Jak dlouho jste využili krosnu na záda?

petulka25
16. črc 2012

Ahojky maminky , mám takový dotaz : která máte takovou tu krosnu na záda-jak dlouho nebo jak velké děti jste v nich nosily? My si ji na jaře koupili a nějak jsme na ni zapoměli ☹ malá ma 10 měsíců! využijem ji?děkuji

mirunda
16. črc 2012

Záleží na tom, jakou krosnu máte, jakou má např. nosnost.. my máme krosnu asi do 22kg, a na malou jsme ji využili asi do 3 let..

helcas
16. črc 2012

Ahoj, my jí využívali asi od 10 měsíců (kdy už delší dobu vydržel syn sedět sám) do necelých 2 let, kdy byl už schopný ujít vše sám i bez poponášení, ale pro dcerku jsme pořídili manducu a na krosničku jsme si už ani nevzpomněli, je zavřená ve skříni 🙂 s manducou se krosna nedá srovnat.

eloana
16. črc 2012

vyuzili jsme do 2 let......nyni manzel syna radeji vezme na kone nez do krosny

scai
16. črc 2012

malé jsou 2 roky a 4 měsíce a teda využíváme pořád a ještě chvíli budeme. Takže za mě to vidím tak do 3,5 roku...
Na koně to jde, ale když se jde na pořádný výlet třeba kde jsou skály, žebříky, prudké stoupání (tam jsme minulý týden byli), tak je lepší krosna. Taky v ní pak malá i spí.

jankadudova
16. črc 2012

A jakou mam holky poridit?

akdar1
16. črc 2012

První dítko asi do 2 let, druhé má teď 20 měsíců - obě měla kolem 11 kg 🙂 Na koni je nosíme také, ale po sundání je pak bolí rozkrok ☹ V krosně se nají, napijí i vyspí, takže mi přijde pohodlnější, i když se již pronese 😉 Jinak ji používám na procházky do přírody, na delší výlety nebo pro rychlejší přesun a volné obě ruce...

renat2
16. črc 2012

Malý má 2 roky a 8 měsíců, chodíme hodně, takže ji stále užíváme 🙂

pepibubu
16. črc 2012

U staršího někde do dvou let, u mladšího vůbec, nechtěl v ní být. On je drobet torpédo, začal mi chodit na osmi měsících.... 😀

neu.sona
16. črc 2012

Jednoznačně nejlepší je asi Deuter. Pak levnější je Tatonka. Jiné se mi moc nelíbily 😉

martiska36
16. črc 2012

Máme 16 měsíců, stále používáme a vidím to na celou letošní "chodící" sezonu. Vůbec není pozdě 😉

estrellita
16. črc 2012

My si od minuleho roku pujcujeme Deuter od kamaradu a urcite jeste prsti rok vyuzijeme. Malemu je 1 a 3/4 roku, a prave taky chodime v terenech, kde by to ani pristi rok uplne neusel. takze cast pudje sam, jako tuto dovolenou, cast v krosnicce 🙂

palomitacheca
16. črc 2012

Máme Salewu koala II a použili jsme ji ještě před pár měsíci, kdy byly synovi asi 2 roky. Od té doby jsme na náročnějším výletě nebyli, tak ji asi znovu využijeme až u druhýho dítěte 🙂 Poprvé jsme krosnu použili v 8 měsících, to jsme ještě měli půjčenou od kamarádky na zkoušku. Synovi se v ní líbilo, tak jsme o měsíc později vyrazili na druhou dovolenou už s vlastní krosnou, takže pozdě určitě není. Spíš je to tak akorát začít s krosnou chodit 😉

fiallinka
17. črc 2012

my jsme občas vezmeme do krosny kluka i teď, a to má 18 kg a skoro čtyři roky...no ale co s ním, když mladší ségra je v manduce a on se chce nést taky, že 🙂