem a je to vpohodě, sice nehoupá ale je dostatečně odpružený takže fakt pohoda. Naše natálka je říjnová a ještě v březnu byla v korbě(ale je menší) ale pokud bude mimi v lednu tak se ti tam do května spíš do června vejde 100%. sporťák uplně do lehu nejde ale spinkat se v tom vpohodě dá je to jen přizvedlé nevim kolik stupňů ale je to taky v pohodě

sharon2
14. zář 2008

ahojky....ver..uz tady jedna diskuse o X-landerovi je, zkus jí pročítst, já tam taky beru rady 😀
Jinak kamarádka má X1 a je s ním spokojená. Korby jsou na všechny X-landery stejné, klučina se jí narodil loni v půlce listopadu, není to tedy žádný drobeček, ale říkala, že se jí tam i s fusakem vešel - ona má Aesthetic. Já právě na té druhé diskusi zjišťovala, jak je to s Emitexem - ten je přece jen levnější....

barbarik
8. kvě 2012

Prosím, můžete mi poradit? Staré X1 prý nemají polohovatelné podnožky. Nevíte, jestli u modelu 2012 jdou polohovat? Díky moc!

merthak
19. srp 2013

Neprodá někdo model x1 2012?

jennyska
10. říj 2013

Ahoj Maminky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem X-lander X1 a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi?🙂

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/x-lander-x1/ , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. 🙂
Zabere to minutku a pomůže drtivé většině maminek...

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Janča