Zkušenosti s kočárkem Baby Jogger City Elite.

hehena
16. čer 2011

Hledám maminky se zkušenostmi i ty, které kočár zajímá jako mě 🙂 😵

j.kriv
10. říj 2013

Holky jenom házím info, jak jsem se tu ptala na ta měkká kolečka, tak je opravdu potřeba koupit nová, cena na malvíku je 500,- za kus. Kdyby to třeba někdo někdy zjišťoval, viděla jsem, že v září se tady na to jedna paní taky ptala ve fóru v otázkách. Přitom dovozce mi je nabízel za cca 800,-/ks 😅

hehena
autor
10. říj 2013

@j.kriv díky moc za informaci!

dominikkaaa
31. říj 2013

Ahojte, nemali ste niektora problem s klepanim predneho kolesa? Kocik mam len 4 mesiace a koleso klepe aj po ceste ktora nie je hladka a mala sa mi na to budi. ☹

spiritty
24. led 2014

Zdravim, chci se zeptat nechystate se nekdo prodavat tento kocarek mela bych zajem 🙂

lucifer1987
28. led 2014

@hehena já mám právě taky teď Teutonku spirit a Cortinu Cam a přemýšlím o BJ Elite... jen se tam trochu obávám těch zad ☹ že nejsou pořádně zpevněná ☹ jak jsem právě zvyklá u normálních sporťáků

hehena
autor
28. led 2014

@lucifer1987 já jsem tam dala obyč sololitovou desku a jsou pevný .) ale teď už se prodává i origoš deska. ta měkká záda jsou hlavně kvůli tomu sportování - to je zase vymyšlené dobře, neb měkká záda tlumí nárazy a rychlá jízda není pro dítě tak nepohodlná... 😉

lucifer1987
28. led 2014

@hehena děkuji 🙂 takže myslíte, že do něj mám jít?

hehena
autor
29. led 2014

@lucifer1987 no to se těžko zodpovídá. jestli hledáte pořád lepší a stejně byste nad tím pořád uvažovala, tak určitě. ale třeba s Cortinou Cam nemám zkušenosti, tak vám nedovedu říct, který se mi zdá lepší.... každopádně mě BJ pořád příde perfektní kočár, takže já jsem jistě zaujatá 🙂)

spiritty
29. led 2014

Zdravím nutně sháním tento kočárek v dobrém stavu, na barvě nezáleží, díky za případné nabídky

teja86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bella079
26. únor 2014

@spiritty Ahoj, já ho právě prodávám, mrkni na inzerát 😉

mmmzm
4. bře 2014

@bella079 ahoj, chcem sa spýtať už si predala kočiar?

mmmzm
4. bře 2014

prípadne, ak niekto bude predávať BJC elite-prosím ponúknite. ďakujem

j.kriv
2. dub 2014

@mmmzm Ahoj, jestli není pozdě, zrovna prodávám červený 🙂

aklus
16. kvě 2014

Ahoj, nebudete některá prodávat BJC? Chystáme se ho koupit pro malého. Můžete mi také říct, zda se dají nějak narovnat nožičky nebo se nedá hýbat s tím dílem pod nožkama? a také je potřeba nějaká vložka pro 8 měs. dítě, aby tam tak nějak 'neplandal'? Děkuju

agnessi01
3. čer 2014

Chtěla bych se zeptat, jakou pláštěnku si mám koupit na BJ City Elite? Ale na hlubokou korbičku http://www.babyhit.cz/hluboka-korba-baby-jogger.... Nová se mi kupovat nechce, ta stojí skoro 1000Kč, což je opravdu uhozený a kdesi na fóru jsem se dočetla, že si nějaká paní kupovala značku Emitex. Poradí mi prosím někdo?

vorllinka
5. čer 2014

Holky, prosím Vás poradíte jaký pořídit nánožník? Ten originál se mi kupovat nechce, vypadá spíš jako fusak, chci něco jen přes nohy, máte nějaký vyzkoušený? 😉 Díky!! 🙂

agnessi01
5. čer 2014

@vorllinka my teprve budeme pořizovat.

mar8
15. čer 2014

@vorllinka prý na něj sedí od Emitexu, budu ho ke kočárku objednávat, i pláštěnku

loninkan
24. čer 2014

maminky a pokud se mohu zeptat...nechystá se některá ted v červenci kočárek prodávat? ☹

travovka
21. črc 2014

Koupila bych hlubokou korbu na city elite,kdyby měl někdo k mání. Díky

agnessi01
19. srp 2014

Mám takový dotaz. Máme koupený Baby Jogger City Elite, je teda z druhé ruky, což by mi až tak nevadilo, ale co nás s manželem zaráží, je to, že není vůbec stabilní 😒 Máme na něm teda korbičku, protože malý má zatím 2měsíce, sporťák bude nejdřív tak za další 2, ale je to s ním velký boj, hlavně pro manžela, který s ním nejezdí tak často. Bydlíme na vesnici, kolem nás pole, louky, lesy, proto jsem si pročetla x recenzí na různé kočárky a tento mi vyšel jako jeden z nejlepších do našich podmínek. No ale teď jsem z něho spíš zklamaná, dokonce s manželem zvažujeme výměnu ☹ Když nemáme zaaretované přední kolečko, je to hotová katastrofa. Najíždění na chodník, sjíždění z něho, nebo trochu zešikmený terén, všechno je TAK nebezpečné pro malého, že ani děckám nedovolím ho vozit 😒 Myslíte, že je to tím, že je korbička tak vysoko a tím pádem je i těžisko vysoko? Zlepší se to, až to bude jako sporťák? Opravdu mě tento kočárek, jako kočárek pro novorozence, dost zklamal ☹

tesinka1
29. srp 2014

Sháním tento kočárek v jakékoliv barvě, díky za nabídky 🙂

jarusnavratilova
4. zář 2014

@hehena Dobrý den, chci se zeptat zda kočarek ještě mate, pořípadě jestli nemáte v plánu prodej? Děkuji za info

hehena
autor
4. zář 2014

@jarusnavratilova napíšu do IP 🙂

jarusnavratilova
4. zář 2014

@hehena Aha, tak moc děkuji.

anuliktula
25. zář 2014

@agnessi01 ahoj ano s korbickou ke ten kocik dost nestabilny:/,ale to preto ,ze korba je moc vysoko....my uz sme v sportovom a to je pohoda,ale to uz mam aj macvicene jazdenie s trojkolkou....ja korbu asi predam,a pri druhom kupim nejaky obycajny hlboky kocik a potom budeme mat sportak BJ

danimis
1. říj 2014

Ahoj, mam dotaz ohledně te zadove operce. Kočár byl můj favorit s když jsem do nej posadila malou (13mes), tak se mi v něm vyloženě zaborila a v místě, kde mela zadek, se ji rázem zúžil prostor a mela to tak tak ☹
Nedovedu si představit, jak to bude s fusakem. Origis desku v obchodě neměli, tak jsem nemohla porovnat. Ale v jiných kocarech BJ byla v pohodě. Je to s tou podložkou lepsi? Děkuji za info

vlastav
29. lis 2015

Ahoj, vážně zvažuju koupi kočárku BJ City Elite, ale vyskytl se jeden dost velký problém. Našla jsem, že model 2015 je dlouhý 119, jinde dokonce 122 cm. Myslíte, že ho je možné např. otočením předního kolečka nebo zvednutim rukojeti vměstnat do výtahu, který je na délku
max. 114 cm? Díky.

milena_v
14. únor 2016

@vlastav Ahoj, dnes jsme s manželem tento kočárek koupili. Řešili jsme taky problém velikosti výtahu. My máme 109cm. Kočárek by se tam normálně vešel úplně krásně, protože se dá rukojeť parádně sklopit. Bohužel jsme ale při měření výtahu nedomysleli vstupní dveře do něj. Ty v našem případě mají šířku 65cm. Chybí nám opravdu JEN asi 1cm, aby zadní kolečka prošla. V obchodě jsme strávili asi 3 hodiny. Prohlíželi si ho ze všech stran, měli tisíce dotazů a z nabízeného zboží nám vyšel úplně nejlépe. Dodací lhůta z USA je cca 3 měsíce, což je doba, kdy se má náš malý narodit, takže jsme ho nakonec koupili a přivezli. Doma nás ale čekalo obrovské zklamání s výtahem. Jiný nechceme :( Pokud máte výtah 119 cm, vleze se vám tam úplně krásně. Kdybys chtěla, mám ho tady na prodej ve svém bazárku. Chce se mi z toho ale úplně brečet. Je krásný, prostorný, lehký, skladný...až na ten pitomý výtah!!!