Manduca, novorozenecká vložka je v ní našitá?

rohatazizala
16. říj 2017

Ahoj holky, chci pro malého koupit manducu a zajímalo by mne, jak je to s tou novorozeneckou vložkou. Je tam přímo nějak našitá, nebo se dá vytahovat? Chtěla jsem koupit od svou maminek, jedna mi řekla, že tu vložku prodala, druhá zase, že je tam všitá. Tak ať nekoupím nějaký padělek. Dík za info.

cartney
16. říj 2017

já mám tedy všitou a to mám manducu kupovanou letos novou. Jinak určitě poproste o fotky a mrkněte na net jak poznat originál manducu, na trhu jsou totiž i padělky a docela zdařilé tak pozor.

halmanovam
16. říj 2017

Ahoj, je tam přímo všitá, nebo já ji tak mám a kupovala jsem před dvěma lety. Manducu jsme využili hodně, ale nakonec jsme tu novorozeneckou vložku ani nepoužili, nějak mi to přišlo divný 🙂. Když byl syn úplně malý, tak jsme používali caboo a to bylo super, je to předvázaný šátek. Pamatuji si, že mi Manduca přišla na tak malé miminko taková hodně pevná a tvrdá.

rohatazizala
autor
16. říj 2017

Dík holky, konečně mám jasno. Já si pořád myslela, že to je vyndávací vložka 😀 teď už vím, co koupit.

halmanovam
16. říj 2017

A ještě mě napadlo, že nemusí být špatné si různá nosítka zkusit. My byli třeba s Manducou moc spokojení, ale syn byl malý obřík a brzy z ní vyrostl. Zkus kouknout sem, nosítek je tam hodně a přijde mi to docela šikovný: https://www.pujcarna.cz/vyhledavani/?datumano=0...
Hezký večer.

cerena
16. říj 2017

Ahoj, je primo vsita, ale stejne se nedoporučuje v ni mimco nosit. Spis stahnout dole tu latku pomoci treba nejake stuhy ( aby sire byla akrat ke kolennim jamkam). Ja koupila Manducu kdyz byly Dny Marianne se slevou a vysla na 2300. Z druhy ruky se ta cena pohybuje tez okolo 2000. Taky jsem se u bazarkove bala napodobeniny, proto jsem sla do nove. Jinak nam Manduca vyhovuje, vzdycky mi v ni mala krasne usne. 🙂 Na FB je skupina k noseni deti, jsou tam ruzne tipy nositek, rady co a jak, tak tam mrkni.

treasurka
16. říj 2017

Je všitá, ale z našich tří dětí jí (i jiná ergosítka a šátky) dvě děti bojkotovaly, takže doporučuji si někde nosítko půjčit a vyzkoušet co na něj bude prcek říkat 😉

almara2
17. říj 2017

Manducu jsem koupila novou, prostřední syn v ni jen řval a poslední v ni strávil minimum času a konec. Myslím,ze jim byla nepohodlná, je spis pro menší děti a ne pro moje obry s porodní vahou nad pět kilo. Každopádně byt vámi pockam,az se mimi narodí a zkusim to přímo s nim.

martyina
17. říj 2017

@rohatazizala mam také manducu a je to tak na pevno vsite

lorakv
23. led 2018

Ahoj holky, mate některá Manducu jako nositko (ne satek)? Opravdu se tam da dat i male miminko? Kdyz je ta novorozenecka vlozka vsita, tak se neda vyndat a pouzivat u vetsiho ditete? Cekame dvojcata a jde nam spis o to, abych mohla do Manduci jedno vlozit, druhe treba ve vajicku a presla domu z auta s jednou volnou rukou treba na nakup. Takze spis na kratsi prenaseni. Predem moc dekuji.