Nosítko Beco. V čem je lepší než ostatní klokanky?

anka.
25. dub 2009

Ahoj, můžete mi prosím někdo vysvětlit v čem je tohle nosítko lepší než ostatní klokanky? Jaktože ho najednou uznávají i "alternativní" maminky a šátky jdou od pozadí?! Díky anka.

fender
12. čer 2010

market jasné, nejdřív nosítko, na to pak batoh, ať si ho můžeš bez problému sundat.
malej byl v hlubokém zpočátku v pohodě, ale už na konci taky pěkně zpruzený a ječel... teď je ve sporťáku - i když ještě v lehu - a je to lepší, protože lépe vidí. myslím, že až bude úplně v sedu, tak to bude už naprosto v pohodě. v nosítku je ale nejspokojenější, vezme si do rkuy nějaký klacík a celou dobu ho drží a je důležitý jak kartáček na zuby 😀

marketa137
13. čer 2010

Tomík prostě v kočáru řve ☹ , takže sjme dala už sporták ale do něj se hoo bojim dávat, přece jenom mu jsou 4,5m ale je o měsíc dřív takže vlastně 3,5m a navíc sporták je skoro černej takže na sluníčko nic moc. ale nedá ses nim ani nikam doject protože jakmile ho tam dam tak řve dokud ho nevyndam tak to je hlavní důvod přoč chci nosítko a doma se teda taky rád nosí 😉

ant
13. čer 2010

market, ja jsem nosila stejnejako fender na zadech batoh a ted nosim taskus dlouhym uchem, deti se uz nosi na zadech, nebo nekdy i v ruce

marketa137
14. čer 2010

ten batoh mě vůbec nenapad že se to dá takhle nosit 😀 , já mam právě tašku na kočár a to by se asi blbě nosilo tak vezmu batoh a bude to ok. Dneska konečně ukážu nosítko manželovi a jsem zvědavá jestli se shodnem na barevném provedení, já už mam teda vybráno 😀 , ale jsme zvědavá jestli by jsme se shodli na jedné barvě, ale manžel ho sice ještě neviděl ale říkal že pokud ho chci že jakmile mu přijdou peníze za poslední kšeft, prý snad zítra tak ho objedná 😉

fender
14. čer 2010

market, hlavně je batoh pak super, jak je mimčo větší a těžší, narveš do něj nákup a aspoň tě to vyvažuje 😀 já už to mám jako docla dobrou posilovnu, malej má přes devět kilo.
u nás byl výběr barvy největší problém 😀 ale teď si k němu vždycky sladí barevně kraťasy a je spokojenej jak želva 😀 a mrňous taky,

marketa137
15. čer 2010

Tomík má zatim přes 6kg ale nosit ho třeba hodinu je taky šílený 😒 . Včera už jsme objednali takže ve šččvrtek by mohlo být doma a v sobotu mam narozky 😉 . Já se hned zamilovala do hnědýho s panterama 😀 , tak snad se v něm bude malýmu líbit, jiný řešní mě nenapadá 😒

ant
16. čer 2010

,arket taky nosim v panterech, u mne uz design vybral syn 🙂

fender
16. čer 2010

my máme avery 😎

medvik
16. čer 2010

Panteři jsou super🙂

marketa137
18. čer 2010

Tak včera nosítko dorazilo, navíc jsme dostala jako dárek návleky a punčocháče 🙂 , na obalu byl jiný design tak jsme jen koukla a je to ten s panterama tak jsme spokojená, ale rozbalit můžu až v sobotu 🙂 . mě se právě líbí že je to neutrální a i ty barvy mě zaujaly na první pohled, ještě se mě líbilo šedé s kopretinama ale prý je to dost nevýrazné tak vyhrálo tohle. jen Viki říkal že modrý kočky budou kousat Tomíka do zadku 😀

Ant koukam že máš taky Vikiho 😀

fender
18. čer 2010

super, tak pak písni, jak se v něm malému líbilo 😎

marketa137
18. čer 2010

🙂 myslim že se mu líbit bude, čím dál víc chce nosit a fakt mě z něj docela bolí záda 😒 , a budu mít volný ruce 🙂

ant
18. čer 2010

viktorove patri do panteru 🙂

fender
18. čer 2010

market, náš malej byl dneska poprvé ve sporťáku v sedu. spokojenější dítě jsem snad neviděla 😅 i beco se mohlo jít schovat 😅 takže počkej ještě 3-4 měsíce a možná taky nebude třeba až tak nosit 😉 😵

marketa137
19. čer 2010

Ant, no náš viki už má smůlu 😀 , tomu už byli 4 roky v lednu takže se bude nosit jenom tomášek 🙂 , Viki alespon v kočárku neřval a v golfkách vydržel i 2 h. V létě chceme vyrazit do Zoo tak bych chtěla vzít i kočár a zkusit to alespon střídat

Fender uvidíme 😉 , včera tady byla prababi a že by si ho chtěla pochovat a byl v klidu max 2 minuty, pak zjistil že já stojim vedle a pustil takovej řev, stejně jako v kočáru 😒 , manžel mu říká mamánek 😀 , on je prostě nejspokojenější u mě. Možná to je i tim že byl o měsíc dřív a jak se nosí tak s hned sklidní. Trošku doufam že sporták by ho mohl zaujmout že už uvidí věn, ale tam ho dam nejdřív za 2m 😉

kaczka85
21. črc 2010

Ahojky... 🙂
prosím Vás na jaký program a kolik stupnu perete nosítko Beco? ztratila jsem manuál... 😅
Díky...🙂

fender
21. črc 2010

kačko, na jemné praní 😉

kaczka85
22. črc 2010

Fender: díky moc..🙂 😉

xxksena
9. srp 2010

můžu se zeptat. nosila některá z vás v beco hned od narození? cca od 3kg? ta jejich vložka se mi zdá nestabilní.

chaala
10. srp 2010

@xxksena já jsem nosila asi od měsíce a půl. To měla naše holčička tři kila a kousek. S novorozeneckou vložkou úplně v pohodě, držela nám dobře. Jen mně chvilku trvalo než jsem získala grif...ale dobrý 🙂

fender
10. srp 2010

Já jsem nosila od cca šesti týdnů a také bez problémů, je třeba si upravit pořádně všechny popruhy a hlavně bederní pás. Nicméně malej měl při narození 3,75 takže jak je to s tříkilovým mrnětem netuším 😅

xxksena
10. srp 2010

díky za odpovědi! někdo tu psal i o dvoutýdenním miminku v becu, tak mě to zaujalo. my teprve plánujeme. je to hudba budoucnosti. já nosila občasně v šátku a ok. ale ergo nosítka maj něco do sebe. třeba na rychlý vyběhnutí se psem na louku za dům je to ideální, myslim. 😀

fender
10. srp 2010

já ho teď hlavně využiju do obchodu a když jsme měli ještě bariérovou poštu kam se s kočárem nedalo, tak na poštu. ale dřív jsme v něm malého nosili hodně, teď co už má sporťák tak celkem rád kočárkuje.

dagmarkaaa
10. srp 2010

holky, co se me tyce, ja bych asi novorozenatko co ma sotva 3kg do beca nedala, kvuli vertikalni pozici.... muj pocit byl takovy, ze az kdyz uz dcera drzela hlavu tak to bylo OK i kdyz jsem ji tam davala i o neco driv.... Na pristi ditko koupim nejaky babyvak, pripadne satek, at je miminecko zezacatku horizontalne a muze si v tom spinkat, a do beca az tak v tech 3m nejdriv 🙂

fender
11. srp 2010

malej měl v té novorozenecké vložce hlavu hezky fixovanou, přestože ji ještě sám nedržel.... a spal v něm taky krásně 😵
ale to je už taaaaaaaaaaaak dávno 😅 teď z něj mává na auta a pokřikuje na kolemjdoucí 😀

xxksena
11. srp 2010

mě právě mrnous přišel někdy uplně zapadnutej v šátku. myslela jsem, že je to právě u ergo nosítek lepší... 😀

chaala
31. srp 2010

Ahoj 🙂 , chtěla jsem se zeptat, odkdy jste začali nosit děti v Becu na zádech. Nám bude devět měsíců a zatím jsme na bříšku spokojení. A jak děti tu změnu pozice zvládly. Díky 🙂

fender
31. srp 2010

malej má 11m a taky je na břiše. ale naši ho na zádech nosí v krosně chico už asi dva měsíce a v pohodě. já na něj hlavně potřebuju vidět, když jsem s ním sama má dost nenechavé a dost pohotové ruce, takže ho mám radši vpředu 😅

ant
31. srp 2010

já nosila v Becu na zádech od 7 měsíců. na zádech si děti libují, neb jsou jako na koníčkovi a když s nimi občas poposkočíš a uděláš nějakou blbinku tak se chechtají 🙂). horší je tahání za vlasy .-)

chaala
31. srp 2010

@fender
@ant děkuju za odpovědi 🙂 Už jsem si říkala, že bychom to doma mohli zkusit. Jen mám trochu strach z toho nandávání, ale asi to bude zase o grifu...až to několikrát natrénujeme, bude to snad dobré.