Nosítko Beco. V čem je lepší než ostatní klokanky?

anka.
25. dub 2009

Ahoj, můžete mi prosím někdo vysvětlit v čem je tohle nosítko lepší než ostatní klokanky? Jaktože ho najednou uznávají i "alternativní" maminky a šátky jdou od pozadí?! Díky anka.

ant
9. črc 2009

ahoj, Beco si muzes vyzkouset u nas na Praze 6, ale pres prazdniny jsme na chalupe u Blaniku. v pripade zajmu se muzeme dohodnout i tam, da se to spojit s prijemnym vyletem a pripadnym otestovanim nositka na Blanik 🙂).

gimik
30. črc 2009

Ahojky maminky, tak jsem si objednala nosítko Beco Butterfly 🙂 . Už se na něj moc těším. Máte ho některá, jak jste s ním spokojená 🙂

ant
31. črc 2009

ahoj, já nosím obě děti v Beco nosítku, malého (tomu je 2,5 měsíce) už bez novorozenecké vložky i většího tomu jsou dva roky a kousek. jsme moc spokojeni, zrovna včera jsme byli na procházce a skončilo to opět slovy "mamí chci do nosítka". musím řici, že se dvěma dětma neocenitelný pomocník 🙂. jaké sis vybrala gimiku ? my mame ryan

xzaje01
31. črc 2009

Ahoj, ja mam Beco take, puvodne jsem si chtela koupit klokanku Baby Bjorn, ale na jedne diskuzi me od ni maminky - profesionalni nosicky odradily. Musim rict, ze ackoliv s Becem nejsem vylozene nespokojena, lituju toho rozhodnuti, nebot:
- Maly se mi v Becu skrabe o pasky na hlavicce a na rucickach i nozickach
- Musim mu neustale podkladat oblicej plinkou, abych mu chranila aspon ty tvaricky
- Operka na hlavu se mi zda kratka a siroka - hlavicku mu musim pri chuzi stale pridrzovat rukou

Kdybych pred koupi nositka vedela, ze uz se 7kg ditetem mam pri delsich prochazkach (1h+) problem se zady, tak vubec neresim argument, ze "Baby Bjorn je jen do 11kg ditete a Beco az do 27kg".

A jeste bych rada poznamenala, ze ten argument, ze dite v klokance (jakekoliv) visi za rozkrok a tim se mu ublizuje, je podle meho nazoru dost pritazeny za vlasy. Jednak je male dite lehke a pak je mezi klokankou a genitaliemi vrstva obleceni + plenka. Dost zalezi na typu klokanky, neobhajuji tady jakekoliv znacky, ale zrovna ten Baby Bjorn je kvalitni a kyclim ani genitaliim miminka neublizi. Je to potvrzeno i lekari-ortopedy.

ant
31. črc 2009

ahoj xzaje01 - navlekas dite do nositka spravne ? nosím už v Beco rok a půl a deti se mi o zadne pasky neskrabaji, ani si nedovedu predstavit, jak by k tomu melo dojit ? chodime i na tury dlouhe půl den a celou dobu jsou deti v nositku, hlavicku take nepodpirame, no skoro se mi zda, ze hovoris o jinem nositku 🙂))

xzaje01
31. črc 2009

No predpokladam, ze ho tam mam vlozeneho spravne - do alba jsem si ted pridala fotku, kde mam zakrouzkovano misto, kde se mi porad reze do tvaricek. Vycpavame mu to plinkou, aby jeho kuze nebyla v kontaktu s tim reminkem.

ant
31. črc 2009

aha, ta gumička co je na popruhu je určena k tomu ,aby se sesunula adolů a vložila se do ni sponka, která zbyde z vyndané novorozenecké vložky a nechá se dole, neumím to lépe popsat. zkrátka sesuň guničku na popruhu dolů a vlož sponku plus pásky a problém bude vyřešen

xzaje01
31. črc 2009

Aha, zkusim, diky!

gimik
31. črc 2009

ahojky ant tak už mám doma nosítko a je suuuuuuuperrr. Dneska přišlo, byla to teda pěkná rychlost, včera jsme ho po netu objednala a už je doma. Byla jsem už s malou na vycházce, hrozně se jí v tom líbilo a musím říct, že se mi i dobře nesla, jsem hodně hubená a malá má 10kg(11měsíců) a docela jsme to zvládala. Zítra ponese manžel a půjdeme na delší tůru. A nosíš děti na zádech nebo na břiše. Já se docela bojím nosit malou na zádech, jak na ní nevidím, tak je to takové divné. Jinak jsem so objednala Carnival, vybral ho můj manžel 🙂. jinak Ryan je taky moc hezké, mě se líbí prostě všechny ta designy, nemohla jsem se rozhodnout, tak vybral manžel 😉 .

ant
31. črc 2009

gimiku, noseni na zadech se neboj, diteti se nema co stat, vezmi si treba na turku male zrcatk, at vidis ze se mu tam dobre dari 🙂. na zadech uz nosim od cca 7 mesicu a je to pohodlne, at to treba zkusi tvuj muzsky

dreamal
12. říj 2009

Ahoj, je tu ještě někdo se zkušeností s Alpinem a jiným Medley výrobky? Chci Alpino koupit teď za výhodnou cenu (na Manducu atd. nemáme), ale nerada bych něco nekvalitního. Kubinkov tu píše pozitivně, má ještě někdo zkušenost? Díky moc.

musko
12. říj 2009

dreamal, pozerala som obrázky, vyzerá dobre, ale prakt. skúsenosti nemám. Zdá sa ergonomické - kolienka vyššie ako kyčle.....

pospecka
4. pro 2009

Ahoj, dá se v Beco nosítku nosit prcek na břiše tak, aby mohl koukat dopředu stejně jako ten kdo ho nese? ď

pospecka
4. pro 2009

Jo a ještě jeden dotaz. 😅 jak je to velký, když bych si to chtěla zabalit do kabele.

armadillo
4. pro 2009

Ahoj, v Becu se mimino celem vpred na brise nosit neda. Koukat se muze do strany. Celem vpred to snad, pokud vim, ani v zadnem ergonomickem nositku nejde.
Jinak skladnost Beca je jeho velkou prednosti. Alespon ja se pro nej rozhodla i z tohoto duvodu a jsem s nim zcela spokojena.

pospecka
5. pro 2009

arma: díky. Já se v tom nevyznám. Původně jsem nechtěla vůbec nosit, ale nakonec jsem si koupila Lodger Sheter a teď už tu váhu na jedno rameno nezvládám a občas bych uvítala možnost vzít malýho na sebe a to Beco mě zaujalo, že unese takovou váhu. Nemáte někdo vyfocený na jak malý se to dá složit, když to člověk chce hodit do tašky? ď

ladida.l
5. pro 2009

pospecko, skládání beca najdeš na youtube

https://www.youtube.com/watch?v=LAf9Mv4ZW1o
pospecka
5. pro 2009

ladi: díky. To je fajn, že to jde tak složit a připnout. Ještě musím vypátrat co to váží. Zítra se půjdu kouknout do "brány". 🙂

ladida.l
5. pro 2009

pospec, váží to přesně 560 g, jsme to teď zvážila na kuchyňský váze...

pospecka
5. pro 2009

ladi: díky. 😅 🙂

achalteke
5. pro 2009

Posp kdybys nebyla tak daleko tak ti ho na vyzkoušení půjčím 😀

pospecka
5. pro 2009

acha: dík. 😀 A seš s ním spokojená? Proč sis nakonec vzala beco a ne manducu?

achalteke
5. pro 2009

Jen z jednoho prostého důvodu - sehnala jsem ho přímo od výrobce za pouhých sto doláčů 😀 😉 . Jsem s nim spokojená moc, těžko říct jak bych byla s manducou, ale beco mi fakt sedí a Honzovi taky a prcek je v něm zdá se taky spokojenej, rozhodně se mu tam líbí víc než v kočárku 😉

ladida.l
5. pro 2009

achalteke
používáš ještě tu novorozeneckou vložku? Mě se do ní Marek nevejde a jsem trochu nervózní z toho, že ho tam nosím bez ní...

achalteke
6. pro 2009

ladi já teď beco dlouho nenosila cca 3 týdny naposled byl v novovložce, ale už tam byl taktak, ty sucháče už byli na krajíčku....takže už je vyndaná a to myslím, že Šimon bude mít k 6kg a má nějakých 64cm 😉

lucie777
12. led 2010

Tak dnes sem si taky domů donesla Beco, ale máme trošku problém, jak tam malou poskládat, resp. co s nožičkama, nevím, jak jí je naštelovat? 😕 Nosili ste i úplně malá miminka?

ant
12. led 2010

jasné, nosila jsem 14 denni mimi. co se nedari ? nozky maji byt vys nez zadecek, jakoby podsadit (mala mimina to neudelaji tak jako treba 3 mesicni)

lucie777
12. led 2010

Nějak se jí tam ty nožičky kroutí, jak tam mám poskládat chodidla? A jinak nožičky jakoby skrčit pod bříško na stranu? 😅

jitie
12. led 2010

Luci a kde jsi Beco koupila?

kukuca
15. led 2010

Tak máme doma Beco.V obchodě jsme zkoušeli s novoroz.vložkou a pohoda a doma s látkovkou plenkou a nosítko je mu jen do úrovně uší,to je asi blbě že?V návodu píšou že musí být nosítko podél celé hlavičky.Jenže F.mástva 5kg a bez vložky asi nehrozí..