Hubené mimi - dlouhé ruce a nohy - vše je krátké/široké

novauzivatelka007
25. říj 2016

Dobrý den, máme 7 měsíční mimi (nyní dáváme velikost 74). Náš problém je s tím, že máme dlouhé ručičky a nožičky.
Dokud jsme dávali oblečky do vel. 68 bývaly rukávky nastavované o možnost zakrytí ručiček. To už u další velikosti ale nebývá.
Chci dávat dost dlouhé rukávy, ale zase vel. 80 je až dost široká a i občas dost dlouhá.
K zimní kombinézce, co jsme dostali jsem pořídila rukavičky, které dosahují až k půlce předloktí, takže to jakž takž jde.

Chci se zeptat, jestli nemáte zkušenosti s nějakými značkami, co dělají rukávy dost dlouhé?
Děkuji

lv
25. říj 2016

HM tam jsou rukávy dlouhé, spíš na hubenější končetiny.. asi to má tedy po vás.

novauzivatelka007
autor
25. říj 2016

@lv Děkuji, ano to má, sportovní věci mívají dlouhé rukávy, ale s oblečením do města mívám problém.
Podívám se po něčem z HM. 😎

whiteswan
25. říj 2016

Pripojuji se. Mam podobny problem. Veci z HM sedi. Na delku rukavu nam nesedi M&S (momentalne ma 8m, vel. 80 a rukavy u body s dlouhym rukavem mu jsou kratke), next take nesedi. Pak problem je pas, kdyz uz teplacky sedi na delku tak v pase je mu to volne. Ve chvili kdy je mu to akorat tak nohavice jsou uz 3/4.

zuvi
25. říj 2016

Taky mame takovy problem. Kupovala jsem hlavne HM a taky v Nextu a Lindexu. Pride mi ze to maj pro hubenejsi deti. Do ted musim kupovat vsechny kalhoty i leginy s nastavitelnym pasem jinak by mi z toho deti vypadly 😀

medved09
25. říj 2016

Lindex - oba moji kluci jsou dlouháni a žížalky a LIndex sedí i nyní - máme 122 a 152 🙂
Od miminek jsme na Lindexu a další bonus - oblečky i po desátém vyprání nejsou jak hadr 🙂

novauzivatelka007
autor
27. říj 2016

Díky, zkusím se po tom asi podívat na bazárku 🙂