Dítě mi cucá nosítko, máte zkušenost?

michaela1891
15. kvě 2017

Prosím vás poraďte kdo má zkušenosti. Malá mi cuca obě strany nosítka pak ji to pouští do oblečení ( mám červenou manducu) doufám že to není zdraví škodlivé nevím jak ty strany ochránit aby se to nedělo a mohla si to ocucavat.

michaela1891
autor
15. kvě 2017

Ještě podotýkám už je to 2x prané

efulin
15. kvě 2017

Nechte to byt. 🙂 Ocucavani je normalni chovani kojencu. Ja mam taky porad vsechno ozuzlane. Pokud nepouzivate nejake brutalni praci prostredky, tak se bat vazne nemusite. Muzete miminku nabidnout treba latkovou plenku namisto trika/nositka.

lovely_creature
15. kvě 2017

@michaela1891 holky z nosících skupin to řečí slintáčkama, šátek kolem krku, kde je učíst na žužlání
třeba tohle
http://www.cheeky-chompers.cz/preppy-stripes-ne...

tenhle je hodně drahej pohledej levnější 150 kč

Oslintaná manduca nevadí, ale musí se to pak prát, slintáček vyřeší

marta88
15. kvě 2017

Já měla na manduce takové slintáčky,koupené dokonce zde na bazárku.Bavlněné návleky,co se připnou na popruhy.Měla jsem dvoje a střídala,bezva věc

j.a.n.i
15. kvě 2017

@michaela1891 Dělají taková bílá ocucávátka na popruhy, jsou zdravotně nezávadná a nepouští barvu... a hlavně člověk nemusí prát celou manducu a nemá ji zničenou.

marta88
15. kvě 2017

Taky na bazárku to najdeš jako slintáčky na nosítka,nebo ochranný návlek na nosítka.Mají různé krásné barvy a vzory a stojí pár korun 🙂

dekola11
23. kvě 2017

Ty slintáčky od Cheeky Chompers jak tu postovala lovely_creature jsou super, protože mají integrované kousátko. Koupili jsme, jak malou bolely zobuky, a je hodně savý..Ty levnější právě rychle promoknou.