Baby vak, Baby Bag Premaxx. Jaké máte zkušenosti?

neeve
30. črc 2007

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti s nošením miminka v Baby vaku, zejméno v tom

neeve
autor
30. črc 2007

omlouvám se za za zmatky... zejména v tom od Prémaxxu 😀
Děkuji za názory a zkušnosti!!! 🙂 🙂 🙂

karolda
31. črc 2007

Ahoj NEEVE, tak baby vak ti muzu jen doporucit, malej v tom byl strasne spokojenej, ted ho mame bohuzel zakazany, chodime cvicit vojtovku,tak muzeme snad zacit zase az v pul roce.Jinak s tou znackou co jsi psala zkusenost nemam, my mame baby vak od ceske firmy Jiri Pech, jejich adresa je www.babyvak.cz,tak se mrkni a uvidis.Zdravi Karolda 😀

neeve
autor
31. črc 2007

Karoldo díky moc za tip 🙂 Ráda bych si pořídila ten od Premaxxu, tak si myslím, že by to ale mělo být stejně podobné, že? 😉

slevik
31. črc 2007

Ahoj Neeve,
my máme přesně ten, co tě zajímá 😉. Ten baby vak je spíš podobný k šátku, tenhle je trošku jinej, hlavně mi přijde pevnější, nemusí se uvazovat a i chlap ho rád nosí 😀. My jsme s ním naprosto spokojení, mám fotky i v albu 😉

neeve
autor
31. črc 2007

Slevik super, díky moc 🙂 Jdu se mrknout!

karolda
31. črc 2007

Ahoj NEEVE,myslim, ze baby vak od Premaxxu bude asi hodne podobny,divala jsem se na fotku od Slevika,sic to moc neni videt,ale je to podobne jako ten co mame my.Nez jsem si porizovala nejake nositko, tak jsem studovala na netu a baby vak vysel na jednicku, ja jsem jeste uvazovala o satku,ale vak se nasadi a nic se nemusi uvazovat a rozvazovat,nekdo zas neda dopustit na satek, vec nazoru,vak je to jednodussi a nosil ho i pritel 😉.Pri delsim noseni me sic bolelo trosku rameno, nas malej uz je docela kus, v dobe kdy jsme jej nosili mel tri mesice a vazil 7,27 tak to uz je trosku vaha.Stastne porizeni,Karolda 😀

karolda
31. črc 2007

NEEVE,tak jsem se divala na netu na ten tvuj a da se poridit i v bazarcich a nejsou moc nosene,nasla jsem co byl pouzivany ctvrt roku,bezova arva na AUKRU za 700kc a jeste v nejakem bazarku za 1000 modry,pouzity dvakrat.Kdyz si das do vyhledavace znacku Premaxx,takk ti to vyskoci,uvidis. Papa 😉 Karolda

zevina
31. črc 2007

neeve, my máme ten typ jak karolda, zkušenosti super, jen náš klučina byl docela dlouhán, tak já ho nosila jen asi do 2 měsíců, páč jsem drobná a už se mi hůř nosil, ale manža dělal indiánskou babičku rád 😀 a od té doby co prcek sedí, už si s vakem zase v poho poradím 😉
ten vak, co má slevik se mi zdá podle fotek fakt takový pevnější, což je určitě velké plus pro mimísky, záleží jak je variabilní pro větší děti 🙂

neeve
autor
31. črc 2007

holky jste zlatíčka díky 🙂
na aukro mrknu, ale jinak jsem na MMB našla za 950,- nový, tak bych šla do něj🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=6569850

vov
16. bře 2009

Ahoj holky, naskytla se mi možnost koupit přes inzerát vak Premaxx, jak jste s ním spokojené? Není špatná na kyčle dítěte, když má nožičky vlastně pořád u sebe? Původně jsem uvažovala o nosítku Beco, ale ta cena 😅
Díky za vaše zkušenosti

krista
22. pro 2009

jovi • 1d, 36tt • Dnes v 10:46
Ahoj chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti s baby vakem Premaxx, uvažuju, že bych si něco takového pořídila na nočení naší malé, když potřebuju jen na chvilku vyběhnout ven, nebo na doma... U prvního jsem si myslela, že to je zbytečnost, ale kolikrát řval a nechtěl být v postýlce, že jsem ho pořám musela mít na rukou a doma sem tím pádem nic neudělala. Díky za rady

gucci • 40tt • Dnes v 10:48
jj, taky by mě zajímalo, jestli to k něčemu je a jak dlouho se to dá využít

majatob
23. pro 2009

ahoj, nemam zkusenost s tim Premaxxem, pouzivame podobnej Babasling a je to super vec! Na miminko jeste vyzkouseny nemam, ale nasemu prvorozenemu je 20 mesicu a tahame ho v nem uz 2 mesice furt (aj ja tehotna 😀 ). Dokonce jsem ho vyuzila i kdyz usnul ve vlaku a nechtela jsem ho budit, dala jsem ho do kolibky, nohy vystrcila ven a podpirala mu je a jak byl spokojenej. Jinak ho nosim v sede na boku. K posunuti na zada jsme se jeste nedopracovali, nedari se mi ho spravne poutahovat (na zadech se da nosit i mimi v kolibce, na dom.prace idealni 😀 ) Ale rozhodne bude slouzit minimalne do dvou let, rekla bych, ze i dyl.

antarres
28. pro 2009

Ahojky. S vakem mám zkušenosti. Malou jsem v něm nosila v jejích 4.-7. měsících. Hlavně teda venku, když mi hodně brečela v kočárku, tak jsem ji i s beraním fusakem narvala do vaku a ona se uklidnila, usnula a já jí pak zase šupla do kočárku, opravdu se nám to hodně vyplatilo. Jinak bych musela pokaždé z dlouhé procházky úprkem pádit domů. Bylo fajn nastavování popruhu, nosil ho v pohodě i manžel.
No a teď v jejích 14ti měsících jsme ho použili znovu, když totiž začala chodit, tak měla takové období, kdy se chtěla jen nosit, tak jsem ho nosili sebou a když prostě nechtěla chodit, tak jsme ji šupli zase do vaku a nošení bylo příjemnější. Ona totiž vážíila přes 12kilo, tak si to umíš představit, ještě nabalená v teplým oblečení....to byla váha. 🙂

Takže já můžu jen doporučit. A mají velký výběr barev. My teda nedjřív chtěli univerzální, aby to pak bylo použitelné i pro chlapečky, ale nakonec jsme zvolili vínovou s oranžovou. 🙂 Určitě se nám bude ještě hodit.

katikas
6. říj 2010

Ahojte,chcem sa spytat,ci vo vaku Premaxx mozem nosit dieta hned od narodenia.Netreba do neho prikupit novorodenecku vlozku?Lebo ten co mam ma len trochu spevneny stred,nic viac a neviem ci to tak ma byt.poradte prosim.

ssimmikk
1. zář 2011

nějáké další a havně novější zkušenosti? Přemýšlím taky nad koupí....

hrdzaa
12. zář 2011

Ahojte.. ja mám ten vak doma a doteraz som neprišla na to ako by som do neho malú napratala :D Keď som to skúšala tak sa po chvíly rozrevala a bolo.. takže nám leží len tak v skrini.. ak by ste náhodou mala niektorá záujem kludne ho predám.. ja som ho kúpila cez bazar za 35€ , vidno používanie keď tak napíšte ip a môžme sa dohodnúť..pošlem aj foto.. je šedý..