Manduca. Jaké má klady a zápory?

eatygrenee
12. kvě 2009

Ahojky holky, máte někdo Manducu a jste spokojeni? našla jsem podobná témata i na volné diskuzi, ale tady ve výbavě ne. Rozhoduji se mezi šátkem, babyvakem a a manducou či jiným ergo nosítkem. Krosnu nechci.Šátky si hodně chválíte, ale bojím se úvazů. Manduca je s vložkou vhodná i pro novorozeně jsem se dočetla a tak nad ní uvažuji, ale ta cena.. 😒 Prosím, poradte. Díky

verusinek
8. kvě 2010

Tak my dneska byli se zazipovanou, teda a dobrý, měla jsem strach, že se mi malej bude furt vyklánět a taky, ale dobrý a když usnul, tak jsem jí rozepla, takže paráda, díky moc 😉

parvitas
9. kvě 2010

Ahojte, viete mi pls poradiť, kde ste kupovali Beco? ďakujem

lul
9. kvě 2010

ziadna manduca na predaj?

cerkris
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sambucca
12. kvě 2010

Poslusne hlasim ze jsem koupila Manducu Olive Blush!!!! A desne se na ni tesim 😝 😀 !!!

geegee
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verusinek
12. kvě 2010

sambuca tak snad budeš spokojená, my jsme moc 🙂 😵

zdeniii
13. kvě 2010

Ahojky holky a od kdy nosíte míma v manduce? 😉

babulina
13. kvě 2010

my sme boli v manduce cca od 3mesiacov, rozmyslam ze skusim asi teraz o trosku skorej, ale nejako nemam doveru voci tej novonarodeneckej vlozke, inak zboznujem manducu bez vyhrad 😉

raady
13. kvě 2010

ahoj,
my jsem nosili v Manduce od 6 měsíců. Do té doby v šátku.

sussanah
13. kvě 2010

my sice mame ergo, ale taky jsme zacali nosit uz od 3 mesicu. Sice ze zacatku pozvolna, poradne na denni noseni jsme najeli az mel tak 5 mesicu. Do te doby taky satek. Od narozeni bych asi do nositka nesla,v tomhle mi prijde satek nenahraditelny.

nanika
13. kvě 2010

ahojte, ja som maleho v manduce nosila tusim od roka, ale dceru teraz uz od mesiaca. Urcite by som to neriskovala pri dlhodobom noseni, ale tu pol hodinku, hodinku zvladne, pekne zaspinka a je spokojna. Tej vlozky sa netreba bat, je fajn.

lamarika
13. kvě 2010

malýho jsem nosila asi od 3 měsíců v manduce, ale tohle druhý budu nosit asi dříve

zdeniii
13. kvě 2010

Děkujuu, máme zatím šátek, ale rozhoduju se koupit manducu. Hlavně pro tatínka... 😉

katka.carska
13. kvě 2010

Zdenii,
ja este nenosim, mimiska sa mi nepodarilo dobre napasovat do tej vlozky, tak som ju odlozila bokom. Pouzivame aj s manzelom zatial len satku. Mne je naviac Manduca nejak velka alebo ju neviem dobre podotahovat. Bedrak hoci mam na minime, mi klesne aj s miminkom dost hlboko, nie je v pase.

danula.ch
13. kvě 2010

ahojte, v pondelok mi prisla pozicana Manduca, prvy krat Davidko vrestal, druhy den vydrzal 10 minut, dalsi den hned zaspal na hodinu a dnes zase vyse hodiny. takze idem objdenavat Olive blush, strasne sa mi paci 🙂
a ja si neviem vyhachvalit volne ruky 🙂
nekupujem len koli Davidkovi, coskoro planujeme aj druhe mimi, ked este to prve nebude mat dva roky, ak sa nam podari. a kedze nechcem surodenecky kocik, tak to na nejaky cas Manduca vyriesi 😉

baca
13. kvě 2010

Ahoj, pujčila jsem si Manducu a už si ji necháme. Měl ajsme ji půjčenou i na podzim, ale nějak Báře neseděla. Teď už je to ok a má ji akorát ke kolínkům.
Chci se zeptat, na podzim mi ji poslali v takové látkové taštičce a teď v krabici, ale bez tašky. Nevíte o tom něco?

danula.ch
13. kvě 2010

pisalo sa tu o termopradle pre miminka, neviete kde sa to da kupit? alebo aspon ktory vyrobca vyraba aj pre dojcata ak vobec nejaky? prosim poradte, blizi sa leto 😉

baca
13. kvě 2010

Tak jsem se teď dívala na Bránu a prodávají tam náhradní obal na Manducu, tak jestli to je ono...?

baca
13. kvě 2010

danulo, doporučuju body z merinovlna s příměsí hedvábí - koupíš určo na Branakdetem.cz nebo na Nosenideti.cz

danula.ch
13. kvě 2010

baca dakujem, idem to pozriet 🙂

lamarika
13. kvě 2010

baca, začali trochu šetřit a už se manduca prodává bez tašky.
danulo: můžeš koupit aji v moiře funkční body 😉

baarca
13. kvě 2010

Katka.carska: jak jsi veliká? Já mám 159cm, 45kg a manducu si v pohodě krásně zmenším a dolů mi nepadá. Právě pro to jsem si vybrala jí, že jde dobře zmenšit a že se dá nosit se skříženými popruhy, což je pro mě taky mnohem lepší.

danula.ch
13. kvě 2010

na brankadetem som termopradlo nenasla, ale na nosenideti je toho dost na vyber aj ked dost drahe, no ale ked to pomoze.........pozriem aj tu moiru
myslela som si ze pre take male mimina sa termopradlo nevyraba a nakoniec si mozem vybrat, dakujem 😀

emjee
13. kvě 2010

na branakdetem je urcite moira aj vlneno-hodvabne oblecko - objednavala som 😉

katka a preco nosis manducu v pase? nema sa to nosit nizsie? skus nosit s prekrizenymi pruhmi, pojde ti to lepsie dotiahnut 😉

katka.carska
14. kvě 2010

ďakujem za rady, skúsim krížiť popruhy, to ma ani nenapadlo. Mám k nej len taký nejaký stručný návod, nenávod a tam je napísané, že mimi má byť tak vysoko, aby ste mu "mohli pobozkať hlavičku", a to mi nejde. O krížení popruhov nič...

lamarika
14. kvě 2010

katka: Tady je návod http://www.mamajainfo.cz/pdf//manduca_cz_sk.pdf
Jinak na té mamjeinfo je i oblečení pro maminky a mimi

reruna
14. kvě 2010
jana17
23. kvě 2010

Ahojte babulky,
mozno blba otazka, ale kupili sme si manducu a vobec tam tu nasu smoulinku neviem napasovat ☹ ako keby nemohla roztiahnut nozky, alebo co a nasilu ju tam nechcem napravat. Neviete poradit? Nemali ste s tym niektora problem? Uz som premyslala aj nad tym, ze ci to nemoze sposobovat to, ze balime nasiroko a ma tam teraz riadnu nosu.

mneme
23. kvě 2010

jana, mozno je dcerka este malicka, my sme s mdc mali zo zaciatku tiez ten problem a s novorodeneckou vlozkou to bolo este horsie. v mdc som zacala nosit az cca. od 5 kg, dovtedy v satke 😉