Nosítko Beco. V čem je lepší než ostatní klokanky?

anka.
25. dub 2009

Ahoj, můžete mi prosím někdo vysvětlit v čem je tohle nosítko lepší než ostatní klokanky? Jaktože ho najednou uznávají i "alternativní" maminky a šátky jdou od pozadí?! Díky anka.

chaala
31. led 2010

Ahoj,chtěla jsem se zeptat maminek,které mají Beco,jak jsou s ním spokojené 🙂 Moc se mi líbí a ráda bych si ho také pořídila. JJe manipulace s Becem snadná?

ant
2. únor 2010

chaalo manipulace je velmi snadna, spokojenost naprostá, je bezva i pro male prcky

chaala
2. únor 2010

Ant,děkuju 🙂 za info. Jdu do něj.

achalteke
2. únor 2010

chaala maximální spokojenost moje i prcka 😉

chaala
3. únor 2010

To jsem moc ráda,že píšete samou chválu. 🙂 ...už se na něj těším,až ho budeme mít.

medvik
4. únor 2010

Jsem spokojená a malé se v něm taky líbí, jen nesmí mít nějaký větší problém ( neumí usínat, tak dnes mi na zpáteční cestě z obchodu začala trochu plakat, protože v Becu nespí)

chaala
7. únor 2010

Beco už máme doma, po prvních zkouškách musím říci, že jsem zatím spokojená a naše malá také. Většinou v becu hned usne.

chaala
17. únor 2010

Ahoj, chtěla jsem se ještě zeptat k becu. Jak oblékáte děti, když jdete ven? A jak sebe?
Pořídili jste ještě něco speciálního např. bundy nebo vesty na nošení, ochrannou kapsu...
Děkuju 🙂

tiki
27. únor 2010

Chaala, my teda mame ergo, ale to je na oblekani asi to same. Ja zadne specialni obleceni na noseni nekupovala (ted ale chci), koupili jsme XXL fleesku od Vietnamcu a velkou vetrovku a na noseni na brise to bohate stacilo, i kdyz samozrejme kvalit nosicich bund to nedosahuje. Pak je problem s nosenim na zadech, to jsem pouzivala kapsu, ale zadne stesti. Takze hlavne kvuli tem zadum chci jit do nosici bundy.
Jinak pokud mas dite pod bundou, staci ho oblect jako sebe.

chaala
27. únor 2010

Tiki, děkuju. Já jsem ještě dumala a dumala. No a nakonec asi půjdu do té nosící bundy. Jak píšeš, na bříšku je to nošení v pohodě. Stačí koupit normální větší oblečení. Ale na zádech? Tak proto uvažuju o té bundě. Chtěla jsem vědět, jestli ji někdo má a jak je spokojený.

ant
27. únor 2010

ahoj chaala, nosime v nosici bunde mamabutterfly - mam dve - sportovni verzi i to ponco, nosi se dobre a na zada se take navleka v pohode, je v ni teplo i pri takovem to pocasi. ditko navlekam do puncoch nebo kamasi, dve tri vrstvy na horu a cepici

klariks
31. bře 2010

Ahoj holky, vy co máte Beco. Rozhodla jsem se pro tohle nosítko. Nemáte některá doma vzor Avery(šedá základ a na tom světlounká tráva) nebo černé s jelínkama- Argyle deer...strašně jsem vás chtěla poprosit o zaslábí fotky, jak to vypadá v originále...nemůžu se rozhodnout, co kterého vzoru jít 🙂 Díky moc

fender
5. dub 2010

ahojky, my máme avery, vypadá tak jak na téhle fotce

http://www.hracky-vybavicky.cz/34-beco-butterfl...

ale klidně homůžu ještě fotnout.....

ikarkulka
5. dub 2010

jestli jsem to dobře pochopila, tak novorozenecká vložka je už standardně součástí beca (tj. není nutné ji doobjednávat zvlášť - narozdíl od erga), ale zase oproti ergu lze v becu nosit jen na břiše a zádech (v ergu i na boku). je to tak?

ant
6. dub 2010

je to tak, ale na boku se nosit da na takove jako by "ledvince". upřímně - všeobecně - nošení na boku není nic příjemného, protože zatěžuješ nepřirozeně jednu stranu a je to spíš na poponeseni než nošení 🙂

fran
6. dub 2010

ja vyuzivala noseni na boku docela dost treba, kdyz jsem na chalupe "varila" a nemel mi malou kdo hlidat, to se mi celkem hodilo, na ruzny "rychloakce".

ikarkulka
7. dub 2010

no právě, taky si řikám, že nosit dítě na jednom rameni není žádná výhra.
u beca se mi víc líbí vzory a hlavně to, že se nemusí extra dokupovat ta novorozenecká vložka, tak půjdu asi do něj.

dagmarkaaa
7. dub 2010

holky; co se tyce te novorozenecke vlozky u Beca; prijde mi ze to musi byt na uplne pidi mimisko 😕 . Jsem se to snazila nastavit na nasi Tynu kdyz ji byly tak 2 mesice a mela kolem 4,5kg a i kdyz to bylo na nejvetsi moznou velikost , byla tam dost narvana a koukala ji ven skoro cela hlava 😖 😨 cili to bylo nepouzitelne. Ted ji nosim uz nejakou chvili bez te vlozky a beco konci tam kde ji konci hlava a to ma 5,5kg. A je to v pohode myslim.... Vlozka by pritom mela byt do 7kg 😕 😕
Nevim jake maji zkusenosti ostatni 😕

ant
8. dub 2010

jasne, novorozenecka vlozka je fakt spis na mensi deti, to oznaceni 7 kg je maximum. kazde ditko ma jine miry a vahu. ja jsem treba vlozku nosila do 2 mesicu cca 6 kg vahy ditka, ale kazdy to ma jinak. ta vlozka je tam proto, aby vyzdvihovala mimca vys 🙂

fender
8. dub 2010

my měli malého v novorozenecké vložce cca první tři měsíce (ve 3m měl 5900g a 62 cm).
jinak jojo, novorozenecká vložka je už u toho, doobjednávat se nemusí. ale u manducy je myslím taky součástí..... (?)

ikarkulka
8. dub 2010

ta manduca mi nějak pocitově nesedí. nedokážu říct proč. beco a ergo jsou mi sympatičtější.
chtěla bych nosit (téměř) od narození, takže ta novorozenecká vložka je pro mě dost důležitá. rozhoduju se spíš mezi beco a ergo, ale u erga vidím přidanou hodnotu jen v tom nošení na boku (které stejně příliš nevyužiju). navíc je dražší.
takže zatím vítězí beco.

chaala
8. dub 2010

Ahoj,já jsem taky tu novorozeneckou vložku využila asi tři měsíce. Pak už šla pryč. Měly jsme necelých šest kilo a malá už tam byla hrozně napreslá. Přestalo se jí tam líbit. Teď už je to zase v pohodě bez té vložky.
Ikarkulka, mě Beco dostalo(kromě všech vymožeností) těma barvička. Nevěděla jsem, které vybrat, líbila se mi většina 🙂

ikarkulka
8. dub 2010

to jo, beco má hezčí design. ale třeba to ergo organic modré je taky moc hezké 😀

fender
8. dub 2010

hlavně u té manducy asi mrně do novorozenecké vložky moc nedáš vestoje - aspoň podle návodu a kamarádka s tím taky válčí, nějak se to tam složitě zapíná tak se to musí dělat vsedě, což je dost nepraktické. do beca to jde snadno i když člověk stojí 😵

mystique
9. dub 2010

JJ novorozenecká vložka je součástí Manducy. V tom leže to je dobré dělat jen na začátku, aby měl člověk jistotu, že prcka nikde nic netáhne a má to pěkně srovnané. Dnes když je male 8 měsíců dávám ji do manducy ve stoje bez problémů. Mě Manduca vyhovuje, že dobře sedí a nebolí mě z ní záda.

petronelas
11. dub 2010

Ahoj Holky.neprodáváte některá Beco,nebo manducu?

petronelas
11. dub 2010

jestli ano,napište mi do IP.

marketa137
12. čer 2010

Ahoj, jste někdo z timto nosítkem nespokojení? Docela se mě líbí a nesjpíš si ho koupím k narozeninám. ještě otázka kam dáváte ěvci pro mimčo? mam koupenou tašku na kočár z DM ale nevim jestli nosíte tašku enbo kam to vše dát. když půjdeme třeba do Zoo tak kam dam lahve s mlíkem a termosku s vodou? Nosítko jsem vůbec nechtěla kupovat ale syn nesnáší kočár, tam řve jako by mu ěnkdo ěnco dělal, doma je hodnej i hezky spí v postýlce a chová se rád tak mě napadlo to nosítko, takhle ani nemůžu jít nakoupit protože jakmile ho dam do kočáru tak řve do doby než ho zase vyndam 😒

fender
12. čer 2010

market, já nosím batoh. vepředu na břiše prcka a v zadu na zádech batoh 😉 zrovna do obchodu je to praktické, protože tam nacpu celý nákup 😎

marketa137
12. čer 2010

tak já taky normálně chodim z batohem na nákup ale nevěděla jsme jestli to jde i když mam nosítko 😉 , tak to je super a mam to vyřešný 🙂 . Dopoledne jsem zkusila dát malýho d kočáru a opět řev že jsem to vzdala ☹ , on je v něm neštastný tak nezbývá než zkusit sporták ale tam ho zase moc enchci dávat, navíc kočár je hodně tmavý což v tomhle počasí taky neni nic moc 😒