Zvládne mimi v cca 5. měsícich golfáč?

dlinduska
1. led 2008

Holky dnes se nam rozbil podvozek na hluboky kocarek a tim i na vajicko musime to dat spravit mam obavu ze to bude trvat i mesic. Jsem nucena dat Luci jiz do golfacu, Luci bude 6. 1. pet mesicu. Samo budu ji tam davat s polozenyma zadickama. Myslite, ze je to velky problem nerada bych ji nejak ublizila hlavne na pater?

susik77
1. led 2008

dlinduska: mne sa to zda skoro, moja je priblizne rovnako stara, do golfiek ju chcem dat v lete 😎
co tak nej. nositko?Ja uvazujem kupit teraz ergo-je to dobre na pater aj pre tak male mimi.ale musela by su ji dobre obliect do kombinezy.
druhe ries. je kupit kocik z bazaru-nej. lacny...mala by si ho na balkon.prip. kupit sportovy-v nom by si ju uz za chvilu aj mohla vozit...ja dam vercu do sportaku asi od februara

johanda
1. led 2008

dlindusko, pkud je to golfáč s polohovacíma zádama do lehu, tak by to problém neměl být. Do golfek s takovým tím pololehem bych tak malé mimčo nedávala.

pietra
1. led 2008

dlinduska, ja si ako susik myslim, ze je to skoro. Radsej zohnat na tu chvilu nejaky pouzivany lacny kocik. A ten rozbity bol este v zaruke? Lebo vacsina obchodov pri reklamacii kocika pozicia na ten cas nejaky iny kocik.

sonije
1. led 2008

Ahojky, mému Adámkovi bude 16.1. půl roku a už mi pomalu z hlubokého kočáru vyrostl, takže to taky budu řešit golfkama. Mám je až skoro do lehu, je tam jen takový malý sklon, ale už od 4.tého měsíce se posazuje a celkem i chvíli vydrží sedět sám, takže si myslím, že to není problém. Jo, už jsem ho v golfkách jednou vezla, nacpala jsem do nich takovou tu přenosnou tašku do kočáru, která má pevné dno a bylo.. Mimochodem ta přenosná taška má ještě jednu výhodu. Adámek už nevydrží v kočáře jen ležet, takže ho vždycky zvednu i s tou taškou, aby pořádně viděl ven a přetom si neničí záda😉

ulicnice
1. led 2008

Myslím, že když bude mít Lucinka rovná zádíčka, je to myslím s golfáčema v pohodě. Jde jen o to ji tam pořádně zateplit. Nebo to vyřešit vložnou taškou, jako to udělala sonije. Já bych se toho nebála.

lucia123
2. led 2008

Mna teraz napadlo, ako tu pisete o chrbatiku (zadickach), ze robime zle, ked nasu malu, (tiez bude mat 7.1.2008 5 mesiacov, davame sediet niekedy do takej tej hupacej sedacky, kde sedi, ale nozicky ma vystrete? Nieco podobne ako v autsedacke, ale tato sedacka ma rovnejsi chrbatik, nie tak prehnuty ako v autosedacke? Robime to cca od 3 mesiacov, vzdy je spokojnejsia, ked nas vidi, ako v postielke cez den. Dufam, ze nerobime zle 😕 Tie sedacky normalne predavaju a su schvalene, tak teraz neviem...

cermonca
2. led 2008

Dlinduska:Ja bych do tech golfacu sla 🙂 Driv jsem si take myslela ze golfky jsou az pro vetsi deti ale tek schanim golfky a zjistila jsem ze kdyz jsou do lehu tak v tom neni zadny rozdil jestli normalni kocar nebo golfky.Kdybych to vedela driv tak uz jsem je koupila davno 😀 Ta vlozna taska je take dobry napad budes mit klid ohledne zadicek a i ohledne tepla 🙂

morusa
2. led 2008

Já bych do golfáčů u tak malého miminka nešla, přijde mi ,že je to hrozně brzo, já osobně malého vozím pořád v hluboké korbě a přechod do sporťáku se snažím oddalovat ,co se dá.Myslím, že bys je ale mohla zkusit požádat o náhradní kočárek po tu dobu, co bude ten váš v reklamaci nebo opravě, dělá se to tak s mobilama, myslím, že bych si to tak vydupala i s kočárkem, přece jim musí být jasné, že pokud se to takhle rozbije ,tak rodiče nemůžou vzít zase pár tisíc a jít koupit jiný kočárek....

terezkaaa
2. led 2008

dlinduska, já bych se teda bála... 😒 je to fakt brzy...Taky si myslím, že máte nárok na náhradní kočár 😉

markiza
4. led 2008

Podla mna v pohode ak mas polohovatelny chrbatik a mozes ju dat uplne na lezato a zabezpecis jej teplucko 😵

aponchie
4. led 2008

ja ti klidne pujcim hluboky mam peg perego ale stary houpaci a jsem z Opavy 🙂 takze nevim jak bys pro nej jela ja myslim ze se miminku neznici zadicka za tu chvilku nez to opravi ale rozhodne bych trvala na zapujceni nahradniho byt za poplatek

dlinduska
autor
5. led 2008

aponchie diky moc uz jsme to poresili🙂)

sylva.hrabalova
5. led 2008

tak taky přidám myslím si taky že je to opravdu brzo...náhradní kčár bych taky vyžadovala my měli kočárek drahý a s radostí říkám že vydržel...když tak se přikláním k romu koupit sporták nebo použít tu tašku..

maca793
5. led 2008

v 5 mesiacoch do golgáčov? to hádam nie!!!!! je to strašne skoro!!!
ak už tak do športového kočíka s polohovanou opierkou!!

vlasa
5. led 2008

nasa mala bola v sportovom od styroch koli refluxu,nemali sme polohovatelny hlboky,davali sme ju do polosedu a ked zaspala do lahu a aj sa jej tam viac pacilo,viac videla a mlieko sa jej nevracalo,tak mohla spat lepsie.nic sa nestalo,aj ked sme sa bali koli chrbatiku,teraz ma sedem a uz sama sedi a pekne aj lozi.

dlinduska
autor
5. led 2008

holky diky za vase odpovedi zjistuju ze jsou tak pul na pul.my ju tam nakonec dali samo je to golfac s polohovatelnyma zadickama takze je nalezato s rovnejma zadickama. v tomto ohledu nevidim jedinej rozdil od hlubokyho kocarku. navic musim rict ze se luci v tomhle kocarku vic libi ma vetsi rohled zajima se o okoli i v nem lip spinka. sportak urcite nejde protoze ten sice mame ale dava se taky na ten rozbitej podvozek. oprava by mela byt hotova do 14 dnu pak uvidime co luci bude vic vyhovovat🙂)