Nosítko Chicco Go. Zkušenosti?

agness02
27. črc 2008

ahojky, prosím, máte někdo zkušenosti s tímto nosítkem? - http://www.detskyraj.cz/zbozi/4404-chicco-go-2008 - četla jsem tu odkazy o nošení dětí a asi to není úplně nejlepší pro mimčo, ale chtěla bych to používat jen na krátké nošení do obchodu apod... tak jestli by to stačilo. Poradíte mi? 😉

krista
28. črc 2008

Ahojky Agnes tak my jsme ho používali (starší verzi) cca od 2měs. (když držela hlavičku), protože malá mi nevydržela v kočárku, strašně kočárek nesnášela v tom období a v klokance byla mooooooc spokojená 🙂 I doma občas když zlobila, tak jsme ji do toho dali a hnedka byla tuhá 🙂

Jasně že se najde někdo kdo ti napíše, že to není dobré na páteř apod., ale když v tom nebudeš mít mimčo každý den od rána do večera, tak na nějaký ty přechody to stačí 😉 Já jsem třeba takhle jezdila autobusem a mohla jsem s v klidu vyřídit věci, který bych s kočárkem nezmákla 🙂 a hlavně jsem byla samostatná, s kočárkem bych musela dělat smutný oči, aby mi někdo pomohl 😀 Akorát že naše malá už má 7.4kg, takže u nás už ho moc nevyužijeme 🙂 😀 když je do 9ti kg 🙂

agness02
autor
28. črc 2008

kristi, díky za odpověď, ještě o tom popřemýšlím, jestli radši nekoupit to s větší nosností, malej už má taky přes 7 kg, tak aby to nebylo na chvilku 😖

krista
29. črc 2008

Nevím kolik chceš investovat ale možná bych raději koupila Manducu nebo Ergo když už na větší mimčo, protože ta klokanka je asi větší zápřah i na tvoje záda 🙂 Já jsem se s malou natahala, když měla cca 5kg a moje záda teda dostaly zabrat 😝

vojtisek2007
29. črc 2008

Ahojky,
agness02 - my jsme tuhle klokanku používali na syna cca od 5-ti měsíců, čelem od mě, koukal na po okolí a byl spokojenej - nosili jsme ho v ní hlavně na dovolené, protože jsme nebrali kočárek - a pak na podzim do lesa,když jsme chodili na houby, to už měl asi 7-8kg a fakt se pronese 😒 , včera jsme jí zase vytáhli a dalí do ní miminko Elišku, má 4,5kg, hlavičku nedrží, ale tahle klokanka je od 0+, zapadla do ní celá, pěkně si v ní hověla, mimi se v ní nosí čelem k matce, takže hlavičku mu podpírá klokanka.....a stejně ti mimi leží na prsou...Ale jak píše krista, když už máš mimi větší - drží hlavičku, tak bych asi taky šla do jiný, do nějaký,která není od narození a má větší nosnost - tahle je do těch 9kg a to budete mít zachviličku 😀

schnek
29. črc 2008

agnes, nosítka nejsou vhodná, protože v nich miminko "visí". Neudržují do široka roztažené nožičky a nejsou vhodná pro páteř. Daleko vhodnější je šátek nebo ergonomické nosítko 😉

katy1979
30. črc 2008

agness vidím že stále váhaš lebo sa ti nechce investovať do drahých nosičov typu ergo či manduca.
musíš si to rozhodnúť sama čo je ti doležitejšie. vieš ze baby ti z noseni deti klokanku hned zavrhli 😀 ale však čo by sme čakali.
Ak chceš klokanku tak si ju kup, ale ja by som tiež osobne dieta do klokanky nedala. radšej som ho nosila v babyvaku pomaly ešte v roku, nosil sa na boku. teraz mám manducu a za nič na svete by som ju nevymenila, je to tá najlepšia investícia odkedy sa malý narodil.

ina.b
30. črc 2008

Naše malá nechtěla být v babyvaku vůbec a v klokance nějaký čas vydržela, zato moje záda a ramena to moc dlouho nevydržely 😀 😝

domisha
29. srp 2014

chci se zeptat kolik asi stoji klokanek chico

anetka1701
29. srp 2014

@domisha prosím ne :o( Radši šátek nebo ergonomický nosítko... V tomhle miminko nebude spokojený :o(