Náramek Infoband. Nosí ho vaše díte?

slevik
16. dub 2008

Co si o tom myslíte 😉?

OCHRAŇTE SVÉ DÍTĚ! Infoband je novinka, která se však v některých zemích stala již nepostradatelnou pomůckou každé rodiny. Jde o měkký náramek pro děti, s různými barevnými vzory (pro holčičky i chlapce) na nějž mohou rodiče napsat své telefonní číslo.
Infoband je vyroben z kvalitních a testovaných materiálů podle Švédského patentu. Je to jistota pro vás i vaše dítě, pokud se pohybujete v prostředí, které vaše dítě nezná a kde hrozí nebezpečí že se ztratí - a to je zpravidla vždy, když jste mimo domov. "To se mi nikdy nestane", řekne možná mnoho z vás. Ale to je omyl! Statisticky se něco podobného přihodilo alespoň jednou i tomu nejpečlivějšímu z nás a pokud k tomu již dojde, je uklidňující vědět, že on nebo ona má vaše telefonní číslo. První člověk, který vašeho plačícího potomka najde, vám může ihned zatelefonovat. Třeba i na dovolené v zahraničí. Váš hlas, který dítě uslyší, ho zcela jistě uklidní a ochrání před dalším stresem. To kdyby náhodou.... . Přezka, kterou je náramek opatřen, potřebuje k manipulaci dvě ruce. Proto není pro vaše dítě nijak snadné si Infoband sundat. Na Infoband se píše obyčejným kuličkovým perem. Je odolný proti vodě, má kvalitní tisk a může se používat neomezeně dlouho, pokud ho ovšem mechanicky nepoškodíte. Na Infoband lze samozřejmě zaznamenat jakékoliv informace, které jsou pro vaše dítě důležité ( alergie atd.), nebo které považujete za nezbytné, aby je v případě vaší nepřítomnosti věděl člověk, který se o vaši ratolest stará nebo který vaše ztracené dítě našel. Může vám tak co nejrychleji podat zprávu a dítě předat v dobrém zdravotním stavu. Distribuci a podporu tohoto výrobku si například ve Švédsku vzaly za své i státní programy na ochranu dětí, nebo červený kříž. Z toho je jasně vidět, že jde o produkt hluboce smysluplný a nikoliv jen o módní výstřelek, nad kterým lze mávnout rukou. Ani vy nepodceňujte bezpečí vašich dětí. Vyrobeno ve Švédsku.

ygreen
14. říj 2009

já už na to koukala dřív a přijde mi to super. A vždycky to jde dítku připnout někam k pásku, nebo jinam, když to nesnese na ruce. Stát se může všelicos. A spolehnout se, že vás dítě ve stresu nepopíše, jako maminka má žluté vlásky a táta hnědé a bydlíme v domečku s pejskem 😀 Já měla problém si ve 3 letech zapamatovat i číslo věšáku ve školce. Bylo to 24 a já si furt pletla 24 se 42.

mywiel
14. říj 2009

Napada ma len 1 vec ked dieta este malo rozprava resp. vobec napadne dospelému co ho najde kuknut na ten naramok? Lebo nie vsetci to poznaju... 😕 😅

beruska2x
14. říj 2009

no a kde jste to teda koupily? dejte tip, objednam to sobe a kamaradce taky 😉

malej zacina litat tak proc ne... 😀

renda71
14. říj 2009

beruska já ho mám odtud: http://www.infoband.cz/
třeba se dají sehnat i jinde,ale přišel mi během týdne 😉

beruska2x
14. říj 2009

ee to je vyber, dekuji, jeste se chci zeptat, davas to jen kdyz nekam jdete nebo to ma na ruce porad? a jak snadno se to zapina/odepina...diky

renda71
14. říj 2009

po pravdě,malá ho měla na ruce asi jen 2x,ale to je moje blbost,že na to vždycky zapomenu 😀
nandavat i sundavat jde celkem snadno,ale neboj prcek si to sám nesundá 😉

sisi.v
14. říj 2009

docela se mi nápad líbí, ne že bych chtěla ztrácet malou třeba na hřišti, ale babičce odešla minulý týden v ZOO k jinému výběhu než vyndala z tašky pití... hledala jí jak šílená 😉

bledulka
14. říj 2009

co by bylo,kdyby se mi starší prcek ztratil,jsem řešila docela nedávno..mám docela strach,že až jednou budu nastupovat s kočárem do tramvaje,tak nějaký "méně inteligentní" tramvaják zavře dveře dřív než naložím i staršího a ujede (nebo naopak-odjede starší dítě a já nestihnu nastoupit a budu stát s kočárkme na nástupišti )takže jsme to s manželem vyřešili tak,že jsme si na PC vytiskli kartičky ve velikosto vizitky (informace o jménu, věku a telef. číslech kam volat) a nechali je v copycentru zalaminovat,takže z ní máme zalaminovanou vizitku,která je na šnůrce a nosí to prcek na krku když jsme někde,kde by se něco takovýho mohlo stát..

mamutka
14. říj 2009

bledulka, tak zrovna vcera som videla ako mamicka chcela nastupit do elektricky, stala vpredu, porposila vodica a on vysiel, vylozil je starie dietatko, mozno 3 rocne a potom pomohol s kocikom. a ja som cumela a dumala, ci to je jej znamy, alebo to takto ma vyzerat bezne......takze skus rovno vodica ziadat o pomoc a ujst ti nestihne, oni by to mali robit, ved potrebuju telocvik pri celodennom sedeni..... 😉
ten infoband sa mi paci, nieco na moje paranoje, to si asi objednam pre istotu..

mamutka
14. říj 2009

no a este, clovek moze byt akokolvek opatrny, ale stane sa vselico, moj brat sa stratil v Zoo, nasli sme ho v pavilone opic, mama uz bola na prasky a to nas strazila ako oko v hlave cele roky, aj to je slaby vyraz....

berenika39
14. říj 2009

určitě super, proč ne? ne vždy a všude, ale na akcích, kde je plno lidí, na dovolené.....v neznámém prostředí..

Studna,únos, vydírání, zahraničí bez roamingu - to opravdu není o tom, že se dítě zakouká v hračkářství, já zvednu zvonící mobil a ....

Vloni na Vánoce jsme 3 dospělí lidi ztratili tříletou holčičku 😝 😝 . Montovali jsme baterky do fotáku, ona byla u vytržení, koukala všude kolem jen ne na nás a už to bylo. naštěstí tam byl jeden inteligentní měšťák, když ji plačící našel na druhé straně náměstí, vzal ji na ramena a tak jsme ji našli. Ten pocit, ta půlhodina hrůzy, nikomu to nepřeju. Tam by se infoband hodil.

monca301
14. říj 2009

ahojte
My sme synovi hned kupili viac kusov. Na jednom ma moje tel.cislo a na druhom manzelove. Da sa tam napisat aj nejaka informacia. Nas syncek ma diabetes,takze keby sa nahodou stratil,tak ta osoba,ktora ho najde bude vediet nase tel.cislo aj aj info o jeho zdravotnom stave. Dufam len,ze k takemu nieco nikdy nedojde,ale cert nikdy nespi.

miluska.h
14. říj 2009

ahojte, kde sa to da kupit na SK? hodte mi sem prosim nejaky link. dakujem

mamutka
14. říj 2009

asi jedine cez infoband.cz, maju tam info ze pre SK zakaznikov otvorili slovensky ucet a plati sa v EUR

victoriablue
15. říj 2009

jsem se znovu koukla na stránky www.infoband.cz, a je tam nahoře slovenská vlaječka a když na to klikneš, tak ti vše vyjede ve slovenštině 😲

miluska.h
15. říj 2009

dakujem baby 🙂

mywiel
15. říj 2009

Na prvej str. su praktickejsie ze su tam aj tiez hodinky na UV ziarenie, ale objednam si z tej druhej stranky, lebo to vyzraznejsie hned vidiet ze ide o udaje a nielen nejaké detské hodinky, takze dospely si to skor vsimne. 😉

http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?manu...

http://www.infoband.cz/?sLang=sk

monca301
15. říj 2009

my sme ich tiez objednali z tej stranky infoband a nebol ziaden problem. A aj predavajuci je velmi mily,aspon na mna tak posobil. Objednala som si tovar a on mi napisal sam,ze budu mat aj novinky,na ktore ma upozornil on mailom a stornoval predchadzajucu objednavku.

victoriablue
20. říj 2009

Našla jsem infoband na Facebooku a mají tam teď akci 10% slevu! Asi si něco ještě doobjednám 🙂 Je fakt, předvánoční šílenství v obchodech se blíží a nám nemá kdo hlídat 😒

victoriablue
20. říj 2009

A teď mne napadlo, že možná podaruju kamarádky s dětmi, stejně hraček má každý plno a proč nekoupit něco užitečného 😀

baboobchod
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evii
2. bře 2010

Baby radsej si tie deturence pekne same strazte,ja by som maleho nespustila z oci ani na sekundu...a po tomto uz vobec nie:Svokra robi v nemocnici,kde osetrovala pacientku..a tak sa nejak zarozpravali,ved poznate baby..az prisla tema vnucata...Ta pani zacala rozpravat,co sa stalo jej znamej..ze boli v tescu v Ba rodicia s 2rocnym dievcatkom,chodila popri nich az sa zrazu stratila.Tak hladali,hladali po celom tescu a malej nikde.Po nejakom case dali zablokovat dvere v tescu a malu hladali aj policajti...a nasli...na panskom wc-ostrihanu a prezlecenu....Az po mne zima presla,ked mi to doma povedala.