Beco nebo Manduca? Podle čeho jste se rozhodovaly?

asimetria
24. led 2011

Podle čeho jste se rozhodovaly při nákupu nosítka? Jaké jsou praktické zkušenosti s nošením, jak jste spokojené a jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých značek?

amallie
24. led 2011

Mame manducu a vybrala jsem si ji po vyzkouseni.

hojda
24. led 2011

Já jsem taky pro Manducu, taky máme doma🙂

ivika18
24. led 2011

Beco je užší mezi nožičkama, takže dítě z něho brzo vyroste. Měli jsme obojí a za mě jednoznačně Manducu. Ale pokud máš možnost, tak radši vyzkoušej, každému sedí něco jiného 😉

meleri
24. led 2011

hlasuju za Manducu, taky ji mám. měla jsem možnost vyzkoušet to Beco a pak Mei tai i šátku i klasickou krosnu na výlety a teda vyhrála u mě Manduca. šátka je taky super, ale musí mít člověk šikovné ručičky..

ivasad.
24. led 2011

My máme Beco gemini, to je mezi nožkama nastavitelné - pro větší děti širší sedák.... Jsme spokojení 😉

ikarkulka
24. led 2011

řekla bych, že obě nosítka jsou srovnatelná, obě jsou ergonomická, mají novorozeneckou vložku...
pro někoho má beco přitažlivější vzory...
a o manduce se říká, že je spíše na vyšší postavy, zatímco beco zase pro menší.

nejlépe uděláš, pokud si obě (nebo i jiná - ergo, mei tai) nosítka vyzkoušíš na sobě, nebo na tom, kdo ho bude nejvíce používat. musí ti dobře sedět, jinak bude nošení utrpením a nosítko se bude válet v koutě.

přeju šťastnou ruku a hezké nošení 😉

ja.na81
24. led 2011

Mame manducu, jsem spokojeni ja i syn ( i tatka, ale ten zatim moc nenosi). Nez jsem si koupila svoji, mela jsem na par dni pujcenou na vyzkouseni. Jina nositka jsem ale nezkousela. Nosit jsem zacala, kdyz byly synkovi asi 3 mesice. Predtim byl obcas v satku.

emicka09
24. led 2011

nosila jsem malou v šátku, ale manželovi se to moc nelíbilo, přišlo mu to vázání složitý.. tak jsem mu pořídila Manducu a nosil 🙂 použitou na ebayi, ale na funkci to nemá vliv..

maxi.smile
25. led 2011

Za nás taky Manduca..i manžel je spokojený...než jsme koupili, vyzkoušeli jsme oba...Teď jsem na zimu pořídila ještě flaušovou kapsu na Manducu (lze použít i na šátek, ergo, beco..)..narazila jsem na ní na náhodou na netu..koukněte do mýho alba..malý je teploučko i teď v zimě...takže s nošením nemusím čekat na jaro 🙂 Kdyžtak písněte do IP 🙂

mapurka
26. led 2011

Máme manducu. Malá je v ní spokojená od narození.Teď má rok a nosíme se pořád 🙂 . Za nás taky manduca 🙂

apollo11
26. led 2011

c) Ergo 😉 vyhrává jednoduchost, funkčnost, pohodlnost. Zkoušela jsem všechny, manduca je fajn, ale zbytečně komplikované nastavování a moc přezek... Ale každému vyhovuje něco jiného.

zabinka88
26. led 2011

Máme manducu a je fakt super 😉

mell
26. led 2011

Beco bohužel neumožňuje úplně správné "posazení" dítěte. Má mít kolínka výš než kyčle a to v Becu není. Je to vidět na obrázcích a ptala jsem na to prodavaček na Bráně k dětem a ty mi to potvrdily... takže z výběru zde Manduca, ale mně osobně líp sedlo Ergo...

janea
27. led 2011

manduca-dieta sedi v spravnej polohe plus jednoducha a rychla manipulacia

lucie777
4. dub 2011

Máme Beco, takže Beco! 😉 je hezčí..

yellowbanna
4. dub 2011

Tuli 😉
Maji taky hezky vzory, sedi mi lip nez Manduca a vyrabeji se v Evrope. Navic si nemuzu vynachvalit opravdu osobni jednani vyrobce. Naprosta spokojenost po vsech strankach.

asaka
4. dub 2011

jednoznacne manduka. Beco je pro spravnou polohu prcka nevyhovující

charlott
5. dub 2011

máme becco a zatím žádný problém, hlavně oceňuju že si ho zvládnu nandat sama 😉 Ale myslím že ať Manduca nebo becco jsou obě dobré volby.

jajinka80
5. dub 2011

Mám Manducu a spokojenost. Nevím jestli Becco má kapucku pro fixaci hlavičky jako Manduca a Ergo, ale jestli ne, tak bych do něj nešla. Zrovna dnes jsem totiž viděla maminku se spícím prckem v Beccu a hlavičku mu přidržovala rukou.

googlik
14. srp 2011

Najlepsie je to osobne vyskusat, co komu sadne viac. Ja som skusala Manducu i Beco... a kupila som Beco a som maximalne spokojna 😉 Manduca mi prisla taka hmm mohutna, prilis tuha,, ten bedrovy pas az moc siroky atd... Beco su 2 druhy - Butterfly a Gemini. My sa nosime v Gemini (je kraaasne makkucke a pohodlne)... a oproti Butterfly ma vyhodu v tom, ze miminko nosim na bruchu i tvarickou von...(zboznuje sa pozerat na vsetko okolo 😀 ... tuto moznost Butterfly neumoznuje 😝 a ani Manduca! 😠 Ja som malicka (162cm, 50kg)..takze Manduca by mi bola i velkaaa.... Ale urcite by som nevyberala podla obrazkov na internete, ale radsej to isla osobne niekam vyskusat, nie je to lacna zalezitost 😖 Hlavicku babatka v Beco Butterfly i Manduce drzi kapucna,, v Gemini je to priamo cast nosica, ktora sa bud pripevni tak, aby hlavicku drzala, alebo sa jednoducho pripne dole a babatko ma paradny vyhlad 🙂

gabour
14. srp 2011

Jsem spokojená s Ergem. Jsem menší postavy a naprosto mi vyhovovalo. Výborně poradí a dá se odzkoušet v Brně (koukla jsem, že jste z Brna) v Bráně k dětem na Josefské.

permonik7
14. srp 2011

Ergo není ergonomické - dítě není úplně ve správné poloze. Manduca je super, ale jen v případě, že ji máš sama pro sebe. Má hodně nastavování, přezek a tak. Já mám 159cm a amnžel 190cm. Přenastavení nám trvalo několik minut a to nás štvalo. Nakonec jsme vzali Boba organic a jsme Máááximálně spokojeni. Přenastavujem jen ramena a pas. Záležistost 5 vteřin. Nosnost 20kg a jsme fakt nadmíru spokojeni😉 Doporučuji si nosítko půjčit a vyzkoušet, to je podle mě to nejlepší😉

evlyn
15. srp 2011

Vyzkouset - po netu jsem mela vybranou manducu, ale ani ja ani malej jsme z ni nebyli nadseni. Ergo naopak sedlo vyborne. Ergo ergonomicke je - stejne jako Manduca nebo ta Boba

jop
15. srp 2011

Vyzkoušet! Mám Beco, protože mám hodně úzká ramena, jinak mám 170 cm. Manduca i Ergo mi z ramen padaly.

zuza01
7. bře 2012

My máme Manducu a vyhovuje nám.

mrsblack
7. bře 2012

mám Beco, sedělo mi líp než Manduca a hlavní "pro" při výběru bylo to, že dítě lze lehce přehodit z osoby na osobu, protože v tom Becu je připoutané jakoby "uvnitř" a lze si ho přehodit jako batoh, aniž by se muselo z nosítka vyndavat. To Manduca nemá.

achalteke
11. bře 2012

Beco

svoba
14. bře 2012

Beco - vybral manžel osobně. oba jsme vysocí. ale já už mám bříško, tak nevim, jestli mi bude sedět. mám i šátky 🙂

lenya79
14. bře 2012

zvažovala jsem Beco, protože se mi víc líbily barvičky, ale na veletrhu jsem si vyzkoušela manducu a paní mi ji tak suprově předvedla a vyzkoušela jsem si ji, že jsem odešla s manducou 🙂 měřím 157 cm a mám úzká ramena, takže popruhy na zádech křížím a nenasazuji si ji do pasu, ale spíš na boky, ale i tak to není problém a nošení je v pohodě. Akorát první dny s ní prcek trošku bojoval (potřebujeme ještě tu novorozeneckou vložku), ale dneska už v ní spokojeně usnul, takže snad budeme spokojeni.

weri1
14. bře 2012

zkusit a co bude víc sedět....mě manduca nevyhovovala...tak jsem koupila beco