Jakou pořídit krosničku pro dítě rok a půl staré?

mnaulink
14. bře 2012

Prosím o radu na co se mám při výběru zaměřit, jaké máte zkušenosti a co se osvědčilo? Děkuju

palomitacheca
14. bře 2012

Měli jsme od kamarádky půjčenou krosničku Chicco, abychom vyzkoušeli, jak nám bude pasovat. Jelikož se v ní synovi líbilo (měl asi 8 měsíců), tak jsme si během měsíce koupili vlastní krosnu Salewu koala 🙂 Je fajn, že má i batoh, kam se dají dát potřebné věci. Syn má 2 a čtvrt roku a pořád se v ní může pěkně nosit 🙂 A že už jsme s ní toho nachodili hodně.

hanulka190
14. bře 2012

Máme krosničku salewu koala, můžu jen doporučit,super řešená, různé kapsičky, docela velký prostor pod sedátkem dítěte-třeba na oblečení a sváču 🙂 Chicco jsem měla na zádech asi hodinu, už nikdy více, malý mi z ní visel do strany..děs, radši si připlatit

pejtho
14. bře 2012

S vlastní zkušeností nepomohu, protože zatím také jen vybíráme....Salewa je určitě výborná volba, ale na nás trošku dražší. Stejně tak třeba Ferrino....Nemyslím, že jí budeme využívat nějak pravidelně-spíše jen sem tam na nějaký výlet. Líbí se mi Zopa Carrier Plus-je i cenově dostupnější.
Ale možná mrkneme pak po nějaké použité. Chicco bych i podle názoru kamarádek nedoporučovala!

zdenka561983
14. bře 2012

my mame od značky zopa a jsme spokojeni i za dobrou cenu🙂