Babyvak. Máte zkušenost?

iza
1. zář 2007

Ahoj holky, nevím jestli už tady podobná diskuze je,ale ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti z Baby vakem(ne s šátkem!!)... a pak také od jakého výrobce Baby vak máte.Uvažuju nad jeho koupí. Dík moc

tina_7
31. črc 2013

Maminky prosím poraďte, jak vkládat miminko do babyvaku? Zkoušela jsem to podle návodu, co u něj byl, ale přijde mi tam nějak divně skrčené... asi ten vak neumíme zatím používat - malá v něm není moc spokojená...

rony13
6. srp 2013

Ahoj maminky,
dostala se mi do ruky krásná knížka Něžná náruč rodičů od Evy Kiedroňové a v ní, mimo jiné, je návod, jak vkládat mimčo do baby vaku, takže: Baby vak je nutné nejdřív rozložit na stůl, pohovku, ... sponou k tomu rameni, ke kterému budeme chtít položit hlavičku dítěte. Dítě položíme na rozložený baby vak hlavičkou ke sponě. Vedle tělíčka dítěte provlečeme volný konec sponou tak, aby nám zůstal pouze nezbytně velký prostor k protažení. Protáhneme ruku, která je bližší nohám dítěte a hlavu pod spojem baby vaku. Popruh na rameni blíže hlavy dítěte uproavíme přes ramenní klub a vzpířímíme se.

katulicek_h
8. únor 2016

@mracik
Ahoj Mracik!
Jakou značku babyvaku jsi používala? díKy pa K.