Krosna/nosítko pro mimčo. Podle čeho vybírat?

smejdik
16. pro 2009

Ahoj holky,

chcem koupit krosničku/nosítku pro dcerku, bude jí rok, a nevím podle čeho vybírat. Na trhu jich je dost, ale chtěla bych cenově rozumnou, lehkou a asi tak do 20 kg nosnost, líbí se mi chicco caddy, ale to je jen do 15 kg. Máte s ní zkušenost?Nebo poradíte mi tip...

moc díky

smejdik
autor
18. pro 2009

na tu Salewu se díval manžel, je pěkná, ale nevim, jestli bychom jí naplno využili, protože fakt nejsem žádní horolezci:(, ale je fakt, že už jsem si jistá, že nechci nosítko, ale krosnu....

gepe
30. zář 2014

Obnovuji diskusi 🙂 nasi mlady bude za chvili 14 mesicu, ma Ergo, chceme vsak na hory apod krosnu na dite.
Jakou mate? Urcite chceme i se striskou, trmeny atd. Diky 🙂

janapavlik
30. zář 2014

Máme krosnu zn. Corazon Panda, je to česká výroba. Krosna je vypolstrovaná, lehká, má stříšku, třmínky na nožky a pláštěnku. Nosí manžel, je s ní spokojený a naše nejmenší taky, nosí se v ní od necelých 10 měsíců 🙂

gepe
30. zář 2014

@janapavlik kde jste ji prosim vybrali a koupili? Resp. vybirali jste osobne ci pouze eshop? A diky moc za tip 🙂 heureka my vyjela primarne akorat nejvic Deuter prave a prislo mi divny, ze by byl nejprodavanejsi.

gepe
30. zář 2014

@janapavlik podivali jsme se na ni a diky Tobe mame asi vybrano 😅 jeste se mrkneme na ni primo v kramu a zrejme koupime 🙂 on u nas taky nosi vic manzel a ta vase se mu hodne zalibila 🙂 cetli jsme i http://www.lideahory.cz/starsi-novinky/1637-cor... takze jeste jednou, diky moc za tip!

janapavlik
30. zář 2014

@gepe není zač, jsem ráda, že jsem pomohla 😉 Kupovali jsme ji přes e-shop, ani v kamenném obchodě jsme nebyli. Kupovali jsme na www.outdoorkids.cz.

janapavlik
30. zář 2014

@gepe jo, a v ceně nebyla ta pláštěnka a třmínky na nohy, to jsme dokupovali k tomu zvlášť 😉

gepe
30. zář 2014

@janapavlik koukala jsem, to nevadi, ze zvlast 🙂 Outdoorkids znam, objednavali jsme tam uz. Divala jsem se, ze Corazon zastupuji tri prodejci v Pze, tak se tam vypravime, jakmile mu bude lip (asi chripka). Jeste jednou diky! 🙂

janapavlik
30. zář 2014

@gepe není zač 😉 Ať jste s krosnou spokojení! 🙂

gepe
30. zář 2014

@janapavlik budu referovat 😉 za 14 dni jedeme nahory a chceme uz krosnu s sebou, preci jen Ergo je spis na kratsi tury a do mesta 🙂

gepe
30. zář 2014

@janapavlik pri velikosti nasi maly, tak jsem to myslela s Ergem. Sice mame i kocarek all terrain, ale krosna je krosna 😅

janapavlik
30. zář 2014

@gepe my už krosnu využíváme tak 50 na 50 s kočárkem. I na větší procházku ji bereme, třeba když se jdeme projít za město. O horách ani nemluvím, na to je krosna super věc. Teprve začínáme a určitě ji využijeme. Malá je v ní zatím spokojená a to je to hlavní. Manžel už chtěl nosit dříve, malá nám už sama seděla v 7,5 měsících, ale zdála se mi do toho ještě malá, tak jsme počkali, až trochu povyroste.
Tak doufám, že se v ní vaší malé bude líbit!

lady11111
26. čer 2015

Maminky neleží někomu doma Kibi? ráda koupím! nejlíp starorůžové, fialové nebo modré květy 🙂 děkujuuu

pavlicka22
14. črc 2015

Ahoj, můžu se zeptat, jak staré (velké, těžké) dítě jste nosili v krosničce? Jde mi o to, ,jestli má cenu kupovat nebo je lepší upravit letos a za rok výlety (s kočárkem nebo délku). Teď má 14 měsíců. Díky.