Je možné, že se dvouměsíčnímu mimču nelíbí v mimivaku?

jasminy
27. pro 2010

Koupila jsem mimivak. Miminko je tam jako v šátku - v klubíčku nebo klokánek (pro větší děti). Ale mojí malé se v něm asi nelíbí. Když jí tam zkouším dát, začne plakat. V náručí se nosí ráda. Dá se to miminko naučit nebo se musím smířit s tím, že tam nechce? Máte někdo podobnou zkušenost?

ivarei
27. pro 2010

Zkusila bych to ještě jednou za nějakou dobu, my nakonec museli pořídit klokanky babybjörn, tam se jim líbí moc - asi od 10 týdnů.

sarlotta
27. pro 2010

jasminy ve 2měsících je na vak docela pozdě, ale nevzdávej to a zkoušej ji tam opatrně dávat a hodně podpírat rukama ze začátku, aby měla pocit bezpečí, že ji dobře držíš a postupně ji pouštěj. Napřed si vak nasadíš na sebe a první se do vaku dává zadeček a potom hlavička dítka 😉 Zkus se třeba houpat na relax baloně s ní ve vaku, nebo ve stoje ji houpej, stejně jako když ji chováš. Je možné, že se jí to nebude líbit...ale spíš je to tím, že jsi nezačala hned od narození.

kikimaruska
27. pro 2010

Syn byl hodně moc uplakaný od narození...brečel opravdu stále a při každé činnosti krom krmení, nebo trochu spánku. Koupila sem tenkrát mimivak od Red Castle a měla pujčený i šátek, ale nechtěl v tom být a bylo to ještě horší...Jediné, co se mu líbilo, tak vozit a vozit a vozit v kočárku, doma houpat v lehátku a v autosedačce, když jsme cestovali...Šátek jsme vrátili bez použití a vak prodali...jediné co snesl, bylo pak v 5 měsících na chvilku klokanku...ale vak ani šátek ne...a kamarádky klučík to samé...vak prodala a když, měla malého v klokance.

simonceli
27. pro 2010

Malá nesnášela babyvak i klokanku... strašně v nich hulákala a když jsem jí vytáhla tak se za chvilku zklidnila. Takže si myslím, že to možné je.

luciina
27. pro 2010

Tak my nepoužívali vak od narození a Eliška je v něm v pohodě. Používáme ho jen, když jdeme o 4 vchody vedle k Dr..

paolin
27. pro 2010

ahojky! Vítek nesnášel baby vak, časem jakž takže snesl šátek. naopak Adámka jsem nosili ve vaku od malička a byl max spokojený. určitě záleží na dítěti. pa 🙂