Babyvak Pech. Máte zkušenost?

chlebenka
5. říj 2011

Ahoj holky, máte zkušenost s tímto babyvakem, pokud ano, tak jaké a je těžké ho používat? Už ho mám objednaný, je už teda párkrát použitý, ale je jako nový. Chtěla bych ho určitě používat spíš na ven, když budu chtít jít doprovodit staršího syna do školy, nebo ho jít vyzvednout, či venčit pejska, mám termín v prosinci, tak snad se může nosit i v zimě. Bylo by to pro mě určitě rychlejší, než mimi dávat do kočárku, když bych potřebovala jen tak popobíhat kolem baráku 😉 . Díky za odpovědi 🙂

hanuu
29. lis 2011

@chlebenka koukám, že jsi nedostala odpověď, ale mohla by jsi napsat jak jsi spokojená, taky jsem se na tenhle vak koukala a uvažuju o něm. Díky moc.

chlebenka
autor
30. lis 2011

@hanuu Ahoj, díky za odpověd, už ho mám, ale ještě jsem nezkoušela, mám termín až teď v pátek 😉 . Tak pak někdy v několika příštích dní určitě zkusím a dám ti určitě vědět. Jinak vypadá dobře, stabilně, je k tomu i návod jak ho používat pro novorozeňátko, nebo kojence. Tak jsem taky zvědavá, ale i recenze jsou na něj dobré, dám vědět 😉 , ahoj

katchi
30. lis 2011

Mame ho doma a teda nic moc. Je desne velky a neforemny. Kdyz byl syn maly, tak jsem ho tam neumela srovnat, desne tam plaval. Az ted ho obcas pouzivam na noseni na boku.
Mnohem radeji jsem pouzivala vak od Haipa Daipa (pouzivali jsme od narozeni asi az do pul roku), plus jsem k tomu pridala satek a manducu a stridala jsem to.

helenah82
12. pro 2011

Tak my ho pořídili protože jsem nějak nevěděla, jak s tak malým děckem do šátku. Jsme spokojení. Funguje jako prášek na spaní - dáme do něj malého a během pár minut usne 😉 Jen malý váží kolem čtyř kil a už se pronese a to nejsem žádné tintítko, tak až bude těžší, tak budeme muset přejít na šátek.

pajapoj
12. pro 2011

Já jsem ho měla půjčenej na první dítě a super, hezky jsem ho v tom uspala jako malinkýho a pak mi krásně spal, chodila jsem s ním i venku, když jsme nešli moc daleko a používala jsem ho asi do 16ti měsíců, když jsem ho pak nosila na boku, bylo to pohodlný a třeba do autobusu lepší než kočárek... Je ale dobrý nechat si od někoho ukázat jak tam to dítě dát, jsem ho tam na začátku dávala blbě a z videa co má Pech na stránkách jsem to nějak nepochopila 😀
Teď na druhý ho budu mít zase + uvažuju o Becu.

tina_7
24. črc 2013

Chtěla bych obnovit diskuzi - babyvak jsem si pořídila, ale nějak s ním asi neumím správně zacházet, mimi má tři týdny a čtyři kila, ale když tam malou dám, přijde mi tam strašně zabořená, mám vak moc povolený? Připadá mi to, že je nani prostě moc velký... Prosím poraďte jak tam správně mimčo poskládat!