Jakou velikost oblečení kupujete?

amira55
27. říj 2009

ahojte🙂
taky máte ten problém že jedna velikost zimních věcí je Vám tak akorát a druhá obrovská???koupila jsem malému zimní bundu a je v ní jak sněhulák, ale u té o číslo menší jsem měla strach že mu bude do konce zimy malá...
jak to řešíte?dvě bundy?na to bohužel nemám...
malej má něco málo přes 80 cm takže 86 o.k. ale 92 malá...

už mi z toho hrabe ☹ ta 92 když ho posadím do kočáru je taková nařasená mohutná tak nevím...¨

máte taky někdo tenhle problém????

soanpe
1. lis 2009

no apon, mně HM přijde celkem drahý 😅
jako za bundu nebo kombinézu nedám 1000,- 😝

body maj skoro za 200,- a kvalitka nic moc. čepice 400,-tak to je jako v nextu
a kromě Hallo Kitty tam většinou nic nemaj 😖

jijitka
1. lis 2009

Aponchie - 😀 😀 negativní věci z hader - tak to jsem ještě neslyšela.. To se chystám, že si tam vyhrabu nějaký kabátek na zimu pro sebe, protože na ty 2 měsíce, co budu chodit s břichem, se mi fakt 2000,- za nový dávat nechce. Ale co budu dělat s tou negativní energií, nevím ☹
A co se týká HM - nějakou dobu jsem žila v USA, kde oblečení v HM nebylo tak předražené jak u nás, ale zato byl daleko větší výběr a kvalita byla taky jinde. To samé říkají ti, co HM nakupovali v Anglii (s tím zkušenost nemám).
JEště mi docela slušně vychází CA, jak do kvality, tak ceny.

soanpe
1. lis 2009

jijitka,
tady je průser,že je fakt všecko předražený a jde sem asi 2.jakost 😝
v USA máme příbuzný a jen čumím, co vždy přivezou 😖

jijitka
1. lis 2009

Soanpe - tak je to bohužel s každou značkou, která se u nás prodává. Jak to např. dopadlo s některými obchody Diesel - Italové přestali dodávat zboží, když zjistili, že to, co je u nich ve výprodeji se u nás prodává jako super novinka.
Nevím, jestli se v Praze někde prodává zn. Old Navy nebo Gap, v Ostravě je jeden obchod, kde mají pár věcí z Navy a je to děs a ještě k tomu drahý. Přitom v USA jsou obě značky cenově dostupné pro každého a i to nejlevnější oblečení je kvalitní (doma nosím tričko z Navy, které jsem kupovala asi před 8 lety - nejsem takový skrblík 🙂 , ale ono je prostě furt jak nové, žádné švy šejdrem, vytahané lemy atd). Když se vlastně tak zamyslím, tak mám ve skříni spoustu věcí kupovaných ještě v USA, tj. 8 a více let.
Tak si říkám - ještě že u nás nejsou kavárny Starbucks - tam by i obyč. kafe stálo dvě stovky a stejně by to vařili z Jihlavanky 🙂

soanpe
1. lis 2009

jijitka
ty kavárny tu už jsou a s cenou ses nesekla 😝 😀
já jezdím nakupovat do Německa(jsem s tím už trapná 😀 ) ale i ten blbej Next tam je o 1/3levnější a cestou to vezmu přes jídlo. tady už skoro nenakupuju.chleba si peču v dom.pkárně a ty směsi si taky vozím z Něm.nebo si jezdím pro cvrčovickej 😅

aponchie
2. lis 2009

soanpe ja jsem psala o vyprodejich v nem..ja mam tolik veci za pakatel z tama posledne mam overalky a tricenka po 20kc kus to jde ne? 😎 kombinezy mam z vyprodejaku italske chicco kus 30kc 😎

aponchie
2. lis 2009

dala sem do alba ochutnavka toho co mam 😎 HM vyprodeje nemam jeste vsecky nafocene..fotim to pro babicku apod.ale jak rikam u nas v Ostrave je vyprodej uplne cenove jinde nez ve Zline proc to nevim 😝

soanpe
2. lis 2009

apon
napadlo mě,že ty ceny ve výprodejích se liší podle kupní sílůy a poptávky. co vím,tak příbuzní z Ovy jezdí hodně na nákupy do Polska,takže obchody v Čechách musí hooodně snižovat ceny.
Já v ČR už fakt nakupuju jen ve výprodejích a v bazárkách 😀 😝

aponchie
2. lis 2009

v Ove je vsecko z Polska tak je logicke jet pro to radsi do polska kdyz to tam vyjde levneji zase Zlin je lepsi nez Ova je to bohatsi podnikatelske mesto tak nechapu ten nepomer cen ,ale co uz ja mam asi i stastnou ruku 😎

soanpe
2. lis 2009

no zas tak logické mi to nepřijde, protože dost polských "podnikatelů" trhovců jezdí do Prahy do čínských velkoskladů 😅 a pak si to jezděj Češi kupovat 😅 do Polska. 😀 😀 😀
ale jinak to ,co je vyrobený fakt v PL je celkem dobré kvality,čepičky,punčošky atd.

aponchie
2. lis 2009

tak ne no mas pravdu 🙂

kacka.va
3. lis 2009

myslím, že jedna bunda pro běhající dítě je fakt málo, já jsem vloni koupila ve výprodeji super bundu zlevněnou asi z 1200 asi na 450 a letos jsem přikoupila kombinézu od Tchiba, co jsou zvlášť kalhoty a bunda, ale dá se to spojit v kombinézu, takže super.

soanpe
3. lis 2009

apon,zrovna dnes jsem Sofí doplnila šatník o polské tepláčky 🙂

aponchie
3. lis 2009

tchibo ma krasne veci ..ja male koupim jednu dve veci v dane sekci kvalitni a drahe a pak vyprodejove veci na dorvani..ono az vam zacnou chodit do skolky kde to rozervou prodrou tak jim za litr gate nedate 😀

soanpe
3. lis 2009

apon,
tchibo nám je ještě hooodně veliký,ale chlapovi jsem tam pořídila výbavu na lyže ve výprodeji v Něm.za 1200,-termomikynu, bundu a rukavice 😎

aponchie
4. lis 2009

ja ted cekam na puncosky su zvedava jake budou ..ja sem v Polsku objevila puncosky nejake znacky Vola nebo Wola ted nevim presne a jsou fakt super zadne nitky uvnitr

aponchie
4. lis 2009

http://www.wola.cz/

nevim kolik stoji tady v Auchanu polskem retezci jsem je brala za 60Kc na nase

soanpe
4. lis 2009

jo woly jsou dobré
kupovala jsem je v outletu taky za 60,- ,když holce byly 4m a jsou super natahovací a jsou jí ještě dnes 😨 😉
docela se tu objevuje i cactus clone a na to,že body s cvočky nanrameni stojí 69,-tak kvalita je slušná

aponchie
4. lis 2009

ja potrebuju sehnat body dlouhy rukav nejlepe ne pres hlavu,ale zavionovaci a aby nepadalo z raminek a nestalo moc 😝

jijitka
4. lis 2009

Apon - body dl. rukáv, celé rozepínací (2 cvočky na bříšku) jsem viděla v Ově v CA - nahoře v dětském.
V balení byly 2 ks, cena myslím kolem 200,-.

erinka83
4. lis 2009

Aponchie, nechceš mi příště taky něco za 10 Kč přivézt?? 🙂

aponchie
4. lis 2009

to nemas tak daleko sem 😎 je to2x rocne vi se to tyden dopredu ted to bylo v rijnu a listopadu a uz asi nebude mozna na jare a pak opet podzim,ale je to hrabarna na zemi hromady a mas pytel a hrabes no 😀

jijitka to je celkem dost ja potrebuju 6kusu at to denne neperu 😝

erinka83
4. lis 2009

počkej a kde to teda přesně je??

jijitka
4. lis 2009

Aponchie - njn taky mě ta cena docela odradila. Ale zase to byla jakási biobavlna (koukám, že dneska už máme všechno Bio.. 🙂 ) na omak veeeelmi příjemná. Ještě mě napadá, že občas se docela slušný a levný věcičky najdou v Kiku.

aponchie
4. lis 2009

kaslu na biobavlnu a pro me je to drahe v tom smeru,ze ona to zaprasi ja to tak svatecne prave nehlidam tak kuknu nekde na MMB ja nakoupilu v HM biobavlnu na kseft akorat stalo to 20kc kus 😲 tak si mi za to nechce davat pak 200kc

erika je to v Katerinkach na sidlisti v telocvicne zakladni skoly Sramkova