Znáte hodně bytelný kočárek pro sourozence?

esssi
3. únor 2010

Byl by pro skoro tříleťáka, jehož chůze je děsnej chaos a úprky, váží drobeček 15 kilo, a pro novorozence....díky.

soanpe
3. únor 2010

http://www.e-broucek.cz/nove-zbozi/kocarky/zoom... ten je sice těžší,ale asi bude bytelný a hlavně ten mega koš 😉

sasrnka
3. únor 2010

Ja by som asi pre deti s takym vekovym rozdielom nekupovala dvojickovsky kocik. By som sa bala, ze po velmi kratkej dobe zasa budem musiet kupovat iba pre jedno dieta. Skor by som volali kocik s pridavnou sedackou.
Nieco taketo http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=6408115 Len u tohto kocika je ta pridavna sedacka vraj do 2. rokov, vahu som tam nenasla.

ivika18
3. únor 2010

Mně přijde taky zbytečný pro skoro 3letý dítě kupovat tandem. Co buggypod?- ten novější je do 20 kg.

akcull
3. únor 2010

já přidávám odkaz na zmiňovaný Bumbleride Queen, má přídavnou sedačku ale ke sporťáku, nevím jestli to jde připevnit ke korbičce (zdá se že ne), takže s malým mimčem to problém neřeší
http://www.malvik.cz/Kocarky/hluboke-kocarky/Bu...

sasrnka
3. únor 2010

akcull, to bolo myslene ako inspiracia. Ze skor take nieco, ako kupovat tandem 😉

susik77
4. únor 2010

A co tak skejt? Ja som uvaz. ci kupit surod. kocik pre decka-rozdiel presne 2 roky a prisla mi to skoda. Teraz Veronika skejt zboznuje a ani z neho nechce dolu 🙂 A este usetris 🙂 Nas vysiel asi na 1700 Kc. A to sa predtym Veronika vacsinou len vozila v kociku a moc nechodila. A ked uz isla bez kociku lietala po celej ulici, vobec som ju nezvladala. Takto pekne stoji na skejte a dostaneme sa kamkolvek 🙂 Dokonca aj prechod cez obrubniky je ok-najprv prejdem kocikom a skejt nohou nadvihnem 🙂

esssi
autor
4. únor 2010

No na mimčo mám normálně hlubokáč po prostředním dítku, ve sporťáku se ještě vozí....on je fakt neuříditelnej na pěšoura, radši ho svezu, než se za ním honit po ulici s hlubokáčem, v létě chodíme každej den na hřiště přes město, je to kilometr, předtím obvykle nakoupit do Teska, to si bez kočáru za pár měsíců nedovedu představit..na nejstaršího syna jsem měla skejt a on na něm téměř nejezdil, skejt byl značkovej a stejně, těžká potvora, která zavěšená na sporťáku, kde se vezl mladší, měnila těžiště a jelo se blbě....

esssi
autor
4. únor 2010

ivika to přídavný sedátko vypadá super🙂
No uvažovala jsem o Babywelt Oregon....a ještě mám vy výběru Jané Powertwin...

esssi
autor
4. únor 2010

Btw já počítám s tím, že to bude kočárek jen na léto, to je v pohodě, jen prostě chci mít klídek, ne že se každej den budem vydávat ven na pokraji mého srdečního selhání, po létě kočár v pohodě prodám...

ivika18
4. únor 2010

essi, Powertwin se mi taky hodně líbí a prý je na tandem úžasně lehoučký, ale nejsem si jistá, jestli na něho jde hluboká korba, podle mě jenom Matrix, proto jsem ho zavrhla. Někde píšou, že jde, někde že ne, tak já už nevím. Na Jané Twintwo jde korba, ale zase se mi nelíbí ty přední kola. A ten Oregon bude asi dost těžký.

esssi
autor
4. únor 2010

ivi no já tam právě chci vložnou tašku dozadu....to vyjde nastejno, jak když jsem prvního syna měla v trojkombinaci, kde byla vložná taška taky....

ivika18
4. únor 2010

Aha essi, tak to je pak jiná. A ještě mě napadl Phil & Teds, horní sedátko má nosnost až 25 kg, dolní 15.

tilly
4. únor 2010

ja by som asi ziez brala surodenecky... teda ak by som tak ci tak musela kupovat kocik... asi by som brala ten bumbleride... jedno dieta by som dala do tasky, druhe by sedelo... alebo teutoniu alu alebo hartan dvojickovy, tie sa daju aj jazdele kupit, co je asi lepsie riesenie, ked to chces len na leto...

esssi
autor
4. únor 2010

ivi phil a teds je takovej zvlášní, ti nevím, přijde mi divný, jak tam to dítě větší je zapadlý až u země...

ivika18
4. únor 2010

essi, mně se na něm zase nelíbí, že nejde dát korba, ale je lehoučký a má velkou nosnost a je to v podstatě i obyč. sporťák, když pak dáš pryč to sedátko navíc. Ale když máš kočáry a tandem pak chceš prodat, tak to nemá asi význam. Ale na diskusi o phil a teds si ho docela chválí, co jsem se nedávno dívala, když jsem přemýšlela, jak to vyřešíme my.

esssi
autor
4. únor 2010

Ivi a jak jsi to vyřešila?

ivika18
4. únor 2010

essi, u nás vyhrál ten buggypod, jak jsem dávala odkaz. Ale ten starší typ - černý. Ještě ho nemáme doma, jenom zamluvený, tak nevím, jestli se v něm bude malýmu líbit. On už od podzimu ťape po svých, na procházky, po městě, po obchodech, takže já to beru jenom jako nouzovku, kdyby se chtěl taky vozit, když uvidí, že vezu kočár (zatím to tak je, neexistuje, aby šel vedle kočáru, ale když kočár nevezmu, tak jde pěkně). No a taky se mi nechtělo vzdávat kočáru, co máme a investovat do tandemu, když ani nevím, jestli se malý bude chtít vozit nebo ne.

esssi
autor
5. únor 2010

ivi tak príma..no uvidím, ale u nás to vidím na ten tandem, on Štěpánek je fakt děsně paličatej a vzteklej a váží patnáct kilo, to už se člověk krapet nadře, když takovej drobeček hodí hysterickej oblouk..

najjulinka
8. únor 2010
duplicka
9. únor 2010

esssi, presne to som riesila pri mojich chlapcoch, mam 4 rocneho a rocneho, ja ti odporucam skor kociarik so skejtikom ako tandemovy, pozri v mojom foto albume. ja osm velmi spokojna s kociarikom concord neo a k tomu spominany skejtik, perfektne prejdem aj nerovnosti,ked ho nepotrebujem prichytim ho snurkou a opat ked maly nevladze tak na skejtik. skejtik je do 20 kg. moj kociarik ma 11kg, malicky ma 13 a starsi 17kg, podotykam, cely komplet mojej posadky zvladnem kocikovat jednou rukou🙂🙂.

marrgo
12. únor 2010

Ahojte ,môj malý má 2,5 roka preč a malá buda mať1,5 roka, môžem povedať používanie kočíka je individuálne, malý ked je unavený sa rád vezie a ešte aj lepšie zaspí, malá chce chodiť pešo , ale keď sa ponáhľame,,,alebo ideme na nákup sedia obidvaja v kočíku a ja ich nemusím naháňať aby išli,je to v podstate na matke ako sa dieťatko naučí, niektoré sa vozia aj po troch rokoch. Boli sme párkrát aj v meste tak, že spinkali obidvaja,bývame na dedine a a kočík je raz dva zložený a dá sa naložiť pekne do auta.
Podľa mna je príjemnejšia prechádzka, aj nákup s kočíkom pre dve deti, lebo mať len jedno v kočíku a druhé sa unaví pri chôdzi, potom sa pýta na ruky, alebo niekedy pobehuje kam nemá,no je to o ničom, ja chodím na prechádzky s deťmi sama, a bez súrodeneckého si to neviem predstaviť. Takto je pre nás prechádzka príjemný relax.
Používali sme tento kočík https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer..., teraz ho predávam, je vhodný od narodenia menšieho bábätka,malé vzadu spinká, je chránené veľkou strieškou, dá sa vložiť taška 83 cm a väčšie sleduje svet.
Teraz hcem kúpiť športovejší kočík ako tento http://www.kocikyskalica.sk/obchod-kociky/kocik... , ktorý je vhodnejší pre det po roku , ked sú staršie, asi vo veku mojich detí.

lsx
19. únor 2012

Ahoj, máte někdo zkušenosti s kočárkem pro sourozence Baby Jogger City Select?