Nosítko Babybjörn, máte? Jaké? Jste spokojeni?

sandam
15. pro 2013
Uživatel sandam je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.

Ahoj ahoj maminky. Máte někdo doma nosítko od této značky? A jaké? Jste spokojeni?

katyxq
4. led 2014

@kytkakvete no jo, každý ať s dítětem zachází dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, pak tu ale čtu, jak si posazovací a klokankovací maminky stěžují, jak se jim děti nepřetáčí, nelezou apod. .... tak uvidíme, kdo bude s předpubertálníma, pubertálníma dětma a ty pak jako dospělé obrážet fyzioterapeuty a rehabilitace 😉 (naše malá na cvičení - pro zábavu, od lektorky vyškolené Kiedroňovou, dostala akorát pochvaly, jak má záda dobře zpevněná, sedí rovně, že je poznat, kdy se s dítětem manipuluje dobře 🙂)

atinkaa
4. led 2014

@katyxq Kati vies pisala som to v svojom prispevku v prvej vete, ze kvoli pani co sa pyta risknem odpoved aj na tomto nenavistnom fore a ano potvrdilo sa hned od rana ''supermudre'' komenty a tvoj ak dovolis aj trosku na hrane ohladom priania cudzim detom fyzioterapie a pod.
neviem......ja nebyt toho ze sme aktualne v nemecku tak asi na konovi ani nie som, toto uz poznam z mojejsvadby, ak niekto vytrca tak v cr-sr regione nemoze byt oblubeny......treba sa zaradit bud medzi stokke alebo medzi vlniaky a pratelne vlozky....bud mlieko a kojim do 6roku veku alebo antimatky a hranolky.....
ja nepoznam tvoju situaciu.....ale viem ze tu mas krasne albumy s kopou pripravovanych bast pre svoje dieta-deti....nikdy by som si obdobnu vetu nedovolila a to ani v temach kde je to viac naporudzi vid bijem svoje dieta ci milenka a gravidna manzelka a podobne.....takze toto je pre mna cez
netusim ani ake mas vzdelanie a co mas nastudovane ale s tvojim laskavym dovolenim aj bez neho ja viem co viem a nazor si robim v zasade bez kona a podobnych konin
mimochodom kolko bjornov si vyskusala a videla na vlastne oko ty sama? a kolko tych ergonosicov?
a cim su podlozene tie akoze vyskumy visenia za genital a znicenych klbov....mas vazne nejaku serioznu studiu? tym nemyslim stranku kde sa manduca predava ci googlitelne wiki ktore moze robit kde kdo, viz kon....tak je logicke ze ti na stranke predajcov neporadia kup si stokke a radsej nenos

a uplne na konci by som sa vratila k zaciatku....tema je ci mas bjornika a akeho a ako si s nim spokojna
teda je mimotemu pisat kup si ho a budes mat chore dieta
ja som sa pokusila dat svoj pohlad na bjorn synergy
amen 🙄 🙄

katyxq
4. led 2014

@atinkaa však píšu - za pár let uvidíme, můžeme se zde sejít a porovnat, samotnou by mě zajímaly výsledky 😉

svoba
4. led 2014

@atinkaa ale já jsem nikoho neurážela. a jen odpovídala.....

svoba
4. led 2014

@atinkaa a co je na posledních třech fotkách špatně? sedí-li dítě, může mít ruce venku.

katyxq
4. led 2014

a pokud se dítěti líbí nošení čelem ven ... no, to mu povolíte i jiné věci, které se mu budou líbit, i když víte, že nejsou zdravé a vhodné? I obličejem k nosiči dítě ze šátku nebo ergonosítka vidí víc než dost 🙂, jen je potřeba mu dár šanci, aby to zjistilo, vyrazit ven, někam, kde bude moci pozorovat něco zajímavého - ZOO, les apod.

atinkaa
4. led 2014

vies co....nechajme to...ono kazdy tu asi inak rozumie porozumenemu textu a inak cita s pochopenim, kazdy ma istu mieru empatie a kazdy ma potrebu sa nejako alebo menej alebo vobec prezentovat tu....ja len opakovane i pre teba - to je tema s nazvom bjornik, ktory mate odskusany a aka je spokojnost s nim a vy stale...nos ale v inom, kup si ine
zas sa to dnes rozprudilo po mojom dlhsom komente
a to iste
vies si predstavit v teme kojenie....napises ze mas problem s cimsi specifickym a ja budem opakovane prichadzat a pisat ti....kasli na to, daj Nutrilon, je to nahrada, budes mat pokoj
ako vazne nechapem co je na tom ze je tema o bjornovi zle
su temy nositka
ergonomicke
satkujeme
teda x moznosti kde mozem nakuknut
ale tak snad predsa ak je dotaz specificky tak bud pisem k veci.....alebo za seba nepisem vobec....presne toto mam napisane v prvej vete aby ste sa toho zdrzali a i tak si tu uz pisem explicitne s kazdou jednou z vas....lebo potreba poucit neznaly lud o tom co je moje stanovisko a presadzovat ho je neuveritelna
a fascinujuce na tom je jedno....zas netusim co je tvoje vzdelanie ale udavat stranku o satkovani ako zdroj pravdy alebo wikipediu a par fotiek na ktore sa da reagovat rovnako ako tvoj prispevok...co je na tom zle
co je zle na tom ked je dieta obratene od Rodica ak je spokojne ono aj Rodic
to je tusim fotka so satkou...vzata s us stranky o tom ako ju nemas viazat....viac sa tym zaoberat nebudem, ked mas chut tak si to podrobne prosim studuj, ja bezim kupkat deculka
detto tie dalsie fotky s ergo nosicmi posledna je tusim cele ditko i mami nakrivo...a asi to nie je uplne ono

takze ano...nik za v tejto teme s nikym extra nepourazal....len mi Vase vstupy pridu zvlastne...do temy matky krestanky im tiez chodis pisat nech na take nezmysly nedaju
je vobec fer komentovat nieco takto?
tiez by som x-krat mohla a ale co ma nezaujima neriesim, co je novinka, precitam a vytvorim si nazor....zrozumitelne

@katyxq klido sa za par rokov mozeme stretnut, v nejakej teme ale netusim ako by si rozklucovala ze moje bolesti ci nebolesti chrbta suvisia s bjornom....detto mojich deti...na tom sa snad do puberty moze podielat tolko faktorov, ze prist na vysledok....aaa neergo nosic je asi dost naivna hypoteza...ale neberiem ti ju 😉

za seba ja som k bjornovi synergy napisala to co je nasa skusenost....a dalej zu vazne nemusim

linda.r
15. led 2014

Já mám s nosítkem této značky jen tu nejlepší zkušenost. Já i dnes už šestiletá dcera jsme s ním byly naprosto spokojené a myslím, že žádné následky nezanechalo. Ale samozřejmě všeho s mírou.

dalfy
3. únor 2014

Používali jsme nosítko Babybjorn příležitostně - v případě kam se s kočárem nedalo. A nám posloužilo dobře, opora hlavičky. Pokud to není na časté používání tak za mě OK.

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katkapatka
22. říj 2016

Ahoj mame babybjorn a jsme spokojeni. Zkusila jsem satek a dost zalezi jak to s nim clovek umi. Malej mi tam brecel. Tohle nositko je uplne v klidu mame model one a dite vnem nosim nekolikrat tydne cca 2-3hod. Rozhodne tim nenahrazuju kocar a spani v postylce. Nepozoruju zadne problemy, prcek normalne usne do peti minut. Hledam nejake duveryhodne zdroje (prosim ne osobni nazory zaujatych matek, ktere ho samy ani nemely a navic nemaj co delat takze to tu vehementne resi) jestli je to tak spatne ze nositko musim vymenit. Diky.