Jak se Vám líbí toto nosítko?

lerda
7. črc 2014

Ahoj holky, ráda bych pro prcka pořídila nosítko. Neplánuji ale nosit příliš často, spíš jen vyjímečně(když bude venku fakt ošklivo a bude mi líto vytahovat kočátrek, který bych si po lese zašpinila), takže do toho chci utopit co nejméně peněz. Je mi jedno, že je to třeba napodobenina, dnes se už napodobuje vše. Je to "jen" nosítko.. možná se někomu z Vás budu zdát jako krkavčí matka, ale zrovna tak se dají pořídit látkové plenky za desetitisíce, ale furt jsou to jen plenky,které jsou na "..." 😀 😅

Takže se Vás ptám, je na tomto nosítku něco evidentně špatně? (co člověk, který se v tom nevyzná nevidí 😉 ..)

Přidávám foto a popis od prodejce 😉

Děkuji 🙂

"Provedením prakticky shodné s nosítky ERGOBABY CARRIER - stejně kvalitní zpracování -materiál 100% bavlna- pro dítě od 3 měsíců do 2 let - nosnost 20kg - prodyšná podšívka a popruhy pro cirkulaci vzduchu - pohodlné široké popruhy - dokonalá podpora hlavy a zad - design zajišťující ideální rozložení hmotnosti - robustní nastavitelné boční přezky, otevíratelné i jednou rukou - více možností nesení dítěte-viz. foto - dobré zpracování - úložné prostory, kapsa na zip - integrovaná pokrývka hlavičky (ochrana před sluncem apod.) "

atinkaa
7. črc 2014

inak
@lerda ja by som dnes kupila toto
http://www.ebay.de/itm/221467374042?_trksid=p20...
je to parada do 4rokov, krasne, fajne, referencie vsade uplne top 😵 😵

saralinda
7. črc 2014

Nejsem odbornik, ale podle me vypada nositko dobre. Sama jsem spokojenou uzivatelkou Kibi - to tve nositko asi nema moznost menit sirku latky mezi nozickami, coz je trochu minus, ale asi to nema dost nositek. Jeste bych, byt tebou zkusila zjistit kvalitu zapinacich spon, aby neco vydrzely. Treba Kibi ma spony opravdu mohutne a navuc je tam funkce "lock", tim se spona jakoby zamkne, aby se nemohla nejakym nedopatrenim otevrit.

Nepremerovala jsem, ale podle brazku mi prijde nositko dobre a pokud ho nebudes pouzivat casto, tak si myskim, ze postacujici.

lerda
autor
8. črc 2014

@atinkaa Vypadá hezky a moc pěkný vzor 🙂 .. neumím německy, tak jsem si to našla na ebay.com, škoda, že ta cena se pak už šplhá.. ☹ Já se zakoukala do jednoho ErgoBaby, ale u nás jsem koukala, že se sehnat v téhle barevné kombinaci snad ani nedá, doba dodání nejistá.. Tohle je ono, ale tohle zase bude ten fake, jak tu o tom každá mluví.. http://www.ebay.com/itm/Brand-New-ERGO-Original... i když jak jsem pročítala a koukala na ty stránky jak to od sebe rozpoznat, tak mi to jako velké rozdíly nepřišlo.. Přezky vypadaly stejně jako na originálu.. a látka se taky tvářila pevná... Co myslíš? ☹

atinkaa
8. črc 2014

@lerda uprimne,...na fake na mna dost drahy spas...ak na nom nejaky popruh praskne tak mi to pride bez moznosti reklamovat dost na houby 🙄

nechces radsej nejake bazarikove omrknut?

jenny.kay
8. črc 2014

Co třeba jako alternativu mei tai? Stojí pár korun, je skladné a nosí se v něm skvěle. Manducu mi starší dcera nenáviděla, o mei tai se pere s mladší, která je v něm nejspokojenější miminko.

lerda
autor
8. črc 2014

@atinkaa Máš pravdu, ta reklamace by byla naprd...
Tak jsem to nakonec vymyslela úplně jinak. Bazárkovou jsem nechtěla, takže po vzoru jedné slečny, co psala na předchozí stránce jsem si objednala nové nosítko Manduca. Našla jsem barevnou kombinaci, do které jsem se zamilovala 😀
http://www.mamaja.cz/noseni-deti/manduca-true-e... už mám objednáno a čekám na doručení 🙂

Ještě jednou moc děkuji všem za názory a rady 🙂 😉

lussinka21
7. lis 2016

ja tohle,nositko,mela a to že se vsude prodava ma jen jeden duvod lidi koupi,na ali za par koru a prodavaji za dvakrat tolik tez sem,videla na sbazaru za 600 a na ali je za 300 kdyz nechces origo za 2000 kup radsi sama na aliexpresu za 300 protožebna tom aspon,nikdo nevydela jen,upozornim je to padele a barva latky bohužel jasi pouští v horkem počasi mely sme ho přes leto a jak se maly i,ja potily ta sd zacala obarvovat ta bilo kytickovana latka ze,vnitr