Ergo nosítko pro dvouletou dcerku, doporučíte?

klaire22
16. črc 2014

Ahoj holky,

mám na vás doraz. Ráda bych pořídila nějaké ergo nosítko (ne visítko) pro mou dvouletou dcerku. Hodně rádi chodíme na výlety a ne vždy se dá všude projet s kočárkem. Navíc dcerka už poměrně dost šlape sama a když jdeme bez kočárku, tak ji pak nosíme různě po rukách, když už nemůže a my s manželem jsme z toho akorát odrovnaní. Takže zvažujeme koupi nosítka pro takhle starší děti. Mohly by jste mi něco doporučit? S jakým konkrétním nosítkem jste nebo byly spokojené? Děkuji.

acacia
16. črc 2014

Na tenhle věk je nedostačující. Kupte rostoucí, např. KiBi nebo myslím Tulu.

blahova_andrea
16. črc 2014

já takto velké děti už vídám spíš v těch nosících krosnách a nebo prostě na koníka 😅

luskata
16. črc 2014

My mame Liliputi a nosila som v tom aj 4 rocnu dceru 🙂 Je myslim do 20 kg a cenovo sa to da.

kackaxno1
16. črc 2014

Určitě ne krosnu, doporučuji KIBI, je rostoucí a když dítě zrovna neneseš, sroluješ si ho u pasu a nikde nepřekáží 🙂

picasso
16. črc 2014

Máme Kibi a naprostá spokojenost. Už jen to, že já jsem malá a drobná, manžel hodně vysoký a statný. takže upravování popruhů a můžeme nosit oba pohodlně 🙂

bbn
16. črc 2014

Na malé mimčo až tak do roka a půl jsem měla Ergo nosítko. Na chození po lese, horách a památkách (hrady, vyhlídky,..) už máme krosnu a je to nesrovnatelně lepší, než tahat dvouleťáka v ergonomickém nosítku. Přece jen, v nosítku bylo dítě vždy poměrně blízko těla, stejně jako v šátku, takže přes léto, kdy cestování probíhalo, jsme bývali já i dítko dost zpocení, bylo nám oběma prostě horko. S krosnou je to lepší, není to tělo na tělo, krosna má podpůrnou konstrukci a bederní pás, takže i těžiště pro nošení je trochu někde jinde a tolik z toho nebolí záda a ramena.

saminomimino
16. črc 2014

mám Ergo nosítko,nosím hlavně na zádech a je to super!!Nosíme dvouletou i tříletou slečnu,nejmladší miminko nosím v šátku 🙂

gletnulka
16. črc 2014

Tulu, nebo tady bych volila už spíš i krosničku