Dáváte 6 měsíčním mimi zimní kombinézky nebo bundičky?

alishia
19. lis 2008

Ahoj,

ja když do toho maleho, chci obléknout tak mu u toho skoro zlomim ruce nebo nohy, je to strasne netvarne. Co jim davate na sebe? Radeji ho strcim do fusaku a zahazu dekama, nez se s nim rozcilovat. Ty kombinezy, mi prijdou desne netvarne, a bundicku co jsem koupila v hypernove, krasna bila perova, s tou bojujem az to vzdycky vzdam. jak to delate vy?

boban
19. lis 2008

ahoj tak ja jsem v tomhle veku davala i bundu i kombinezku,vzdy jsem si kombinezu polozila na prebalovak,pak jsem na ni polozila maleho a pka jsem mu ji oblikla,nam to slo skvele 😉 ...myslim si ze urcite by deti v tomhle veku meli mit bundu nebo kombinezu,jsou to prece jen jeste miminka 😉 😉 😉

majka07
19. lis 2008

Maju v kombinézce jezdila celou zimu (nar. se v květnu) a pohoda. Kombinézky jsem teda měla rozepínací až dolů, takže snadné oblíkaní, rozepla, položila navlíkla zapla a bylo to, pro mě lepší jak dávat kalhoty a bundičky a nebo teplé mikiny apod:o)

alishia
autor
19. lis 2008

no ja mam rozepinaci kombinezu jen jakoby po trupu a na nozickach uz ne (jako treba dupacky). a pak tam maleho rvu chudacka.( si musim taky koupit rozepinaci celou i s nozickama, muzete mi poradit kde na takovou narazit? v tescu maji same tyhle pitome.

alishia
autor
19. lis 2008

jinak taky polozim nejdriv kombinezu a pak na to malyho, ale stejne to nejde, neni to vubec tvaarne.

majka07
19. lis 2008

Já všechny kombinézky co jsem měla sehnala krom jedné na MMB:o)

alishia
autor
19. lis 2008

jjanca: ja nepotrbuju vedet jak, ale jak.) jak ho do toho mam narvat? 🙂 nebo kde koupit neco do ceho ho muzu zabalit.)

alishia
autor
19. lis 2008

co je MMB?.)

sylvar
19. lis 2008

já taky sehnala krásné na mmb, celopropínací, jednu jsme měli půjčenou jen do poloviny rozepínací a malou jsem do ní nemohla nasoukat, tak ji nenosila 😎

alishia
autor
19. lis 2008

sylvar, ano do poloviny rozepinaci prave mam a je to des.( takze ji taky asi moc nosit nebude. a muzou se vam v tom miminka hybat?

alishia
autor
19. lis 2008

a jsou ty kombinezky i s nozickama?

ducky
19. lis 2008

Alishia já koupila kombinézku v C&A a je propínací až k nožičkám.
MMB je www.mimibazar.cz
Ještě jsem jí teda nezkoušela, mám čerstvé miminko, ale věřím, že to bude bez problémů, i proto, že jsem samo koupila 62, aby jí to chvíli bylo. Takže teď jí do toho určo nasypu bez problémů.
Pak mám ještě další kombinézky, taky propínací, ty mi ale nakoupili příbuzní většinou v sekáčích, bohužel nevím kde.

majka07
19. lis 2008

Ali, na MMB máš spousta kombinézek, jen si vybrat. 😉

motylek
19. lis 2008

Tak mi koupili v tesku na zip (dvojzip) až dolů po nožičkách 😉 za 400,-, moc pěknou.

alishia
autor
19. lis 2008

Ja sem prave v tescu narazila jen na tu dopulky rozepinaci, a ta je pro takhle maly dite uplne nepouzitelna. Ja ho do toho rvu, on se vzteka kope, rve, a ja sem u toho spocena jako prase, a stejne ho nakonec obliknu radsi jinak.) budu muset vyrazit na trh🙂do toho bazaru se juknu, jenze ja mam dite neodpovidajici tabulkam, tak se mi to prave moc nechce objednavat pres net. On ma mit 6-9 bodicka, ale mame 9-12🙂 proste nic co by mel mit.) ono je taky to oznaceni u kazdyho obleceni jine:(

many
19. lis 2008

ahoj holky 🙂 tak já mu dávám zimní bundičku co jsem mu koupila v tesku a pak je ve fusaku co je i do autosedačky 😉

sirinka
19. lis 2008

ja som mala kombinezku, samozrejme musi byt o nieco vacsia a pohoda... 😉

agnesska
19. lis 2008

tak já taky dávám už tak týden kombimézku,ale zatím jen slabou a do ní jen dupky a triko s dl.ruk,je trošku větší a propínací až na nožičky,take se oblíká super-což ovšem neznamená,že u toho tygr neřve 😀

kacka.va
19. lis 2008

my dáváme jen zeteplenou bundičku, s kombinézou čekám, až bude fakt mráz. ale jinak naše malá taky nemá rádat bundu a když jsem jí zkoušela kombinézu, tak taky docela protestovala, nemůže si s ničím hrát, jen ležet a to se jí nelíbí.

titkovamiriam
19. lis 2008

kedze je jasne ze netreba vonku na cikanie dieta prezliekat je overal asi praktickejsi

najjulinka
19. lis 2008

Ja som pre Lucinku mala požičanú kombinézu H&M a bola suprová (asi dvojzips až k nohám a nohy a rukávy amala podšité šmyklavou látkou, aby to lahko išlo) - to bola velkost myslím 68... A pre Kristiána som mala požičaný taký fusako-overal, velkost asi 74... Malo to normálne hore ručičky, ale dole to bolo len vrece, nemalo to nožky... Ale on bol už skoro 10mesačný, ked sme si ho priniesli...

petule.h
19. lis 2008

kombinézu bych dala jen na sáně...apod, do fusaku stačí bundička, nebo jen fleecová kombinéza

alishia
autor
19. lis 2008

takze do fusaku neni treba kombineza? ja se dneska koukala v tescu, ale ty kombinezy tam maji jen ty pitome bez rozepinacich nozicek.

anke
19. lis 2008

ahojte, ja davam podzimni kombinezku a fusak (ted) a pak planuju jeste davat misto podzimni kombinezy bundu a oteplovaky a do fusaku (kdyz bude mrznout)
... bez rozepinacich nozicek nebrat, do toho se to dite fakt neda narvat, leda, ze mu zlomite nozicky, nebo ho do toho strcite z vrchu, ale na to uz jsou potreba dva 😅 ... zakoupila jsem, zahodila jsem 😀

alishia
autor
20. lis 2008

taky nepouzivam, jelikoz bych syna asi polamala.) Nechapu proc takovy debilni kombinezy vubec prodavaji. Me to vubec nedoslo, kdyz sem to kupovala.

motylek
20. lis 2008

Tak já bych u těch kombinéz potřebovala i rozepínací rukávy 😀 😀 😀 .

julyb
20. lis 2008

Ahojky, ja som mala presne takú istú komibinézu a bola som ju vrátit, lebo som si tiež dieta polámala skoro, dávam mu pančušky, na to oteplovačky (normálne hrubé zateplené a zimnú bundu z Tesca a NO Problem)+ fusak. Také väčšie detičky ako máme my Alishia je ťažko natrepat do tých kombinéz.

katuska85
20. lis 2008

ahoj holky 🙂 Já ted Elišce dávam zimní bundu a kombinézu mam v záloze až bude velký mráz.Mam kombinézu z Nextu zip má teda jen mezi nožičky ale obléct jí do toho problém nemám.

alishia
autor
20. lis 2008

tak ja mam problem ho i narvat do bundicky, asi ji dojedu vratit, protoze je uplne pitoma.) ale takova krasna./ chjo.. hold budu muset premyslet vic prakticky pri nakupovani.) a to je ta bundicka pro 16mesicni dite.) a stejne ho do ni nemuzu narvat.

kacka.va
20. lis 2008

holky, souhlasím, že kombinéza bez rozepínacích nožiček je naprd. my jsme dostaly teď 2 kombinézy (nevím, co s nima teda budeme dělat) 🙂, jedna je rozepínací až k nožičkám a druhá klasická, kde je zip jen na jedné straně a dostat ji do toho byl teda dost problém, když ještě nespolupracuje, nevím, kdo některé to oblečení na tyhle mimča vymýšlí. ☹ Takže skončíme v zimě jen u té s rozepínacíma nožičkama. Jo a ještě je ta kombinéza proporcionálně divná. nohy máme akorát, rukávy jsou mnohem delší a kdybych jí to měla zapnout až nahoru, tak to má až k očím. A přitom jsme normálního vzrůstu, žádné dlouhé nohy nebo tak něco.