Klokanka pro díte. BABYBJÖRN nebo Red Castle?

lucinecka.cz
2. srp 2009

Zdravím všechny sečtělé poradkyně
potřebuji poradit s výběrem klokanky.
Nakonec jsem vybrala dva tipy -
BABYBJÖRN Baby Carrier Original Classic

http://www.babybjorn.com/en-gb/Eng/products/Mob...
http://viewer.zmags.com/publication/d93d92f9#/d...
http://www.babybjorn.com/en-gb/Eng/products/Mob...

a RED CASTLE SPORT

http://www.redcastle.fr/fiche-produit/p/porte-b...[cat]=158&tx_ttproducts_pi1[backPID]=28&cHash=550251a048

chtěla bych od Vás poradit, která bude pro dítě lepší.
neplánuji ji nosit neustále, ale mám starší dítě 2,5 roku a když ho budu stíhat po bytě či někam budu muset na skok, tak jsem přemýšlela, že bych klokanku využila
Prosím tety - poradtě.
za jakoukoliv radu budu vděčná

shaula
3. srp 2009

Ronie - se šátkem by to šlo, s Ergem nevím, to jsem sama zvědavá, jak se ti povede ty popruhy vést tak, aby to dětem nevadilo... Budu ráda, když tu pak hodíš fotečku🙂 (Tedy pokud jsi to myslela vážně🙂 A propos, já to zkusila, jen ze studijních důvodů, to měli kluci cca 7 kilo každý, a nebyla to sranda🙂 Po pár minutách jsem je vytáhla 😀 Jestli najdu fotku, tak ji sem hodím, ale nesmíte se smát mé vizáži 😀 😀 😀

johanda
3. srp 2009

ronie, jde to, jednou jsem to zkoušela s kámoščinou holkou a tou svojí a jako dalo se, ale moc dlouho bych to nezvládla a dělat něco doma v podobě kulovitého útvaru s břuchem vpředu i vzadu bylo nepředstavitelné.
btw já už ergo prodala, těžce jsem se loučila, ale Johanka ho asi 4 měsíce docela intenzivně nesnášela. Budeme muset koupit nějakou dobrou krosnu, bo vysoké hory pěšky ještě nedá.

soanpe
3. srp 2009

shaula,
už se těším na foto 😉 😀

sirinka
3. srp 2009

ja neviem, obcas ponosim klaru na chrbte v manduce...ma 14,5kg a da sa, ale dve si neviem predstavit.

shaula
3. srp 2009

Soanpe, máš ho tam 😉

Ronie - jak píše Johanda, absolutně nic se takhle nedá dělat, i pohybovat se bylo náročné, připadala jsem si jak Santa Claus s panděrem vepředu (to mám i normálně, ale menší 😀 😀 😀 ) a baťohem na zádech... No pocit nic moc, jestli budeš zvládat nosit 2 děti najednou, tak klobouk dolů... Já to řeším kočárem a na výletech (zatím tedy jen krátké procházky na chajdě) nosím já jednoho a manža druhého.

soanpe
3. srp 2009

shaula
😀 😀 😀 😀
první, co mě proběhlo hlavou, při pohledu na fotku, byl film S tebou mě baví svět, jak tam děti řvou: "Albert je indianská babička!" 😀 😀 😀

ronie
3. srp 2009

pokusím se pokus udělat a zdokumentovat, to je takové řešení na chvilinku-Oli už ťape hodně sám,ale neujde moc, tak se chce potom poponést, já unesu hodně, sice sem teď zhubla asi 10kg a svaly-sme byli s malou v nemocnici, tak nervy, stres, ale stejnak si myslím, že váha nebude problém-samozřejmě fakt jen na chvilkové poponášení, spíš myslím, že bude problém sjednotit ty popruhy tak, aby to hlavně Julince na břiše nevadilo, tak uvidíme, zítra to zkusím 😀 😉 Ale jinak mám kavlitní dvojkočár ze kterýho jde jednoduše udělat mono monokočár, takže sme 100% variabilní a vždycky to nějak vymyslím 😀 Mě nejde extra o nějakej tělesnej kontakt-to ani moje děti nijak moc nevyžadujou, ale třeba na hřišti lítat za Olim s kočárem je už téměř nemožný, tak dám Julču do erga a běžim, kočár pod stromem, připravenej na unavenou Julinku, aby se pohodlně vyspinkala 😉 Jinak soanpe-já v obou těhu nahoře 22kg 😝 tak vím co myslíš, momentálně sem ale pod svou prapůvodní váhou a musím říct, že zase řešim spíš opačnej problém než ty-do sebe něco dostat 😝

strašně se zakladatelce omlouvám za off toppic 😔

ronie
3. srp 2009

nehodlám nic u toho dělat holky-jen jít, soustředit se na každej krok a na to, abych u toho nezhebla 😀 😀 😀 😀

ronie
3. srp 2009

těch 10kg bylo hodně s nadsázkou 😀 😀

shaula
3. srp 2009

Ronie, prosím, jakou značku kočáru máš? Dost mě to zajímá, protože jsem po něčem obdobném v těhu koukala a nic vhodného nenašla... Mám na mysli dvojkočár, který se dá rozpojit, abych mohla vézt jen jedno dítě...

Soanpe - máš pravdu, taky jsem si tak připadala 😀 A kdykoli jsem si dala prcka do šátku, tak jsem o sobě říkala, že dělám indiánskou babičku 😀 😀 😀

ronie
3. srp 2009

icoo platon duo, fakt bomba, samozřejmě má své mouchy včetně ceny, ale sem za něj vděčná,prodali sme předtím geniální ingelsinu což sem skoro oplakala, ale sem spokojená a inglesině šlape na paty 🙂

ronie
3. srp 2009

pro dvojčata ale není-je to sourozeneckej,myslím, že 2 korbičky na to naklapnout nejdou, my máme 2 sportovní sedajdy a jednu vložnou tašku, ten kočát má moře vychytávek 🙂

petul.a
3. srp 2009

Ahojky

Tak my taky používali klokanku Chicco a byli jsme s ní naprosto spokojeni. Je fakt, že jsme ji teda použili spíš výjimečně, protože máme bezva kočárky - kombinaci i golfky - a Barunka je v kočárku ráda (a vzhledem k tomu, že kombinovaný kočárek je teréňák, tak s ním jezdíme i po lesních cestách, dokonce i přes pole 😀). Ale např. na cestu busem do města v době, kdy malá ještě nebyla v golfkách, pro nás byla klokanka řešením - s teréňákem jsem si někdy do autobusu prostě netroufla, když jsem věděla, že to bude takový ten s užší uličkou. Taky jsme Barunku párkrát dali do klokanky, když jsme šli jen na krátkou procházku a chtěli jsme jí ukázat svět z trošku jiné perspektivy než z kočáru 😉 Byla v ní naprosto spokojená, často i usnula. Používání klokanky mi posvětila i rehabilitační sestra, ovšem až od doby, kdy děťátko drží hlavičku. To mě teda napadlo i samotnou 😉 Šátek jsme taky zkoušeli, ale ten u nás teda neuspěl. Zrovna ho prodávám, tak kdyby měl někdo zájem, písněte do IP. Je to značka Medley, 100% bavlna, elastický, 5 m dlouhý, barva cihlová. Je jen vypraný a vyzkoušený. Mám k němu tištěný návod asi s 8 úvazy. Tetkám koníkovkám bych udělala cenu 😉

Ještě jsem chtěla říct, že pokud bych plánovala nosit dítě hodně nebo třeba nosit i starší dítko, asi bych volila Manducu. Kámošky ji mají a mně se moc líbí. Ale jak už se tu psalo, všechno je lepší vyzkoušet, je-li možnost.

shaula
3. srp 2009

Aha, díky, teď jsem na něj mrkla - mně se nelíbí kočárky za sebou, takže tenhle bych určitě minula tehdy i teď 🙂 Ale díky.

soanpe
3. srp 2009

icco má super kočárky
jenže nějak nikde je něměli,když jsem bybírala kočár ☹

ronie
3. srp 2009

no já zase radši za sebou-do mhd se přeci jen líp vlezeš, u mě to vyhrál jen kvůli tomu, že je to jedinej dovjkočár, předělatelnej na mono a to fakt jednoduše, je fakt variabilní 😉

shaula
3. srp 2009

Ronie - já na MHD odkázaná nejsem, chodím většinou pěšky (pokud cesta tam trvá méně než hodinu, tak je to pro mě OK 🙂 ). A kam se nedostanu pěšůro, tak až na výjimky jezdím autíčkem, takže tohle mě zase až tak netrápí. Na těch kočárech za sebou se mi nelíbí to, že zadní dítě nevidí skoro nic jiného než korbu toho předního 😒
Omlouvám se všem za příspěvek mimo téma, už končím 🤐

ronie
3. srp 2009

já se taky omlouvám a taky poslední větu-u icoo, právě můžeš dát sedajdy zády k sobě, takže každé dítko vidí krásně ven 😉 , akorát jen jedno na tebe, u sourozenců tohle fakt nevadí 🙂 Jdu spinkat, dobrou noc, ať dětičky sladce spinkají a jsou hlavně hlavně zdravé 😵 🙂

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz