Nosítko Beco nebo Boba. Poraďte

marketa137
7. čer 2010

Dobrý den, chtěla bych koupit nosítko ale jde mě hlavně o kvalitu. napřed jsme chtěla beco ale dost slyšim že se do beca miminko hůř dává a Boba má třmínky i na nožičky 😉 . tak bych chtěla slyšet názor někoho kdo ho má. Syn hodně brečí v kočárku, vůbec se s nim nedá jezdit venku 😒 tak mě napadlo koupit nosítko 😉

medvik
7. čer 2010

marketa: nevím, jaké je nosítko Boba, máme Beco a maximální spokojenost. Dítě se do něj dává velmi dobře, to jen než jsem si zvykla, tak mi to chvilku trvalo, teď je to pohodička.

fender
8. čer 2010

Boba neznám, taky máme Beco a naprosto v pohodě.....

marketa137
autor
8. čer 2010

http://www.zbozi.cz/items?r=hint&itemType=new&q... je to tohle, jedin+ě se mě líbí to z limitované edice ale skoro nikdo o něm nic neví tak asi nemá cenu riskovat a taky půjdu do beca 🙂 . Malej chování miluje tak snad i nosítko bude mít rád protože v kočáře je to katastrofa a moc nevěřim že ve sportáku vydrží nějak dlouho 😒 . Ještě vybrat nějaký motiv, mají jich až moc na výběr 😀

medvik
8. čer 2010

marketa: koukám, že cena je skoro stejná, asi bych brala spíš to Beco. A že řve v kočárku ještě nemusí znamenat, že se mu nebude líbit ve sporťáku - z toho uvidí ven. U nás byl v hluboké korbě řev a ve sporťáku se jí docela líbí. 😉

fender
8. čer 2010

hm, vypadá to dost podobně.....
jinak souhlas s medvik, malej si taky začal v hlubokém stěžovat, když byl větší, a teď ve sporťáku je víceméně v pohodě. ovšem beco má sámozřejmě ještě radši, když se může nosit 😝 😀

marketa137
autor
8. čer 2010

malej v něm řve od narození ☹ , doma je hodnej, hodně spí ale kočár je za trest. Myslim teda doufam že v nosítku se mu bude líbit když se rád nosí a právě že beco je tak nějak známější tak radši nebudu riskovat neznámou značkou. Jen jsem četla že do beca se dítě hůř dává jak je tam ta látka navíc ale asi jde hlavně o zvyk 😉 .takhle nemůžeme ani se staršim nikam jít protože malej jakmile ho položim do kočáru tak hysterák a nikam s nima nemůžu. za pár dní mam narozky tak počítam že by se mohli sejít nějaký penízky a pak bych nosítko objednala.

medvik
8. čer 2010

@marketa137: stojí za každou korunu, nelituju investice. A jsem taky z Plzně, můžeš si ho vyzkoušet, spíš jen kvůli tomu vkládání dítěte. Děti v něm ze začátku mohou trochu plakat, první 3 nošení u nás byl řev🙂
fender: no jo, nošení je nejlepší 🙂

marketa137
autor
8. čer 2010

Medvik už jsem rozhodnutá 🙂 , jen jsem nepočítala že ho budeme potřebovat 😒 . Asi vezmu to co máš ty, právě mě psala kamarádka že ho včera viděla naživou a je super 🙂 . od kud jsi? myslim teda čtvr´t plzně 😉 , ym bydlíme na Slovanech 😉

medvik
9. čer 2010

my bydlíme na Doubravce, u Alfy.

marketa137
autor
10. čer 2010

tak alespon někdo z Plzně, tak dle diskuzí kam chodim zjištuji že většina je okolo ostravy nebo Brna 😒

hehena
23. srp 2010

zkouším oživit...

má tu někdo Boba nosítko? nejlépe to nové - verze 2G ?

děkujuuu! 🙂

permonik7
27. srp 2010

@hehena ahojky, máme Boba organic 2G . Tweet limited a naprostá spokojenost. oproti třeba Manduce je mnohem rychleji nasazené. Pro představu - já měřím 158cm a přítel 190cm, takže jsme potřebovali něco, co půjde rychle přenastavit z jednoho na druhého. Tohle je přesně ono. Zapíná se jen na 2přezky . vzadu v pase a za krkem. Nastavujeme jen pas a ramenní popruhy. Malej je v něm spokojenej jak želva🙂 Nemusela jsem si zvykat na nic, vše je velice jednoduché a intuitivní. Je super skladné, když někam jedeme, mám ho v přebalovací tašce😉 Máme ho asi 2měsíce a využíváme ho pořád, i doma🙂 Kdyby tě ještě něco zajímalo, napiš😉

hehena
28. srp 2010

@permonik7 no to jsem ráda, že se přeci jen někdo našel. Permoničko a co nošení na zádech a nandavání? Beco jsem si chtěla pořídit hlavně z toho důvodu, že je tam ta kapsa, takže si teoreticky (prakticky to nevím) můžeš dítě dát bezpečně na záda, nebo pak přendavat dítě ze sebe na partnera, aniž bys ho musela vyndat. to je mi na tom sympatické.... ále pokud tohle není u nošení až takový problém, tak by mě ta Boba i lákala 🙂 a zrovna právě Tweet limited 🙂 to je krásnej vzor 🙂 😵 😵 😵 Moc děkuji za odpověď! *-)

permonik7
28. srp 2010

@hehena Co se týká nošení na zádech to nevím, protože zatím malého nosíme jen vpředu. Přijde mi, že je ještě malej, na to abych na něj neviděla 🙂 Jinak na zádech se v Bobě nosit dá. Když je mimi malé, potřebuješ, aby ti ho nasadila druhá osoba na ty záda a když už je větší, tak si tam vyleze samo🙂 Beco má kapsu, koukala jsem. Aby v ní mimču nebylo horko, úplně stačí, že to má na zádech, museli jsme se naučit ho do nosítka oblékat jinak než do kočárku. Přece jen se hřejeme navzájem 😀 S přendáváním druhé osobě není nějaký problém, rozepnu přezku za krkem, vytáhnu malýho sundám nosítko a zapnu jej příteli kolem pasu, on si to spraví a je to raz dva. To jsme přesně chtěli. Ale jak už někdo psal, pokud máš možnost, určitě si ho vyzkoušej, my ho měli půjčené a zkoušeli a jiné jsme ani zkusit nechtěli. Paní nám ochotně poradila, ukázala a my si ho od ní pak rádi koupili - jen jiný vzor než měla to půjčovací🙂 Nejlepší se si to fakt osahat, vyzkoušet i se svým miminkem a uvidíš, co líp sedne. Nám i Lukáškovi tohle sedlo, tak jsme dál ani nezkoušeli. Jemu se v něm líbí, jakmile si ho vezmu a začnu se zapínat, už se řehtá, jak má radost🙂 A máš pravdu, Tweet je totiž nejhezčí vzor a je i praktickej, sem tam nějaký flíček není hned na očích🙂

hehena
28. srp 2010

@permonik7 Permoníku jj s tím oblékáním je mi to jasný. mám šátek a když jsem v do něj uvázala Kubína poprvé tak byl hodně zpocenej. ono je mu vedro furt, tak je to blbý no. ale teď bude už chladněji, takže to už by se dalo. šátek je fajn, ale už bylo X situací, kdy mi přišlo, že si ho potřebuju rychle vzít a přeci jen úvaz šátku není nejrychlejší i po nějaký době, co to člověk váže. a vázat třeba na ulici, když prší a máchat šátek v kalužích :( ... atd atd...

o to mi právě jde, že s Bobou musí být někdo, kdo ti dítě na ty záda dá... až bude těžší na nošení na břiše bude to horší. vůbec si nedovedu představit, jak si jako roční dítě na ty záda vyleze... to asi nepůjde. no ale u Boby se mi zase velmi páčí ty třmínky na nohy... 🙂))

každopádně moc díky za referenci 🙂 😵 😵 😵

permonik7
28. srp 2010

@hehena Jasně, na ulici za deště vázat šátek asi není úplně to pravé 😅 No s tím nošením to u nás možná nebude až tak horké, protože náš synek už se postaví sám a za držení se nábytku dělá krůčky, takže se nechce nosit ani doma, tak uvidíme, jak dlouho bude nosítko ještě v kurzu. Abychom předčasně nemuseli kupovat golfky 😀 Jak jsme měli jejich nákup naplánovaný na jaro, tak to vypadá spíš dřív🙂 My zatím nosíme jen vpředu a s nošením na zádech se uvidí časem. A třmínky jsou hodně super🙂 Být tebou, tak si to zkusím někde domluvit a půjčit si obě a rozhodneš se. My měli vybrané 2 úplně jiné typy nosítek - Patapum Toddler a Bondolino a mezi těmi jsme se chtěli rozhodnout a nakonec na doporučení a na základě vyzkoušení jsme šli do Boby 🙂 Takže tak asi to bylo u nás😉

Přeji dobrý výběr a spokojenost, ať pořídíš cokoli 😉 A pak napiš, jak jste se rozhodli🙂

kubajz
14. lis 2010

Dobrý den čtu vaši diskuzi o nosítkách mám 13měsíčního kloučka má 11kg a přemíšlím o koupi nosítka Boba máte nekdo skušenosti nosila bych ho na zádech díky moc za odpověd

cervena_vila
25. čer 2012

Ahoj maminky, mám letáček s 10% slevou na Beco, přenechám, pište SZ

mmarcelinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz