Babasling. Máte s tím zkušenosti?

majatob
9. lis 2009

Ahojte,
od jeziska dostanu tohle nositko, tak by me zajimalo, zda s nim mate nektera zkusenosti s malym mimi, nebo i s batolatkem🙂

nanika
9. lis 2009

Tak toto som este u nas teda predavat nevidela, ani na nete. Tym ze je to na jedno plece mi to pripada dost nepohodlne a narocne na chrbat. Ako pre malinke miminko mi to pripada ok, ale ako pisu ze do 15 kg ha ha ha

majatob
autor
9. lis 2009

nani, ja ho taky nebudu mit z ceska 😀 ale treba se tu jeste nekdo takovy najde 🙂

nanika
9. lis 2009

Ale ten typ sa pouziva aj tu v sr a cr, len sa inak vola a ma mozno ine futrovanie a tak, takze niekto sa urcite najde, viem, ze aj baby z fora si to kupovali, ale bolo to na dost kratku dobu. Vsetci casom poprechadzavaju na ergonomicke nosice, alebo satky...

majatob
autor
8. pro 2009

tak musim pridat ted uz realnou zkusenost, parkrat jsem v nem malyho mela a super...nahodim ho na bok za 5 sekund a jdeme, pro zada makacka, ale neni to vubec takova hruza jak jsem cekala a to ma malej nejakych 11kg...rozhodne je to prijemnejsi nez ho tahat jen tak na rukach 🙂 jednou jsem ho v nem nesla aj v leze spiciho, sice nohy mu couhaly ven, ale jinak pohoda 🙂 na zada se mi zatim nedari posadit, bud su moc hubena a nejde mi dost dotahnout nebo to chce vic cviku...
na miminko bude paradni 🙂 uz se tesim 🙂 🙂 🙂

bubbly
24. srp 2011

@majatob planuju poridit babasling, jak pises zkusenosti pozitivni, to me tesi🙂 jsem dost autodoorova maminka a vsude se prece neda dostat s kocarem