Babyvak Jiří Pech. Neviem doňho vložit syna

evicka1
2. lis 2008

prosim, mate niekto skusenosti s tymto vakom? ja som si ho kupila .som strasna lamka a vobec neviem donoho vlozit svojho syna.ma mesiac...pride mi dost nepohodlne to lezanie v nom...nemate niekto navod ako pre "debila"? 😅
moc diky 😉

venuse333
2. lis 2008

ja jsem si ho take koupila a jak tam Julinku davat mi vysvetlila az pani, co u nas byla na koupani. Spis by bylo lepsi, kdyby ti to nekdo vysvetlil osobne a pomohl ti poprve tam maleho dat. Na stranu na, kterou bude mit maly hlavicku si das pres rameno uzssi stranu babyvaku, rozhrnes kapsu a malemu tam nejdriv das nozicky a nakonec hlavicku, mas ho, jak kdybys ho chovala na ruce, na vsechny ostatni polohy je zatim maly. Teda nic moc vysvetleni, ale treba nekdo bude lepsi ☹ ☹ ☹

atreides
2. lis 2008

taky ho máme a když jsem tam dávala prvně malou, tak jsem si říkala - co jsem to koupila? ... ale jak píše venuse - prvně nožičky, pak prdelku a nakonec hlavičku, poupravuju potom tak že malou chytnu pod zadečkem a podle potřeby s ní pohnu. Ze začátku jsem měla problém, že tam byla hodně zapadlá, ale bylo to tím, že jsem měla vak moc na volno - musel se hodně utáhnout, abych ji měla víc na těle. Tak ať se zadaří 😉 chce to cvik a pak to budeš dělat ve vteřinách

evicka1
autor
4. lis 2008

no holky moc diky... ja som tam teda skusala davat maleho a pride mi tam velmi priskrteny... no budem musiet skusat , chudak trosku poplace ale snad mi to casom pojde.
ja tam ten zadok a nozicky davam ako prve ale pride mi , ze ho tym normal tyram, lebo netvari sa radostne... a neda sa to tak,ze si ho do toho vaku ulozim normalne na posteli a potom len pretiahnem cez ruku?

venuse333
4. lis 2008

to jsem nasla v knize Nezna naruc rodicu od Kidronove, tak jsem to take zkusila, prislo mi, ze je tam Julie dobre, ale brecela a byla nespokojena, ale to mohla byt nahoda

atreides
5. lis 2008

evi taky to tak někdo dělá - MM to tak taky dělával 😀

pikkumyy
6. lis 2008

ja jsem ze zacatku taky davala mrnouse do vaku polozenyho na posteli - oni ty maly mimina jsou takovy hadracci 🙂 kdyz jsou vetsi, tak se tam lip soukaj, kdyz uz to mas na rameni... bohuzel uz je nam vak malej - ale do takovejch sedmi kil to bylo na Simona zaruceny uklidnovadlo