Klokanka od narození, poraďte vhodnou

zlatickamoje
31. kvě 2013

ahoj maminky mam dotaz mame temer 3 tydeniho chlapecka a pomalicku premyslim na klokankou.muzete mi nejakou poradit ktera je vhodna od narozeni?vzhledem k tomu jaky mame ted pocasi tyk bych ji dost vyuzila na to kdyz potrebuji akutne do kramu a pritel je v praci.samozrejmne v tom honzik nebude cely den bude to jen vzdy na chvilku a ne kazdy den.mam moznost koupit ACTIVE INFANT ale radeji se ptam na rvniho jsme mela od chicca a tam byl az kdyz byl vetsi dekuji za rady

berenika39
31. kvě 2013

ahoj, napiš do skupiny Nošení dětí, tam určitě budou vědět nejvíc, mají zkušenosti. Jinak za sebe - kde dítěti visí nohy, tak je špatně, musí mít podsazenou pánev, novošek patří do šátku atd. Tyhle rádoby moderní monstra - nevím, já bych do toho dítě nevěšela....🙂. Ale fakt zkus tu skupinu, určo vědí víc🙂
https://www.modrykonik.cz/skupina/1994/detail/

martinakl
31. kvě 2013

Taky bych se vyhla klokance. Kup buď šátek nebo ergonomické nosítko. Např. Manduca má novorozeneckou vložku. Ta jde dokoupit i k Ergo Baby. Jsou dražší, ale já koupila Manducu v super stavu bazarovou a stála mě 1700.
@zlatickamoje

katyxq
31. kvě 2013

Žádná klokanka není vhodná od narození ani později, vhodné (za určitkých podmínek) jsou babyvak, ergonosítko s novorozeneckou vložkou nebo šátek (pevný nebo elastický).

leikkka
1. čer 2013

já za sebe doporučuji určitě manducu nebo šátek - mladší syn je v tom od narození 🙂 jak píše katyxq chce to ergonosítko

pppxx
1. čer 2013

Na male miminko jsem mela baby vak od Haipa Daipa, byl perfektni, dite sup do vaku a bylo, vazani satku jsem se bala.
Asi od peti mesicu jsem pouzivala nositko od Liliputi a to bylo taky bezvadne