Zkušenosti s TFK Joggster X 4, případně jiným Joggsterem?

maat26
16. bře 2014

S přítelem vážně uvažujeme o koupi kočárku TFK Joggster X4. Moc se nám líbí materiál a přijde nám i docela prostorný. Ale stejně jako u všech jsem četla, že má nějaké mouchy. Máte s ním někdo zkušenosti (případně s jiným Joggsterem? Vlastnosti podle mě budou podobné). Vyplatí se ho koupit za tu cenu? Připadně prosím o rady na levnější kočárek, který by šel i do terénu. Díky moc

hankaah
1. kvě 2014

ahoj, my ho mame a testujem tri mesice. co by te zajimalo?

ranysek
29. lis 2015

@hankaah Ahoj, chtěla bych se zeptat na pár věcí ohledně tohoto kočárku: 1, funguje aretace předních koleček spolehlivě a jdou kola lehce zaaretovat?
2, Má sporťák vyztužená záda?
3, Jaké je odpružení kočárku? Je vhodný i třeba do terénu?
4, Je velikost korby dostatečná?
5, Jakékoli nedostatky?
Moc děkuji za odpověď🙂

hankaah
30. lis 2015

ahoj. kocarek je kvalitne fakt vyborny, po roce a pul denniho jezdeni hodne mimo cesty nevrze, neskripe a i ve svetle barve nevypada jak cune! a velice tuto firmu doporucuju, ma od nich i golfacek
1. s koleckama jsem moc nehybala, ale pokud nekdo chtel a tlacilo se po horach nebyl problem je zaaretovat (nedelala jsem to ale casto)
2. ma tuhe zada, ale doporucila bych koupit vlozku, trochu na nahatych zadickach tlacily popruhy
3. odpruzeni je super, pouzivali jsme ho hodne na horach
4. korma neni velka jako u klasiky, pro me to nebyla priorita. v lete mi tam mala vydrzela do sedmi mesicu - a byla dlouha!
5. nedostatky - nema otocnou korbu sportaku proti smeru. absolutne nesedi UNI plastenky. a obcas pokud clovek spatne zamackne nastaveni rukojeni, neda se o ni oprit, procvakne a povoli. a urcite se vam nestane, ze by prcek vyrostl ze sportaku. klidne se ptejte dal. jestli vas jeste neco napadne.

teraolli
30. lis 2015

Já mám X3 v plné výbavě a jsem naprosto spokojená 🙂.

ranysek
1. pro 2015

@teraolli Rozhoduji se právě mezi Twistem (To je X3??) a X4. Nepotřebuju kočárek na běhání a in liny,ale spíše do terénu a města. Jaké jsou vaše zkušenosti s trojkolkou na lesních cestách, loukách atd? Jela jsem s trojkolkou jen párkrát (X Lander) a přišel mi ten kočár nestabilní (třeba při sjíždění obrubníku). Je to tak i u TFK?děkuji za názor.

teraolli
1. pro 2015

@ranysek X3 není Twist. Je to jiný typ kočáru - Joggsterr X3. Twist nemá výměnné přední kolo a X3 se v současné době nadělá. TFK obecně absolutně nelze porovnat s X Landerem. TFK patří kvalitou absolutně jinam. Trojkolka je perfektní do sněhu, do písku, do lesa i do města. Jedinou nevýhodu vidím v najíždění do MHD. Chce to mít zaaretované přední kolo, jinak se s tím nastupuje nepohodlně. Co se týče stability, tak s tím nemám žádný problém. TFK patří mezi těžší kočáry s nižším těžištěm. Kdyžtak koukni ke mě do blogu - album Vanesska - naše láska. Tam je ten kočár opakovaně vidět. Štatstnou ruku při výběru 😉 .

psya
3. dub 2016

@teraolli Takže twist do lesa určitě jo?? Zvažuju jako druhý kočár k rodičum na venkov...

teraolli
3. dub 2016

@psya Všechny TFK sporťáky vpohodě projedou, toho bych se nebála 🙂.

gabuch
14. čer 2016

@hankaah Ahoj, mam dotaz - nestalo se Vam u korbicky u TFK X4, ze by se vam zacala vice viklat? Nova se viklala jen malinko (kvuli vyrovnani nerovnosti na cestach), nase se ale cca po 7 mesicich pouzivani viklala tak, ze se syn musel zapirat nohama... Predem moc dekuju!

hankaah
14. čer 2016

@gabuch vubec se nehybe. mam tu vetsi bez polohovani zad. pouzivana 6-7 mesicu, za chvili ji vytahuju znovu

gabuch
15. čer 2016

@hankaah Moc diky za odpoved!