Ergonomická nosítka. Kterou značku vybrat?

apocalypsa
23. črc 2010

Ahoj ve spolek, měla bych dotaz ohledně ergonomických nosítek. Respektive by mne především zajímaly vaše zkušenosti s jednotlivými značkami. Byla jsem dlouho nadšená pro MANDUCU, pak jsem viděla ERGO a MEI TAI a teď mne uchvátilo LILIPUTI. Manduca a ergo je drobet finančně náročnější, mei tai se mi zdá takové moc "aušusové", bojím se, že dlouho nevydrží, ale třeba se mýlím. No a liliputi je dobré jak cenou, tak je prý srovnatelné kvalitou s manducou a navíc se strašně lehce nasazuje. Máme doma 4měsíčního cvalíka, který se rozměry i váhou trošku vymyká normám a brzy vyroste z autosedačky-vajíčka. A protože ještě nesedí, přišlo mi jako vhodná alternativa autosedačky právě nosítko - pro nákupy v obchoďácích a pochůzky po úřadech a krámech, ale i na doma. Na šátek si netroufám ... Dokonce jsem viděla návod na domácí ušití mei tai, to by mi vyhovovalo jen tak na doma.

bassangha
13. kvě 2016

Prosím poraďte. Kibi nebo Ergobaby?

sari_nka
16. kvě 2016

@bassangha za mě Ergobaby, bylo mi pohodlnější, dobře se utahuje, jdou zkřížit ramenní popruhy a má víc vyztužený bederní pás, ale doporučuji vyzkoušet! Každému sedne jiné nositko!

ladie
16. kvě 2016

@bassangha mě třeba Ergo vůbec nesedělo.

psya
Autor odpověď smazal
Zobraz
josebrno
16. kvě 2016

Kamarádi mají značku manduca. Nenosil jsem to, ale můžeš skouknout třeba tady http://www.outdoorkids.cz/?ergonomicka-nositka-...

carllin
16. kvě 2016

@psya koupili jsme beco, rozdíl mezi mnou a manželem je velký, oba ho můžeme pohodlně nosit (vše nastavitelné).

moniiss
16. kvě 2016

Egrobaby 🙂

mikilenka
16. kvě 2016

@psya My s manželem měli oba manducu.

gepe
16. kvě 2016

@psya my take Ergobaby 🙂 jedine sedlo manzelovi a nemusely se porizovat prodluzovaci pruhy na pasy.
Bezte do nejakeho obchodu napr Brana k detem apod. a vyzkousejte si osobne.

ducik
16. kvě 2016

@psya téměř jakékoliv. Vesměs jsou dobré nastavitelná. My máme obyčejné liliputi a také oblečemé oba.

psya
Autor odpověď smazal
Zobraz
ladie
17. kvě 2016

@psya hele, musíte to odzkoušet.
U nás - babyvak na nic, šátky nechtěl manžel používat, manduca nesedla ani jednomu, ergo vadilo mě, meitai bylo celkem ok... Nakonec oba milujeme Tulu.

psya
Autor odpověď smazal
Zobraz
ladie
17. kvě 2016

@psya a ty její vzory! Ach 😵

tlapka81
9. srp 2016

@moncax1
Ahoj, našla jsem že jsi si koupila nosítko Lova and Carry. Chtěla jsem se zeptat zda jsi spokojena a zda jsi ho kupovala na jejich stránkách. Já uvažuji o tom typu Air.
Moc děkuji za info
Monika

maudd
9. srp 2016

ahoj, fakt to chce vyzkoušet osobně. Já měla novou noigu, pro nosiče ok ale malý v ní nešel podsadit tak, jak bych chtěla. Ted máme Lenku a super 🙂 ještě jsem zkoušela Tulu a nic moc a Lenny lamb a ten byl super 🙂

petul_v
9. srp 2016

Podobné jako Lenka je MoniLu, za sebe doporučuji. Mívala jsem i Kibi a "obětovala" jsem možnost nastavování podle jak poroste dítě za nenastavovací s nutností aspoň jednou obměnit velikost nosítka (šijí ve 3 velikostech).

danikrop
15. srp 2016

@apocalypsa ahooooj. jsem tu nová tak se rozkoukávám, ale tahle diskuze je něco pro mě 🙂 o nošení dětí se zajímám a mou malou nosím. Píšeš hlavně o MANDUCE, to je jasná klasika pro nošení - ergonomika. Jen se mi moc nelíbí vzhled teda, co si budem povídat žádná hitparáda designovka. Já jsem si ted objednala NOIGU - to je tak nádherný že se nemužu dočkat, jen to trvá 2 měsíce než ti ji udělat - ale muzes si vybat látku. já si objednala tuco přikládám na obrázku - uaaa těšim. nakupovat to muzes zde: http://www.maggion.cz/ergonomicka-nositka-noiga... jinak na fb pomáhám kamarádce se stránkou věnující se nošení a jsou tam soutěže jak o šátky tak nosítka, tak tam možná mrkni, protože teď v nejbližší době bude soutěž právě o MANDUCA nosítko .)) www.facebook.com/nosimecz

jirinka1989
2. únor 2017

Máme skaldino od roka věku - zatím jsou prckovi dva, stále mu je, je 100% spolehlivé, paní mi ho ušila jak na malinkou tak na velkou maminku a na zádech je to super pocit 🙂 když byl prcek menší, byla jsem spokojená s fly tai, ale vyzkoušeli jsme skoro všechny nosítka - kokon velmi příjemný vepředu, na zádech už nic moc ☹ manduca je takový fajn pracant ale kolem toho roka už začala být vážně malá, nepohodlná,

kjajule
12. únor 2017

Chtěla bych koupit použité ergo mám strach, že to nebude originál. Můžete se někdo mrknout na foto z inzerátu a říct na co se mám dívat? Děkuju 🙂

jirinka1989
14. únor 2017

@kjajule a doklad paní nemá náhodou? já právě doklad schovávám abych mohla prokázat, že nosítko je origoška....no ☹ ale jinak vypadá jako orig....důležité podle mě také je, zda mají přezky pojistky...zda v nosítku dítě sedí jak má a jestli je pohodlné nosiči...

ladie
15. únor 2017

@kjajule koukni sem:
http://www.latkovky.info/padelane-nositko-ergob...

Já jsem měla v ruce obě - originál i fake a přiznávám, že jsem mezi nimi nepoznala rozdíl.

l_baruska
23. bře 2017

potřebovala bych poradit, které nosítko tula-beco-ergobaby? nejvíce se mi líbí tula

whocares
23. bře 2017

@l_baruska tula je lepsi.

ladie
23. bře 2017

@l_baruska tula je nejvíc nejlepší ❤

nijij
23. bře 2017

Za nás kibi 🙂