Dáváte 6 měsíčním mimi zimní kombinézky nebo bundičky?

alishia
19. lis 2008

Ahoj,

ja když do toho maleho, chci obléknout tak mu u toho skoro zlomim ruce nebo nohy, je to strasne netvarne. Co jim davate na sebe? Radeji ho strcim do fusaku a zahazu dekama, nez se s nim rozcilovat. Ty kombinezy, mi prijdou desne netvarne, a bundicku co jsem koupila v hypernove, krasna bila perova, s tou bojujem az to vzdycky vzdam. jak to delate vy?

katka76
20. lis 2008

my sme mali super kombinezku, dvojzipsovu a vlastne sa odopol cely predok, takze malu som do nej len vkladala a natiahla rukavy.
kedze minuleho roku bola mierna zima, nosila zateplene gate, bundicku, bola vo fusaku a na nom bol este nanoznik, tak nam to uplne stacilo.

ivuss01
20. lis 2008

ahojte, a ako by ste obliekli 5 m dieta, ked je vonku cca 3-4stupne, fuka studeny vietor? napiste aj jednotlive vrstvy oblecenia, prosim,
dakujem

alishia
autor
20. lis 2008

´tak ja to prehanim, ja malemu dam bodicko s dlouhyme rukavem, na to dupajdy, mikcu s kapuci, teplou cepicku, rukavicky, a strcim ho do fusaku a prikriju dekou a nanoznikem.) nechavam ho spinkat venku. nektere maminky mi pisou ze to prehanim, ale me osobne by bylaa pekna kosa kdybych spala venku.

ivuss01
20. lis 2008

alishia suhlasim 🙂

daluri
20. lis 2008

Alishia nepřeháníš.
My máme vždy body s dlouh.rukávem a dupačky. A pak ji buď dám do kombinezy, přikryju dekou a nánožníkem. Anebo teď dávám do fusaku, jak je taková kosa.
Anebo místo kombinezy dám na to oblečení tepláky a bundu a zas dle počasí, buď jen zabalím do deky anebo do fusaku.
Já bych v takovém počasí nespala ani kdybych měla všechny věci ze skříně na sobě 😀

andy80
20. lis 2008

Dávám jen body s dlouhým rukávem, punčocháčky a na to kombinézku. Teď už jsem vytáhla fusak a na to nánožník, protože když chodíme ráno odvést malého do školky, tak by asi malé byla jen s dekou už zima. A po ránu dávám teda ještě pod kombinézku slabou mikinku.

gaba3
20. lis 2008

ahoj holky, zaujalo mě toto téma, taky nikdy nevím, zda to s oblečením nepřeháním, moje mamina mi naopak říká, že by Vojtíka oblíkla víc (a to vychovala 3 děti) 😉
ale alishia myslím, že vůbec nepřeháníš, já to dělám tak, že když je nad 5stupnů, tak dávám body dl. rukáv + punčošky + kombinézku + samo teplou čepičku a když je pod 5stupnů přidám i mikinku či svetřík, v kočáre mám fleec deku a fleec fusek, ale nepoužívám už nánožník, na spaní vždy dávám deku 😉 😉 😉 jak píšeš, taky bych mrzla, když je ted venku taková kosa a hlavně bobánci se v kočárkách nehejbou jako my 😉 jo a ted dávám i rukavky.

alishia
autor
21. lis 2008

gaba3 : me taky mama porad rika at ho poradne obliknu, ze se nehejbe, a ze bych taky mrzla, kdybych tam jen lezela. Aspon nenastydne, ja ho tam vzdycky zabali, ze neni ani videt.) nanoznik davam, od te doby co se vyhrabal z fusasku a odkopal deku a stahnul si ponozku a nez sem pribehla ke kecarku takk si hral v te zime s nahou nozickou. sem myslela ze me klepne. nechapu jak se z toho vseho vysmodrchal. nastesti to na nem nenechalo zadne nasledky, ale od te doby nedam na nanoznik dopustit. prece jen chuvicku muzu preslechnout a on kdyz ma zabavu tak si jentak zblepta.) tak clovek ani k tomu kocaru nijak nespecha.)

kopcik
21. lis 2008

alishia: máme stejný problém. ať jsem koupila cokoliv, bundu nebo celý zateplený overal, nemohla jsem ho do toho nacpat a když jo, tak za řevu, jako bych ho mučila, takže jsem zase druhý den jela vše vrátit. koupila jsem mu ale teď takový hodně teplý overal - až fakt budou mrazy - a ten je úplně perfektní. rozepíná se až uplně na spodek nožiček. je z coccodrilla. sice trošku dražší, ale jediný, do kterého ho nacpu.

alishia
autor
21. lis 2008

kopcik: dekuju za typ.) me je jedno kolik to bude stat, hlavne kdyz ho do toho nacpu.) zatim jak s budnou tak s kombinezou byli jen problemy, a pojedu jim to omlatit o hlavu.) jako bojovat s nim opravdu nebudu, nechci mu ublizit, a nemuzu ho do toho obleknout ani kdyz je uplne v klidu, proste to nejde. tak nam to lezi ve skrini a obloukem se tomu vyhybam. To bych dala nekomu snad za tresst.)

kopcik
21. lis 2008

taky už mě napadlo, že ti lidé, co to vyrobili, tak nikdy mimino neviděli ani z dálky... vypadá to moc pěkně, ty bundičky atd. ale naprosto nepoužitelné... 😒

ale potěšila jsi mě, jsem si myslela, že jen my máme u oblíkání cirkus 😉

alishia
autor
21. lis 2008

Presne tak, me vubec ale nenapadlo ,ze by se to nedalo nosit.) Nojo prvni dite.))

caira
21. lis 2008

my jsme sice starsi, ale taky bojuju s bundickou, koupila jsem male bundicku v Nextu, fakt krasnou teplouckou ( velikost 6-9 mesicu) a stejne je ji to velike takze je v tom cela ztracena a neni ji to pohodlne, tak se chci tenhle vikend podivat ve meste po kombinezce, nosila je kdyz se narodila a je to strasne sikovne, clovek jim da jen vesticku a bodycko, puncochace a ponozky a sup do kombinezy a do kocaru a je klid... 😉