Zkušenosti s kočárkem Baby design Lupo 04 2012

snajluska
2. led 2013

Maminky, máte některá tento kočárek, nebo o jeho koupi uvažujete jako já? Prosím poraďte nebo se podělte o zkušenosti... Díky 🙂

agemma
17. led 2013

Ahoj, já o něm uvažuju, dvakrát jsem jej viděla naživo v PL. Pokud vím tak těch pár maminek u nás co jej má je zatím spokojená, v Polsku se prodává dost hodně. Dobře se ovládá a je docela hezký. Za ty peníze...Korbička má slušný rozměr, košík taky. Je to taková levnější varianta X-landeru, ale má větší korbičku a trochu levnější provedení-látky.
Kdybych nemusela řešit vynášení korbičky nebo celého kočárku do patra, neváhala bych a koupila ho. Jediné mínus, které vidím, je totiž váha - 4,5kg korbička, 15-16kg celý kočár. Což je v porovnání s většinou kočárků průměr, možná i lehčí než průměr. Ale jak říkám, já tu váhu řeším, takže ještě váhám nad Bumbleride Indie (kočár 9kg + korbička 2,5). Jenže ten je 2x tak drahý...

katykk
6. bře 2013

Ahojky, včera jsem se byla podívat na kočárky. A u tohoto kočárku jsem hlavně ocenila lehkou manipulaci, dá se řídit jednou rukou, lehce šel zabrzdit i odbrzdit, rychlé sundání korby, sporťáku i autosedačky a stejně jednoduché nacvaknutí. Kočárek je dle mého posouzení vhodný jak do města tak i do terénu, odpružený, takže my co máme dlážděné námestí to rozhodně uvítáme. Dále skladnost je skvělá. Z mého pohledu testování kočárků patří mezi lehčí kočárky. Cenově je dostupný i s autosedačkou do 10tis.

bebinka_cz
24. kvě 2013

Tento kočárek je na trhu již déle ale v průběhu června bude nový kočárek baby design Lupo Comfort.

lennikka
9. dub 2014

Holky, nemate nahodou nektera zkusenost s nejakym stupatkem, ktery se dal pridelat na prave kocarek Baby design Lupo? Mame starsiho synka a budeme to stupatko asi jeste chvilku potrebovat..😉 Dekuji..🙂

hermina7
9. dub 2014

Co jsem četla recenze, tak si ho maminky chválí, že je lehký, korbička prostorná, ale zase si pak stěžují na sporťák, že není zase tak velký atd.

dennie
9. srp 2014

dobrý den, nemáte ho některá v černé barvě? Zajímalo by mě, zda ten šedivý spodek kočárku u korbičky je opravdu tak hezky šedivý, jak uvádějí fotky na netu, nebo je lehce do modra? Nemáte někdo třeba Vaši osobní fotku, která by zachytila skutečné barvy a ne vyretušované vystavované na netu? Děkuji

ined77
23. srp 2014

Dobrý večer maminky,

do naší Wiki Knihovničky byl právě přidán nový článek Kočárky Baby Design. https://www.modrykonik.cz/kocarky-baby-design/. Já sama jsem kočárek Baby Design Sprint používala na obě děti téměř 6 let a větší výhrady k této značce kočárků nemám, ba naopak jsem byla velmi příjemně překvapena jeho kvalitou, ale co Vy a Vaše zkušenosti? Podělte se prosím o ně i s ostatními maminkami, které se třeba zrovna teď po stejné značce kočárku poohlížejí.
Předem Vám velice děkuji nejen za Váš drahocenný čas, ale také za to, že pomáháte Wiki knihovničku tvořit a rozšiřovat o Vaše cenné informace a zkušenosti.

Přeji všem krásný a klidný sobotní večer.
Denisa

@dennie @hermina7 @lennikka @katykk @agemma ...a další 🙂.

janninny
25. srp 2014

Ahojky, taky se mi líbí Lupo, ale nikde jsem se nedočetla, jak se s ním jezdí na sněhu. U nás začíná zima celkem brzo 🙄 Nemáte někdo nějaký informace?

nikolacek
26. srp 2014

@janninny Ahooj, my jsme teda z nížiny takže extra sněhu tu nebývá, ale loni jsme s ním byli na horách a za mě super. Celkově jsem byla s lupákem moc spokojená 🙂 Kldně se vyptej jestli něco potřebuješ vědět 😉

zuzana_ka
26. srp 2014

@janninny
Ahoj, tady zima byla taky hodně strohá, takže jsem neměla moc možností vyzkoušet náš kočárek v hustém sněhu, ale za ten rok co ho máme, tak bych se zimy vůbec nebála.

janninny
27. srp 2014

Kolegyně mě dneska nakazila myšlenkou na Tako captive mustang. Ten je ale o pár kilo těžší a tahat tak těžkej ve sněhu...nevim nevim.

ilionor
21. únor 2015

Já teď hodně uvažuju nad baby desing lupo comfort ale teď mi ségra ukázala i bexu a ta vypadá taky dobře.tak sem na vážkách :(