Beco nebo Manduca? Podle čeho jste se rozhodovaly?

asimetria
24. led 2011

Podle čeho jste se rozhodovaly při nákupu nosítka? Jaké jsou praktické zkušenosti s nošením, jak jste spokojené a jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých značek?

scharka1
4. čer 2012

Manduca je určitě super, osvědčená značka. Pro větší děti je pak ale vhodnější Tula Toddler, je speciálně vyprofilovaná pro děti od jednoho roku.

klarah
4. čer 2012

Určitě asi někam zajdi a vyzkoušej nosítek klidně víc. Každému sedí něco jiného. Já používala od 3 měsíců Beco a když z něho Lukýs v roce a půl vyrostl koupila jsem Ergo. S oběma maximální spokojenost. Třeba Manduca mi nesedla vůbec a s šátkem jsem se moc nesžila. Boty taky nekoupíš bez vyzkoušení 😉

bufobufo
25. zář 2012

Ahoj holky, není tu nějaká dobrá duše z Plzně nebo blízkého okolí, která by měla Manducu (nebo jiné ergonomické nosítko) ? Chtěla bych ji s malým vyzkoušet, ale netroufám si ji koupit. V šátku být nechce, tak se bojím, aby to nedopadlo stejně...

25ka
12. bře 2014

rozhodovala som sa podla ceny podla bezpečnosti podla toho do kolko kg je a recenzii takže sme kupily nosíko manduca.

tulena
12. bře 2014

My jsme zkoušeli více nosítek, nejen beco a manduku. Beco mi sedlo nejlíp, tak jsme koupili to. Navíc pás vevnitř je výborná vychytávka, třeba když jdete na wc se pak dá rozepnout bederák a dítě nevypadne. 🙂 Když syn povyrostl z beca, měli jsme půjčenou manduku, teď jsme koupili KiBi. Nejlepší je vyzkoušet nosítko přímo s dítětem.

maminkamispulinkaxy
12. čer 2015

Já jsem každopádně pro Manducu, nosila jsem v šátku, ale kvůli manželovi se pořídila Manduca a dnes v ní nosím pořád a malé už je 7 měsíců a naprostá spokojenost

elen222
12. čer 2015

Manduca 🙂, máme ty nejlepší zkušenosti 🙂

gepe
12. čer 2015

Rozhodne nositko vyzkouset osobne v obchode. U nas vybral a poridil manzel, aby sedlo i jemu a mohl nosit. Manduca i Beco male. Vse mu bylo male anebo se mu nelibilo provedenim, i nechtel nastavovaci popruhy, vybral Ergo Baby Earth. Vsichni vcetne nosene velka spokojenost, kdyz jsem nesla ja, pouze jsem si ho upravila pro sebe. 🙂

jankadudova
12. čer 2015

Jak to všechno tak ctu,moudra bych z toho nebyla🙂 každému vyhovuje něco jiného. Vyzkouset!

tinakari
12. čer 2015

My máme od úterý ergo nosítko Love and Carry a nemůžu si ho vynachválit 🙂 je super, zvládnu si ho dát sama, dcerka je v něm spokojená, má i fixaci hlavičky.. a také může nosit i manžel..