Zkušenosti s kočárem X-lander XA 2011 set Xxv

slunicko04
23. led 2012

Ahoj, máte pls někdo zkušenosti s tímto kočárkem? Zatím je to můj favorit, ale potřebuji další informace.

rezi78
25. led 2012

Ahoj, máme ho, ale bez autosedačky.Jezdíme s ním od května, zatím jsme jen 1x píchli kolečko, jiný problém nebyl. Kočárek není odpružený, takže na začátku to s malou pěkně drncalo, pak jsme začli jezdit na polovyfouklých kolečkách a bylo po problému. Zvládali jsme v pohodě polní cesty i les. Ve městě je super, otočíš se s ním na místě, oceňuju hlavně v MHD nebo supermarketech. Stále využíváme hlubokou korbu a to je malé už 8 měsíců (měří 70cm).V listopadu, když šla do fusaku, vyndala jsem vnitřní vložku, tím jsme dostali cca 2 cm navíc.Teď už je teda nadoraz, od února vyměníme za sporťák. Takže za mě zkušenosti dobré.

slunicko04
autor
28. led 2012

@rezi78 dekuji za info. Az das sportak, pisni mi pls do jake polohy se da nejvic posadit, jestli v tom dite pak bude sedet rovne. dik

skajana
28. led 2012

@slunicko04 Sporťák je zvednutý na maximum na tom obrázku co máš na začátku, o moc víc to už nejde

rebecca2006
9. dub 2012

ahoj, asi už nebudem moc aktuálna a kočík ste poriešili, ael nedá mi sem ennapísať. X- lander nevlastním, našťastie, ale mám ho teray na mesiac požičaný, ke´dže môj kočík je v servise. A ide ma y neho trafiť šľak, doslova. Veľmi ma sklamal, predtým sa mi páčil chcela som ho aj kúpiť v trojkolkovej veryii, ale teray bz som ho určite nebrala. Najviac mi vadia nasledovné veci: 1. nie je odpružený, na jaydu sa mi ydá straše tvrdý a drncá to v ňom, Vôbec neyvláda horší terén, to ani nevravím o neoasfaltovaných cestách. Na druhej strane manévrovanie s ním je celkom fajn, je dobre ovládateľný. Ale ten tvrdý dojayd sa mi ydý hroyný. 2. je ťažký a tyadné kolesá majú široký roychod, neymestí sa do malých výťahov a aj do kufra auta ltt 3. je s ním ylá manipulácia, nedá sa royložiť a yložiť jednou rukou a aj dvoma mi to ide dosť ťažko, je proste taký "nešikovný"
4. vanička je pomerne malá- vopchať tam bábo vo fusaku je celkom záber a kryt na vaničku je tiež dosť nešikovne riešený, nedá sa poriadne upevniť a keď veľmi fúka, tak mi ho "idvieva", Jwe tiež z takej tenkej lesklej látkz, no nič moc.
Celkovo je to najhorší kočiar, na akom so jazdila. Je pravda, že som mala Jané, takže ais mám dosť vzsoko nastavenú latku, ale teray som mala požičaný aj CAM Cortinu, ABC design, Gesslein a Quinnz Speedy aj Buyy, a teto fakt vzšiel najhoršie. za tie peniaze.....